Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kafanti


Urtė
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5958 d.
Narys nuo: 2005-04-16
Reitingo taškai: 49
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Naujiena:  Robbie Williams: Aš nesu idealiausias pasaulio žmogus – aš antras po jo!
Pranešimo data:  2005-11-04 21:56:27


paskutiniu metu labai susidomejusi ieskau apie ji informacijos, diena praleidziu klausydama jo dainu.. labai banalu kalbeti koks jis fainas, mielas bet nezinau kaip kitaip issireiksti :) jis atrodo paprastas, todel jis man ir patinka... zavus virutis :]
Diskusijos:  Kiek jums svarbūs dainos žodžiai?
Pranešimo data:  2005-11-04 21:21:19


daina su beprasmiais zodziais yra beprasmiska. tik zodziai ir atspindi ka atlikejas norejo pasakyti daina. :)
Diskusijos:  Labiausiai patinkati Jums Robbie Williams`o daina!?..
Pranešimo data:  2005-08-30 18:51:39


Better man :P
Grupė:  Amy Lee
Pranešimo data:  2005-07-09 20:17:32


visada jei pavydejau balso.. :) man jis yra ishskirtinis.. kazhkas rashe kad slegiantis.. hmz... kekvienas muzika klauso vis kitaip :) ir jei i ja isiklausai...
Grupė:  Ką manote apie dainininkę Dido?
Pranešimo data:  2005-07-09 20:13:11


simpatishka, bet jei kalbant apie muzika. ji sauni atlikeja, ir pripazystu kad jos geras balsas.. bet man jis nepatinka...
Grupė:  Kaip jums "Rugiagėlių berniukai"?
Pranešimo data:  2005-07-09 20:09:48


kas tokie? negirdeti.. :o nors manau cia ish pavadinimo sklinda kad net nera ko cia gailetis.. geriau ir nezinoti..
Diskusijos:  Geriausias balsas
Pranešimo data:  2005-06-21 20:24:56


as irnesakau kad geriausias, tiesiog jis man patinka :)
Diskusijos:  Geriausias balsas
Pranešimo data:  2005-06-21 20:13:40


man labai grazus yra AMY LEE balsas :P
Grupė:  Povilas Meškėla
Pranešimo data:  2005-06-21 20:08:38


Egidijus4 : idomu? klauso jei tema yra :P:P
Grupė:  Povilas Meškėla
Pranešimo data:  2005-06-20 19:40:40


tram pam pam.. kiek prikomentawot... hmz.. ir neapseita be gabalio...:o neweltui judwi..:]
Grupė:  Ar žinote grupę iš Rusijos "Korni"?
Pranešimo data:  2005-06-20 12:13:53


ne nezinau tokios... :o
Grupė:  Brainers
Pranešimo data:  2005-06-19 21:29:32


girdejusi, bet nezinau kur.. nelabai zhnau.. :) :P
Grupė:  Diskusijos apie "Maroon 5"
Pranešimo data:  2005-06-19 21:11:48


tiesa pasakius turiu tik kelias dainas ir jos gan neblogos :)
Diskusijos:  Ar senos dainos, geros dainos???
Pranešimo data:  2005-06-19 21:09:36


jei dainos yra geros tai nesvarbu, jos senos ar naujos :P bet seip jo :) :)
Grupė:  Diskusijos apie "Laura & The Lovers"
Pranešimo data:  2005-06-19 20:53:53


am.. gal geriau nekalbam :o :D
Grupė:  Povilas Meškėla
Pranešimo data:  2005-06-19 20:50:00


aš žaviuosi Povilo Meškėlos balsu ir muzika, tad man labai įdomu ką apie jį manote ir jūs... :)
Naujiena:  “Albino laiškas”: geidžiamiausia Lino ir Simonos daina
Pranešimo data:  2005-06-18 17:46:13


geidziamiausia? hmz... :o
Diskusijos:  "HIM" - "Join Me (In Death)". Ką jūs manote apie šią dainą?
Pranešimo data:  2005-06-16 10:24:27


shauni daina :P :)
Grupė:  Diskusijos apie "Sel"
Pranešimo data:  2005-06-16 09:50:39


jo, bet seip ar taip man nepatinka:o
Grupė:  Ką manote apie Marijoną Mikutavičių?
Pranešimo data:  2005-06-16 09:43:34


manau kad jis gero balso tikrai neturi. niekad nemaciau jo dajnuojant gywai! siaip man jis patinka:D
Kūryba:  Ehhh
Pranešimo data:  2005-06-15 18:15:15


ydomus:|
Kūryba:  Ugnis
Pranešimo data:  2005-06-15 18:07:08


visai neblogas, su mintimi:)
Grupė:  Meškiukai
Pranešimo data:  2005-06-15 09:21:54


uch... kox skirtumas... :D kam jie reikalingi... :]
Dienoraštis:  2005-05-09: juokingos ir mielos foto... :D
Pranešimo data:  2005-06-14 20:51:28


internete pilna shitu nuotrauku :P:)
Diskusijos:  "U2" - Lenkijoje! (2005 m. vasara)
Pranešimo data:  2005-06-14 20:22:48


uch.. tikrasi nezinau.. mm... kajp noreciau pamatyti..:)
Dienoraštis:  2005-05-12: i love hamsters...:)
Pranešimo data:  2005-06-14 20:19:58


toje 3-ioje nuotraukoje labaj mielaj atrodo...:)
Diskusijos:  Dainos, kurias klauso ir jūsų tėvai, ir jūs
Pranešimo data:  2005-06-14 19:31:33


antis - zombiai ir ne tau martynai :) kiek zinau tai tevu laiku grupe, o sias dainas klausau ir as dabar :)
Dienoraštis:  2005-05-10: alus.. alus..!!! ALUS!!!
Pranešimo data:  2005-06-14 19:29:43


nuotraukos tai be rysio:D
Grupė:  Apie grupę "Gyvai"
Pranešimo data:  2005-06-14 19:19:41


tiesa pasakius pirma karta tokia grupe girdziu:]
Grupė:  Michael Jackson muzika, kaip ją vertini?
Pranešimo data:  2005-06-11 19:40:24


yra kelios shaunios dajnos. ir mane seip uzhburia jo sokis...
Puslapiai: 1234

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Il Divo Il Divo
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 3693
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 241056