O aš nieko prieš kad AC/DC kopija, jų "Blackjack" vistiek kala gerai. Galbūt todėl gerai kad kopija jog AC/DC sensta, jų sielos tokios pačios, muzikos geros ir veža, tik kad ja balsas nebe tas, amžius savo padaro. Negražu taip sakyti, bet "Airbourne" yra toks trupučiuką atgaivinimas, šviežiena (jeigu nesupyks už tokį išsireiškimą)
Jeigu nusimanai kompiuteriuose tai tuomet stacionarūs, kitu atveju laptopai vadinamieji. Nors aš asmeniškai, turėjęs ir laptopą ir PC, dabar sakyčiau kad auksinis viduriukas yra turėti savo komplektacijos (vadinamąjį "barebone" kompiuterį) PC ir kokį pigų lengvą notebook'ą. Kokia prasmė iš galingo nešiojamojo kompiuterio jeigu tau jo reikia tik muzikos transliacijai, filmų žiūrėjimui ir kaip flash'ui. Tokiu atveju tereikia tik pasijungti viską, ko trūksta, ir dirbi. O jeigu darbe reikia užrašams ir taip toliau, tai vėlgi, jis idealiai tinka, nes galios nereikia kad dirbtum su pdf aba wordu. O namie jau gali įsijungti ir kaifuoti nuo 21 colio, 2 branduolių, 4 GB RAM...
Didesnės pievos nesu girdėjęs... Autorius tikrai žino ką kalbą, bet taip paviršutiniškai kad baisu ir prisiliesti - sudraskysi plėvelę ir pasirodys žinių stoka. Kodėl gyvenimas yra meilė? Tai dalis tik gyvenimo, net ne pagrindinė. Netiki manimi? Tai patikėk tada visais tais psichologais, terapeutais ir pnš. Nemėgstu rekomenduoti, bet netgi populiarioji psichologija sako visai ką kitą. Tarkim koks Psychology Today arba Psyblog visada sako kad reikia mylėti, bet neleisk užgošti gyvenimo su meile, turėk ir kitų dalykų, savo darbą, savo hobi, savo draugus. Netgi statistika sako ką kitą - 90 proc. apklaustųjų (Psychology Today) daugiausiai laimingais pasidaro su draugais, o ne su gyvenimo meile. Sakysi įvairios meilės rūšys yra? Į šitai jau atsakymo neturiu, bet čia jau išsisukinėjimas - tada visas emocijas teigiamas galima meile pavadinti.
O aš manau atvirkščiai - eilėraštis labai geras. Dėl ryžių lauko tai irgi išmušė iš vėžių, toks, sakyčiau, unikalus palyginimas.
Tačiau įdomi tema - jausmų kaukės imitacija. Tik, turbūt neiškentėsiu nepaklausęs, kodėl jinai yra blogai? Kodėl lyrinio personažo vidinis pasaulis privalo būti sujungtas su išoriniu? Galbūt viduje jis susikūrė žymiai turtingesnį pasaulį? Lyrinį aš kankina nežinia, skausmas iš tamsos, tačiau niekas negali pramušti kito veikėjo kaukės - tad kodėl smerkiamas/smerkiama toks žmogus?
Gražus eilėraštis, gražus tikrai. Ir mintis gili. Taip ir toliau. Žiūrėk nenusvilk tiktai, pavojingas šitas žanras - iš patirties sakau ,kad žmonės kažkodėl bijo pažiūrėti į jausmus iš mokslo pusės, iš tamsos.
Kodėl tikrai gera muzika pas mus yra palaidojama istorijos kloduose, o tokie kaip Cicinas ar Radži kyla į viršų? Liuks daina, gaila jinai nėra labiau platinama, bent jau tarp dabartinių erdvių.
Na šita grupė gera. Nebeklausau jų, tačiau tai labai formuojanti žmogų grupė. Smagu kartais sugrįžti prie senų gerų dainų. Galbūt gerai paklausyti liūdnu laikotarpiu, tačiau kai nuotaika praeina, praeina ir dainos grožis. TDG ne muzika, o lyrika užveda klausytis - apie sudėtinga pasaulį už lango ir jo sukeliamą skausmą. Seni, geri, gerai įvertinti...
Ir dar vienas dalykas, kiek vaikų priviso (neįsižeiskit, mažieji) čia forume - nustokite "flaminti", bent ką nors konstruktyvaus pasakykite. Kas po galais iš tokių komentarų "HATE IT"? Tas pats ir "Love it". Na gal dar dar, bet tuščiai stumti tai žinot... Gal užaukime?
Pabandė visiškai kitokį žanrą šioje dainoje nuo jų tradicinio - suveikė. Manau verta buvo taip daryti, dažniau sumaišytu stilius. Daina tokia užkabinanti, ypač lyrika tinka kai esi liūdnas ir pnš.
Na va visai pasikeitė LP stilius. Toks jausmas lygtais jiems dabar ne tas jausmas. Jie nejaučia vienatvės. Va ka padaro iš vyro mergina. Lengvos, laimingos dainos.
Gal as cia toks vienas bet talking heads ir REM nera 1 hito grupes! Gal jos legendines labiau nei nightwish, marduk ar net within temptation bet cia kaip kam