Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

KleopatraXII


Joana
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5810 d.
Narys nuo: 2006-02-04
Reitingo taškai: 62
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Naujiena:  „Dainų dainos“ konkurse triumfavo Sasha Son
Pranešimo data:  2009-02-15 17:00:23


Neturėtų būti gėda Lietuvai su Sasha Eurovizijoj.. manau ir tikiuosi, kad ne paskutinę vietą užimsim ;D sceninį vaizdą jei pagerins, tuomet bus geriau.. ir ta balta liemenė, kelnės, mano nuomone, šiek tiek juokingai atrodė... xD
Naujiena:  Amy Winehouse pasirodymas "V" festivalyje: ir švilpimas, ir ovacijos (+ foto galerija)
Pranešimo data:  2008-08-21 22:46:43


Ir dar tokia murzina atrodo...turbūt ir yra. Čiuju nesiprausė kokį mėnesį.. :D
Naujiena:  Gabriella Cilmi - apie "Oasis" pagyras
Pranešimo data:  2008-08-21 22:03:27


Nių tikrai ir man patinka " Sweet about me" :)
Naujiena:  Malaizijos publikai Avril Lavigne - per seksuali
Pranešimo data:  2008-08-21 21:10:03


Eina sau.. Avril tikrai ne pati sexualiausia ;D
Naujiena:  Pirmadienį pristatytas naujas „Linkin Park“ vaizdo klipas (+ video)
Pranešimo data:  2008-06-07 18:51:29


Klipas neblogas, o daina nereali..:)
MP3:  
Pranešimo data:  2008-03-20 21:28:13


Jei būtų lietuviškai arba angliškai, tuomet 10 duočiau, bet dabar 9 ;D
MP3:  
Pranešimo data:  2008-03-20 21:21:50


cha cha chaaaaaaaaaaaaaaaaa :DDDDD
MP3:  Thorn ft. Swizas - Vejas
Pranešimo data:  2008-03-20 21:05:54


mmm.. tokius kūrinukus galiu be sustojimo klausyt šimtus kartų... :)
Naujiena:  Eminem'as: naujų dainų įrašai ir sporto salė
Pranešimo data:  2008-03-20 20:38:37


gera žinia :) gal bus naujų hitų :)
Naujiena:  Po 13 metų pertraukos - naujas legendinės grupės "Queen" albumas ir gastrolės
Pranešimo data:  2008-03-20 20:30:36


Merkuris yra pagrindinė Queen'ų pažiba. Be jo man tai ne Queen :/
Naujiena:  Amy Winehouse nusifotografavo nuoga
Pranešimo data:  2008-03-20 20:27:00


nų tikrai beveik nenuoga :D
MP3:  
Pranešimo data:  2008-02-18 21:05:36


oo.. man patinka.. pati panašiai kuriu, bet dar nedrįstu dėt į netą... ;)
Naujiena:  Naujasis Madonnos albumas pasižymės greitu tempu
Pranešimo data:  2008-02-18 20:53:39


kokia jin fotkėj nepanaši į save :D nų visai noriu išgirst naujų dainų..
Naujiena:  "The Chemical Brothers" nario ir Lily Allen draugystė - baigta
Pranešimo data:  2008-02-06 13:29:54


omg.. varškelė :'(
Naujiena:  Beck'o albumas išleistas su klaidingais dainų tekstais
Pranešimo data:  2008-02-06 13:28:04


eina sau kokia gėda jam turėtų būt..apmaudu xDD
Naujiena:  Naująjį "Obtest" albumą išleis garsi prancūzų leidykla
Pranešimo data:  2008-02-06 13:25:25


sėkmės jiem! :)
Naujiena:  Didžiosios Britanijos albumų topo viršūnėje - jaunoji Adele
Pranešimo data:  2008-02-06 13:23:15


neklausiau dar jos.. gal kada ir paklausysiu įdomumo dėlei... :)
Naujiena:  Apie dainininkės karjerą galvoja Eva Longoria
Pranešimo data:  2008-02-06 13:21:33


Nedainuok! Prašau!.. užkniso jau aktoriai-dainininkai-šokėjai-futbolistai-...-...-...................... turi profesiją ir ją plėtok, daryk kokybišką tiek kiek gali, o ne ieškok kitų užsiėmimų... (būtų gerai, kad ji mane išgirstų xDDD)
Naujiena:  Dėl "New Kids On The Block" atsikūrimo - daugybė klaustukų
Pranešimo data:  2008-02-06 13:16:37


wth? xDD kas čia per vaikai? :D
Naujiena:  Justin'as Timberlake'as su savo drauge žaidžia žodžių loto
Pranešimo data:  2008-02-06 13:14:52


aš irgi noriu kartu pažaist :D
Naujiena:  Naujame Kylie Minogue vaizdo klipe - per daug efektų
Pranešimo data:  2008-02-03 18:52:26


[quote=Milita]Man pavyzdžiui labai gražu kai yra daug efektų... Manau čia yra pačios Kylies reikalas... O jau atstovai televizijos neturi iš vis prabilti , o rodyti ir nesilazdavoti[/quote] Aš ir sakau xDDDD gi ne jų reikalas ar žmonėms patiks ar ne... jei nepatiks, td tegu ir neberodo :D
Naujiena:  „Eurovizija“: rankas į viršų iškėlė J. Milius
Pranešimo data:  2008-02-03 18:48:50


Jau geriau Sasha Son būtų išleidę... vėl būsim paskutinėj vietoj jei Jeronimas nepradės užtikrinčiau ir stabiliau dainuot... o šiaip daina man nuobodi.. :<
MP3:  Katinas - Atgal (Street version)
Pranešimo data:  2008-01-27 12:33:49


blem kaip man patinka kai bernai taip dainuoja.. <3
MP3:  
Pranešimo data:  2008-01-27 12:25:47


tikrai geriausias iš visų tavo darbų.. :>
MP3:  simas_-_to_depress
Pranešimo data:  2008-01-27 12:21:54


man tai px su kuo pagrota ar pagaminta... man gražu ir vsio :P
MP3:  Bobutės
Pranešimo data:  2008-01-27 12:19:13


liux :>
MP3:  Rytietiškai
Pranešimo data:  2008-01-27 12:13:12


nuobodokai..
MP3:  carnival
Pranešimo data:  2008-01-27 12:11:23


šiaip neblogai, bet tikrai įkirėjo trimitai :D
MP3:  Summer
Pranešimo data:  2008-01-27 12:08:21


visai nieko :>
MP3:  the power
Pranešimo data:  2008-01-27 12:05:12


nesu tokios muz gerbėja, bet man patiko ;D
Puslapiai: 123456 ... 10

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


ColdWorld ColdWorld
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 3570
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 354050