Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kpr


Pijus
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7257 d.
Narys nuo: 2006-05-26
Reitingo taškai: 32
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Diskusijos:  Kokio stiliaus muziką klausot?
Pranešimo data:  2006-06-23 21:58:47


ROKA ir KLASIKA
Naujiena:  Onsa sprendžia šeimyninius konfliktus ir kuria vaizdo klipą
Pranešimo data:  2006-06-23 21:00:54


eik i rinka mazuli ...
Diskusijos:  Koks filmų žanras - tavo mėgstamiausias?
Pranešimo data:  2006-06-06 12:45:14


psichologiniai na ir dramos labai kartais patinka ir komedijos ...
Diskusijos:  Aktorių Top 5
Pranešimo data:  2006-06-06 12:37:49


1. Robin Williams 2. Audrey Tautou 3. Kevin Costner 4. Nicole Kidman 5. Ashton Kutcher jie visi verti pagarbos ka as cia kalbu jie jau ir tai turi ....
Diskusijos:  Igbis išvažiuoja (Igby Goes Down, 2002)
Pranešimo data:  2006-06-06 12:02:24


na man fainas aktorius labai taikliai isrinktas ir pats filmo siuzetas geras smagus smaikstus filmas ... ko dabar truksta ...
Diskusijos:  Kino filmas "Drugio efektas" ("Butterfy effect")
Pranešimo data:  2006-06-01 16:18:26


na filmas tai labai idomus ir net pati jo ideja na as ziurejau ji kokia 7 kartus nes esu isirases tai vat o muzikos ten filme irgi nerealio aktorius irgi geras dar as ji matau per MTV veda laida PUKT
Diskusijos:  Šlykščiausia reklama
Pranešimo data:  2006-06-01 16:02:34


na man tai visos Ezys Vanis oksi acsion nu negaliu galima numirti nuo tokiu reklamu
Grupė:  Augustė
Pranešimo data:  2006-06-01 15:53:05


na man jos vokalas is tikro yra labai stiprus todel galetu su juo pasiekti visai nemazai . todel manau kad lietuva ne tokiam balsui . nes cia gelimybiu ji ispopuliarinti yra mazai
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Žygį
Pranešimo data:  2006-06-01 15:45:16


kazkoks saldus berniukas... (per saldus)
Grupė:  Bono iš "U2"
Pranešimo data:  2006-05-31 20:08:23


na jam 46 ir man jis yra viskas o balsas jo dieviskas todel ir paklausiau sio klausimo nes no5rejau suzinoti ar jis vis dar valdo .
Grupė:  Kaip jums grupė "Blink 182"?
Pranešimo data:  2006-05-31 17:15:16


idomus
Diskusijos:  Ar gera daina gali atsibosti?
Pranešimo data:  2006-05-31 17:06:37


as U2-one klausausi jau 2 metus ir ji man vis dar neatsibosta..,.
Grupė:  Bono iš "U2"
Pranešimo data:  2006-05-31 17:01:08


as manau muzikos pasaulyje tokiu balsu reike labai ir metai muzikai visiskai nesvarbu man jo balsas patiks nors jam bus ir 75
Diskusijos:  Lietuviška daina, kuri verčia juoktis susirietus?
Pranešimo data:  2006-05-31 16:57:06


man tai turbut zas daina palanga mociuciu ...
Diskusijos:  The Cranberries kūrinys "Zombie"
Pranešimo data:  2006-05-31 16:53:10


as kartais bandau isivaizduoti jei kasnors kitas dainuotu sia daina tai ji butu mano manymu sudirbta ir ne tokia populiari o gal ?
Diskusijos:  Ar dainos žodžiai lemia dainos populiarumą?
Pranešimo data:  2006-05-31 16:44:11


as manau kad lemia nes kai i juos isigilini tai buna daug skambiau ir idomiau todel manau kad taip
Diskusijos:  Kiek grupei turi būti svarbus įvaizdis?
Pranešimo data:  2006-05-31 14:22:01


na as manau kad yvaizdis grupeja yra svarbus bat zmogus ji turi susikurti o ne nusiziureti......
Diskusijos:  "Green Day" albumas "Bullet In A Bible"
Pranešimo data:  2006-05-31 14:13:19


as manau kad green day iki kad vadintusi legenda arba kazkas daugiau reike dar pasistengti
Grupė:  Sarah Brightman
Pranešimo data:  2006-05-31 14:10:50


balsas stiprus tai tikrai na isvaida irgi pasako kad moteris stipri ..............
Dienoraštis:  2006-04-27: EYES
Pranešimo data:  2006-05-30 16:48:31


akis daug ka pasako . todel verta i jas ziureti
Diskusijos:  Kokia geriausia grupės "HIM" daina?
Pranešimo data:  2006-05-30 12:11:04


na ju bant jau man geriausia tai aisku kad Join me", na bet man ju visos dainos vykusios
Naujiena:  "U2" lyderis prašė Amerikos prezidento daugiau lėšų skirti pasaulio vargšams
Pranešimo data:  2006-05-30 11:58:33


na gal bent jau kokia puse is tu 26 mlr butu skyres na bet jis ir surado ko prasyti pacio buso jis labai godus gaidys
Diskusijos:  Kokia "U2" daina jums fainiausia?
Pranešimo data:  2006-05-30 11:52:33


[quote=leokadija]violin, o kaipgi Walk On labai graži :) man patinka beveik visos dainos, sunku ką nors išskirti ... ;]] Gražiausios Šiuo Metu būtų Pride, One, elevation[/quote] o kaip tau ju ta daina ONE perdirbta na ten kur dainuoja meridzei BLAY
Diskusijos:  Kokia "U2" daina jums fainiausia?
Pranešimo data:  2006-05-30 11:50:40


man tai fainiausia ONE ir BEUTIFUL DAY tikrai ispudingos dainos jau 2 metus iseiles kasdien po 5 kartus jos klausausi ir jauciuosi kaip pirma karta .
Diskusijos:  "Tokio Hotel" - Lietuvoje?
Pranešimo data:  2006-05-30 11:42:19


na as galvoju tegu vaziuoja ir parodo klase bent i ta puse krypstantiems lietuviams nors ir per dau ten juos slovinti irgi nera gerai
Diskusijos:  Nemirtingoji daina "Knockin' On Heaven's Door". Jūsų nuomonės?
Pranešimo data:  2006-05-30 11:33:24


na kieta daina bet man jau ji ikyrejo nors i dainininka pasiziurejus muzika yra tikrai idomi ir suteikianti idomiu jausmu klausytis manau galima bet man tikrai ji jau nusibodo
Diskusijos:  Grupė arba atlikėjas, be kurio negalėtumėte gyventi?
Pranešimo data:  2006-05-30 07:42:07


as tai neisgyvenciau be U2 jie mano gyvybes saltinis
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Jane's Addiction Jane's Addiction
7,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 3433
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 188251