Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

LEpusis_DruGElis



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6430 d.
Narys nuo: 2005-07-07
Reitingo taškai: 30
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Dienoraštis:  2005-08-10: kartais ..ne ..o gal ...visgi?
Pranešimo data:  2005-09-17 15:18:20


:P
Dienoraštis:  2005-09-09: ir kas pasakys kad pas mus nergrazu?:OO
Pranešimo data:  2005-09-09 21:58:09


myliu si miesta,rimti:}ypc jo zmones:*@~
Dienoraštis:  2005-08-26: hmmmm
Pranešimo data:  2005-08-26 14:12:50


o kam ta iseitis?:]
Dienoraštis:  2005-08-25: mano kankinimu objektas....arba tiesiog vakar nebuvo kas veikt;D
Pranešimo data:  2005-08-25 17:31:38


mano dreuge mauzeris:D
Dienoraštis:  2005-08-24: xe xe xe sian keistai linksma diena:)))
Pranešimo data:  2005-08-25 17:31:13


kas ce komplimenta pasako ir koki?:}kas linksmintoja?:DDD uj,sy svtg varysim,begsim:D:&
Dienoraštis:  2005-08-20: vat ir buna:PP
Pranešimo data:  2005-08-25 17:29:22


supratom,supratom:**
Dienoraštis:  2005-08-19: nervuota :DD
Pranešimo data:  2005-08-25 17:27:03


grazi foto:*
Dienoraštis:  2005-08-10: kartais ..ne ..o gal ...visgi?
Pranešimo data:  2005-08-12 20:46:47


tas jausmas gali buti isgalvotas.galbut jamm jauti tai tik todel,kad neikam to nejautei,bet giliai pasamoneje norejai ta jausti.tai tiesiog pasitaikes zmogus i kuri sudejei savo viltis,norus,grazias svajones....nzn dabar taip pagalvojau,gal tas jausmas netikras,tai tik is didelio noro...noro pagaliau tureti tai ko norejei,ko svajojei slapciausiose mintyse..nzn ,gal ir klystu:>
Dienoraštis:  2005-08-04: rytoj ROKO NAKTYS:))))))))))))))))
Pranešimo data:  2005-08-04 10:04:37


vietoj sunelie perskaiciau shuneli;DDDD jooo,visais vardais apsipazinsim;DDDDDDD jeeeeeeeee ...mes tranzuojam...mes vaziuojam...roooko naktys..roko naktyss.;D
Dienoraštis:  2005-08-04: Ryt roknaktės.
Pranešimo data:  2005-08-04 09:59:43


meees atvyyyyyyyykstam meeeees diiiiiiiiiiiiiiiiiievai:>>> neliudek saule:************
Dienoraštis:  2005-08-03: iki ROKO NAKTU liko dvi dienos;D
Pranešimo data:  2005-08-03 09:02:07


as ygnybsiu;PP pamirsai pamineti,kad palapine statem prie baznycios;DDDD jee...rokoo naktys:>
Dienoraštis:  2005-08-01: iki ROCKO NAKTU liko keturios dienos;DDD
Pranešimo data:  2005-08-01 13:24:09


jee:>> blyn kaip laaaaukiu:>
Dienoraštis:  2005-07-28: ex tik savaite ir keliso dienos laukimo;DDD
Pranešimo data:  2005-07-29 15:55:24


rookoo nktys:>> jeee
Dienoraštis:  2005-07-13: Taip daug.
Pranešimo data:  2005-07-16 14:44:52


jis mastyt neprates,iskur suopras;DD o tu cia grazi;>>jee;] [kai tiek daug nori,tai dazniausiai nieko neturi]...
Dienoraštis:  2005-07-14: nia nia nia:P~~
Pranešimo data:  2005-07-14 11:21:23


parvesk lauktuviu:S karves pieno prasyciau,nes kazkaip deficitas:D
Dienoraštis:  2005-07-12: ta pati diena toje pacioje migloje...tik linksmaiu;)))
Pranešimo data:  2005-07-12 20:14:59


viskas taip ir buvo:> blogizz;]~~~~~
Dienoraštis:  2005-07-12: ta pati diena toje pacioje migloje...tik linksmaiu;)))
Pranešimo data:  2005-07-12 15:56:13


jooo;] isimylejo,to nenorejo,savo zvilgsniais mus palydejo;]isimylejo;DDD zavingai;DD
Dienoraštis:  2005-07-12: ta pati diena toje pacioje migloje...tik linksmaiu;)))
Pranešimo data:  2005-07-12 13:15:25


niu,bet mus ten per kameras stebejo:>juokes tikriausia ir seke:-]:D labai jau patyykom,kad nejo gaudyt;GG~~~ mes kieci;>
Dienoraštis:  2005-07-12: ta pati diena toje pacioje migloje...tik linksmaiu;)))
Pranešimo data:  2005-07-12 06:46:51


joo,inkariukai tai kol:> mano mano mano:DDD (o)
Dienoraštis:  2005-07-12: ta pati diena toje pacioje migloje...tik linksmaiu;)))
Pranešimo data:  2005-07-12 05:11:47


musu parduotuve,ka norim ta darom blyyn;DDD savam kioskely ir morkos savos;]]] alia smagiai mes cia;D
Dienoraštis:  2005-07-11: Norim , oi kaip norim ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Pranešimo data:  2005-07-11 21:51:17


o as???????????o mane pamirsot;/nu blyn;/nyu;//
Dienoraštis:  2005-07-11: ...
Pranešimo data:  2005-07-11 10:41:41


niu,bet zinok,kad as salia,jei ka;):*
Dienoraštis:  2005-07-11: ...
Pranešimo data:  2005-07-11 10:10:08


na kam tu taip syytaip?as jei sakau ,kad rupi,tai taip ir yra(!):***** noreciau kuo nors padet:*
Dienoraštis:  2005-07-10: ~~~isnykt~~~~
Pranešimo data:  2005-07-11 09:09:13


niu neisnykk;HHH~~
Dienoraštis:  2005-07-05: apie Kauna :) ir seip apie susitikima su Ko ir Co
Pranešimo data:  2005-07-09 14:58:37


nieko cia gerao:D
Dienoraštis:  2005-07-05: apie Kauna :) ir seip apie susitikima su Ko ir Co
Pranešimo data:  2005-07-08 21:23:04


ojoj,kazka suerzinau;D tikrove iskraipai tu,mazyli,nes nesamones cia parasei.as isdesciau faktus[tik nzn kuo jie tau nepatinka,tiesybe akis bado ar kaip ten bebutu]..as tave ne grybu pavadinau,o lepsiu;] tai tinka pavadinti "vyrams",tokiam kaip tu.
Dienoraštis:  2005-07-05: apie Kauna :) ir seip apie susitikima su Ko ir Co
Pranešimo data:  2005-07-08 20:37:10


mano tonas...ir kuo gi jis Jums uzkliuvo?:> lepsis - tai tokia grybu rusys:>:D lepsiu galima pavadinti ir zmones...[atitinkamai ] o kodel Jums nelabai patiko tai,kas man patiko ?[smalsumas]
Dienoraštis:  2005-07-05: apie Kauna :) ir seip apie susitikima su Ko ir Co
Pranešimo data:  2005-07-08 20:00:17


manau du kartus perskaitei todel,kad ciuju tavo smegenys neiskart viska suprato:P~:D o man labiausiai patiko "lepsis" ; "nuobodus" ; "su bendravimo sutrikimais" , nes sie teiginiai labiausiai apibudina Jus..:D
Dienoraštis:  2005-07-07: mano pasididžiavimai :)) :P
Pranešimo data:  2005-07-08 15:43:23


pauksciai pasika i naveli ir visas intelektas:DDD
Dienoraštis:  2005-07-07: pasaulis priklauso nuo miego....
Pranešimo data:  2005-07-08 15:40:32


vytc as:DDD vyts;] bet ir zigiz kiec:S:@@
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Solitudes Solitudes
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 2496
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 77538