Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Lady_I


Indrė
Aktyvus naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5705 d.
Narys nuo: 2005-05-09
Reitingo taškai: 100
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Dienoraštis:  2006-01-05: Turiu Prasyma....
Pranešimo data:  2006-01-05 16:27:20


1.Amzius 15 2.Lytis M 3.Ar sportuojate sporto klubuose? Ar darote manksta? Sporto klubuose ne, o siiaip manksta per kuno kulturos pamokas ir siiap jei kas pakvieica kartu pabegiot ar dar ka :) 4.Kokia sporto saka uzsiiminejate? Hm... Per fizinio pamokas kiek pamenu daug kuriom... O siaip nei viena isskirtinai neuzsiimu ;) 5.Priezastys kuirios skatina jus sportuouti. Noras atrodyti graziai :D 6.Kiek kartu per savaite sportuojate ir kiek laiko tam skiriate? hmm.. per 7 dienas nuejimas ir parejimas namo .... fizinio pamokos..o dar pasivaiksciojimai :D Cia pati sugalvok 7. Jei nesportuojate, tai del kokiu priezasciu? Kai nesportuoju dazniausiai tingiu..
Dienoraštis:  2006-01-05: Ka jauti Tu?
Pranešimo data:  2006-01-05 16:01:37


Laaaaaaaabbbaaaaaaaiii Grazu :)))))))) MUA! :*
Dienoraštis:  2005-11-02: ~~~NORIU~~~
Pranešimo data:  2005-11-02 18:56:22


Joa... Zn sita jausma... Pries kokia savaite ir man tas pats buvo, gal net baisiau... Bet db kai jau praejo, (bet gali ir sugrizti tie jausmai) pagalvoju kad mazumele per karstai usreagavau.. :/ Aga grazus zodziai ;)
Dienoraštis:  2005-11-02: arteja didysis krepshinis
Pranešimo data:  2005-11-02 18:44:42


:))) Smagu :) ACIU ir ZALGIRIUI SEKMES :) Geros kases ;)
Dienoraštis:  2005-10-26: o snd mano gimtadienis
Pranešimo data:  2005-10-26 15:55:02


Su 16-uoju TORTADIENIU :))))
Dienoraštis:  2005-10-26: bet rukaij ne tik taij....
Pranešimo data:  2005-10-26 15:48:13


Labaaaaaaaaaiii Grazu ;))))
Dienoraštis:  2005-10-26: "Laiškas sau" Skirta tau G.M.
Pranešimo data:  2005-10-26 15:44:50


:( kazkaip be zodziu,,
Dienoraštis:  2005-10-26: Eik tu nakti... (wiskas apie wakar diena)
Pranešimo data:  2005-10-26 15:40:15


:)) Labai fainiai ;)
Dienoraštis:  2005-10-01: .. gyvenimas .. =] / is kurios puses ziuresi..
Pranešimo data:  2005-10-01 12:52:22


Labai labai grazu :)) Sutinku su tavimi :) Gyvenimas yra grazus ;)
Diskusijos:  Kiek galėtumėt ištverti be mobilaus telefono?
Pranešimo data:  2005-09-30 15:35:43


be telefo tai dar nieko;) bet be neto... cia jau baisiau :))
Dienoraštis:  2005-09-30: meile sunki....o jei myliu ne ash? :/
Pranešimo data:  2005-09-30 15:28:49


Oho.. cia tai situacija ;( Sutinku su juoda_tyla Nereikia meluoti... Zinoma jis nusivils, kad tu jo nemyli, bet... Ziauru butu prarasti toki gera drauga, kaip tu sakai. O gal jis tave supras??? O rizikuoti ar ne tai jau Tau spresti ;( SEKMES :) Priimk tinkama sprendima.
Dienoraštis:  2005-09-30: Sudėtinis variantas. Kai savaitę neturi neto.
Pranešimo data:  2005-09-30 15:22:50


"Meilė kantri, Meilė maloninga, Ji nepavydi, Meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta. Ji nesielgia netinkamai, neieško savo naudos, nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga, nesidžiaugia neteisybe, su džiaugsmu pritaria tiesai. Ji visa pakelia, visa tiki, viskuo viliasi ir visa ištveria. Meilė niekada nesibaigia..." sie zodziai is biblijos ane? Jega :) Stovkej belenkiek karut siatem situ s zodzius :)
Dienoraštis:  2005-09-30:
Pranešimo data:  2005-09-30 15:17:19


Butent pirmas ispudis daznai buna klaidingas:) Reikia stengtis ta dovana ispakuojant pazinti :) Grazu ;))
Dienoraštis:  2005-09-30: Ji.....pelenai...
Pranešimo data:  2005-09-30 15:12:53


Joa lb grazu :))))
Dienoraštis:  2005-09-30: Erskeciu pauksciai
Pranešimo data:  2005-09-30 15:01:29


Nereali knyga... Jei skaitei pabaigoj dar taip pat buvo zodis apie pauksti :)) Jei netingit butinai paskaitykit.. Seniai tokios geros knygos nebuvau skaicius ;)
Dienoraštis:  2005-09-27: Myliu , nes
Pranešimo data:  2005-09-27 17:43:44


Nuostabu :)))))
Dienoraštis:  2005-09-27: Neviltis
Pranešimo data:  2005-09-27 17:42:10


Aciu,,, Jau buvo liudna nuotaika... o kai tavo diary perskaiciau isvis verkiu ;(( NEnuleisk ranku taik tai tau saulyt galiu pasakyti ;) LAIKYKIS
Dienoraštis:  2005-09-24: ....
Pranešimo data:  2005-09-24 10:34:07


Sutinku su visais graubu, bet grazu ;)
Dienoraštis:  2005-09-24: cia niekas nesisieja su niekuo.. gi sakau- nesisieja.. =)
Pranešimo data:  2005-09-24 10:12:18


JOa man zodziai ir lb lb grazus :)) Viskas susitvarys ne neabejok ;)
Dienoraštis:  2005-09-24: POPA
Pranešimo data:  2005-09-24 10:00:07


Sweikinu :)))) kaip kaklas?
Dienoraštis:  2005-09-23: LIETUVA!
Pranešimo data:  2005-09-23 17:13:23


[quote=super_girl][quote=eiva2][quote=bona_sforca]whahaha, kad jie liktų be medalių;):D[/quote] teisingai....:D:S [/quote] D**ilės.. Uoj kaip noriu keiktis ir keiktis bet susilaikysiu, užtad mintyse jus išvadinau kaip tik mokėjau :(. Nors gal jau geriau būti tokiom kažkokiom, nei tie "sirgaliai", kurie palaiko tik kai laimi, o kai kartą pasikaiko ne ta diena tai keikia nepasigailėdami. Vat tokių tai tikrai nekenčiu iš visos širdies.[/quote] Sutinku su super_girl! Kokie jus lietuviai jei nepalaikot KREPSININKU???? Kaip nekenciu jusu :(((((((( Siuabas kazkoks. JEi nemegstat kases ir neziurit ir nesidomit tai geriau cia isvis nerasykit :P O aciu savo nzn kazkoki kvaila jausma ant jusju isliejau nors taip pasipelnet :( Bet jus man visitek nepatinkat :D
Dienoraštis:  2005-09-23: mano penktadienis
Pranešimo data:  2005-09-23 17:07:39


Sekmes atsiprasant ;) Tikiu kad tau pasiseks susigrazinti drauga :) Beje juk dar ir Lietuva pries rusus laimejo ;D
Dienoraštis:  2005-09-21: kai lieki ant ledo...
Pranešimo data:  2005-09-21 15:07:14


Nu ir situacija :((
Dienoraštis:  2005-09-20: kai norisi werkt bet nzn ka daryt...
Pranešimo data:  2005-09-20 17:38:02


Nelaiminga meile......... :(
Dienoraštis:  2005-09-20: Aš NIEKADA neveksiu...Prie tavęs....
Pranešimo data:  2005-09-20 15:51:05


Nenukabink nosies :) Na ir kas kad nesimpatizuoja juk tu dar nedidele tik 12 :) Tikrai bus tu bernu :D Man 15 as ir gi neturiu vaikino :) O12 meciams tikrai ne meiles o masinytes galvoj :D patikek :)) Kitaip tariant viskas su laiku :))
Dienoraštis:  2005-09-17: skubu:)
Pranešimo data:  2005-09-17 19:18:55


;DDD gerai kad saukei :)))))
Dienoraštis:  2005-09-17: skubu:)
Pranešimo data:  2005-09-17 19:15:26


Labai smagu, Vikute, kad Tau viskas sekesi snd :))) DZiaugiuosi del Taves ;) Zinoma Tavo nuotaik adar pakele LIETUVOS pergale :))
Dienoraštis:  2005-09-16: EC
Pranešimo data:  2005-09-17 15:10:05


Jau LIETUVA tai visuomet palaikysiu :) Na ir kas kad komanda ne pacios geriausios sudeties. Bet jie laimejo pries turkus ir tai tikrai ne paskutine pergale. Tikrai tikiu kad ir grupes jie gali iseiti pirmi :) UZ LIETUVA !!!
Dienoraštis:  2005-09-15: they...
Pranešimo data:  2005-09-15 16:57:36


Grazu :)
Dienoraštis:  2005-09-15: Matematika veda iš proto+ Užrašafkės puslapiai 3psl ;)
Pranešimo data:  2005-09-15 16:56:17


Joa, man matke patinka kai suprantu, o kai ne tai nera ten ka veikt .... :/
Puslapiai: 123456 ... 11

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Eurovizija Eurovizija
5,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 6604
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 173424