Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

LmPro


Mindaugas
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6313 d.
Narys nuo: 2004-05-02
Reitingo taškai: 34
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  Programa vokalui. Jūsų pasiūlymai?
Pranešimo data:  2005-05-30 17:57:33


na, gal tada ne taip supratau savoka "namu studija"...
Diskusijos:  Programa vokalui. Jūsų pasiūlymai?
Pranešimo data:  2005-05-30 15:42:28


taigi sakei, jog turi namu studija. o as paklausiau ar toje namu studijoje ir darai muzika komerciniais tikslais ar kazkokioj tai studijoj dirbi, o namuose tik siaip, pasizaidimui... ko cia nesuprast? p.s. kas yra studija as zinau, na bet vistiek aciu uz paaiskinima :)
Diskusijos:  Programa vokalui. Jūsų pasiūlymai?
Pranešimo data:  2005-05-30 12:15:30


tf, tai namu studijoje darai muzika, skirta komercijai? ar kazkur tai kitur dirbi?
Naujiena:  Milano surado tai, ko ilgai ieškojo
Pranešimo data:  2005-05-28 15:34:04


seksualiniu mazumu grupe "Milano"... vienas pyderas ir dvi lesbiankos :D
Diskusijos:  Programa vokalui. Jūsų pasiūlymai?
Pranešimo data:  2005-05-28 15:05:19


tf, tiesa sakai! cubase, arba nuendo... na, man mieliausia logic :) bet cia jau skonio reikalas...
Diskusijos:  Programa vokalui. Jūsų pasiūlymai?
Pranešimo data:  2005-05-28 11:20:48


:) tai gal paprasciausiai nemoki naudotis tais reverbais? ;) nu jo, sutinku, kad renesainse verb ar tai timeworks reverbai yra visiski kibirai, gelezys ir t.t. , bet tai mokant naudotis, galima ir normalia produkcija lietuvos rinkai padaryt... ne apie bavarija kalbu, na kazka tai gal ir rimciau... ;) o tai jau jei pc keturiu pluginu nepaveza, tai gal net ir nesidomek daugiau tais reikalais kol neisigysi ko nors rimtesnio ;) ps, reasono pluginai TIKRAI nera kokybiskesni uz waves'us ;) just rest...
Diskusijos:  Programa vokalui. Jūsų pasiūlymai?
Pranešimo data:  2005-05-27 00:25:43


tf, gerai sakai (+) voxengo taipogi labai gerai!!! na negalima butu pasakyti, kad tai labai jau geri plugai... tiesiog zmogus gales parsisiusti visa paketa, kuriame jau bus tai kas reikalinga... as dazniausiai naudoju garso kortos pluginus - jie zymiai kokybiskesni... na dar voxengo labai myliu :)
Diskusijos:  Programa vokalui. Jūsų pasiūlymai?
Pranešimo data:  2005-05-26 16:35:49


nu, tu cia kazka ta maisaisi labai smarkiai... irasyti vokala galima su bet kokia programa, turincia bent viena laisva input'a. tereikia prisijungti mikrofona prie pc ir viskas... aisku jei tu nori irasyti kokybiskai, to neuzteks - tarp gero mikrofono ir audio iraso programos dar turi buti ir gera garso korta, preamp'as ir keitiklis dar nepamaisytu... o tie "navarotai", darantys "kad skambetu" yra plugin'ai... tai efektai, kuriuos tu instaliuoji i savo pc (nu ar tai mac) ir tavo darbineje aplinkoje (cubase, logic, nuendo... ir t.t.) redaguojantis garsa - siuo atveju audio faila, kuri tu is pradziu irasysi... soundforge irgi galima rasyti vokala... tik jei tu nori dar ir girdeti fonograma... nzn ar tau tai pavyks... nesu dirbes su soundforge, tai negaliu tiksliai atsakyt... irasius visa tai, galima apdirbti ir tame paciame soundforge, tik jo baziniai efektai (plugin'ai) yra labai jau lievi (kaip ir dazniausiai visi baziniai)... tai patarciau parsisiusti bent jau Waves plugin'u packa... pradziai tikrai uzteks... tai va tiek
Naujiena:  Praėjusią savaitę atlikėjas Milano dalyvavo fotosesijoje
Pranešimo data:  2005-05-17 09:37:47


zinau ji, uzsiriso su kosmo reikalai, nes zmonem tas ju debiliskai beviltiskas popsiukas nusibodo, tai nusprende soline karjera daryt... padare pora gabalu timberlake stiliuje ir baiges vel... nes pamate, kad nieko cia nebus... ir vel toliau sudpopsi varo :D
Puslapiai: 1

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Gazebo Gazebo
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2266
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 102446