Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Lurky


Agnieta
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7580 d.
Narys nuo: 2004-12-13
Reitingo taškai: 57
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Grupė:  Jūsų nuomonės apie ATB
Pranešimo data:  2005-03-17 20:16:03


muzika...lyg dangaus...dievu muzika....:S man patinka (y) ypach "Extazy" ir "Let you go"...
Naujiena:  "Green Day" - stebukladariai
Pranešimo data:  2005-03-17 19:53:57


...p.s.o nors kox skirtumas kaip tai atsitiko,juk svarbu,kad ATSITIKO...:)
Naujiena:  "Green Day" - stebukladariai
Pranešimo data:  2005-03-17 19:53:17


man tej patinka tie vyrukaj...(+) o ka gali zinoti?juk muzika daro stebuklus....;)
Dienoraštis:  2005-01-14: >>>dienos<<<
Pranešimo data:  2005-01-14 20:26:45


painu,bet grazhu(+):]
Dienoraštis:  2005-01-13: ;)))*
Pranešimo data:  2005-01-14 20:25:48


grazhu...labai grazhu...:]
Dienoraštis:  2005-01-12: man reikia ZMOGAUS...
Pranešimo data:  2005-01-14 20:23:11


Mantux>> aciuz:]
Dienoraštis:  2005-01-08: pamastymai..;)
Pranešimo data:  2005-01-12 22:49:23


grazhu...:) bet radau citatu ish mano kaledinio swejkinimo...:p bet labai grazhu...(y)
Dienoraštis:  2005-01-12: kvaila...
Pranešimo data:  2005-01-12 22:45:26


o ka,tau pavasaris nepatinka?%) pavasaris irgi gerai...o ziema shalta...%p
Dienoraštis:  2005-01-12: ....
Pranešimo data:  2005-01-12 21:39:16


kur?manau,kad tai depresija...jos padarinys...lik ten kur esi...cia tau saugiau...
Dienoraštis:  2005-01-12: pilkam dangui
Pranešimo data:  2005-01-12 21:37:31


grazhu...;)
Dienoraštis:  2005-01-12: Padevetu drabuzhiu parduotuves
Pranešimo data:  2005-01-12 20:55:31


kartais ash irgi ten ka gero randu...:) bet ne visada...:o
Dienoraštis:  2005-01-12: dzin tie mokslai
Pranešimo data:  2005-01-12 20:53:51


smagu,kad tau tokia gera nuotaika...:) taip ir toliau...;)
Dienoraštis:  2005-01-12: Šiandien +3 FOTKĖS
Pranešimo data:  2005-01-12 20:50:18


tu taip ant to 5 nr pasineshus?:)
Dienoraštis:  2005-01-12: Eilinis išėjimas
Pranešimo data:  2005-01-12 20:47:15


o kodel butent sita?;D
Dienoraštis:  2005-01-12: JEJE
Pranešimo data:  2005-01-12 20:44:16


sweikinu...isivaizduoju kaip dziaugiesi...:) dziaugiuosi ir ash uzh tawe...;) man shiandien taip pat gera diena...
Dienoraštis:  2005-01-12: kokete
Pranešimo data:  2005-01-12 20:43:09


kokete-tai kibintoja,tokia flirtuotoja...tu tokia esi?pati spresk ar taip,ar ne...:) o siaip tai as nemanau,kad tai yra jau labai blogai...bet ir nepuiku aishku...;)
Dienoraštis:  2005-01-12: man reikia ZMOGAUS...
Pranešimo data:  2005-01-12 20:31:09


alamanda>> aciu uz pasiulyma...:) gal...
Dienoraštis:  2005-01-12: Uzhkniso...
Pranešimo data:  2005-01-12 20:03:20


nu nzn ar verta keist schoole vien del aukletojos...kitoj schoolej tau gali buti blogiau bendravime su bendraamziajs...:/ bet nan ash kokia ten pas jus situacija...bet pries priimant si sprendima gerai pagalvok...
Dienoraštis:  2005-01-12: Sap & Stat
Pranešimo data:  2005-01-12 20:01:01


o sapnmu gaudykles isties padeda...cia tik tarp kitko parashiau...:)
Dienoraštis:  2005-01-12: man reikia ZMOGAUS...
Pranešimo data:  2005-01-12 19:40:01


saulutyte>> tikiu:)
Dienoraštis:  2005-01-12: myliu...:*
Pranešimo data:  2005-01-12 18:53:57


saunuole!taip tik laikykis ir tada gyvenimas taps sviesesnis,linksmesnis,bei mielesnis...:) zaviuosi...:*
Dienoraštis:  2005-01-12: salta..
Pranešimo data:  2005-01-12 18:53:03


suprantu tave...man etaip pat daznai apima panasus jausmai...nieko gero tada nebuna...bet pasistenk i gyvenima ziureti pro rozinius akinius...ir VISKAS BUS GERAI.;) jei nori patiket,kad man irgi panasiai buna gali paskaitinet mano dienorascio paskutinius 2 tekstus...:/
Dienoraštis:  2005-01-06: depresijos rezultatas
Pranešimo data:  2005-01-12 18:39:29


kutveliuke>> aciu,kad tau rupi...:)
Dienoraštis:  2005-01-05: nuobodybe
Pranešimo data:  2005-01-12 18:37:07


pasivaiksciok,pasidziauk nuostabiausiu dalyku...gamta...:)
Dienoraštis:  2005-01-07: penktadienis
Pranešimo data:  2005-01-12 18:36:15


...o ka nors gero??:)
Dienoraštis:  2005-01-08: sakes
Pranešimo data:  2005-01-12 18:35:33


nothing better...spjauk ant visko...bus tu vaikinu,o draugo neprarask...tik va nesupratau...tai tas draugas kur i avarija pateko ir buvo tavo vaikinas??:/
Dienoraštis:  2005-01-10: lyja
Pranešimo data:  2005-01-12 18:32:43


o man patinka kai lyja...:)
Dienoraštis:  2005-01-08: dar viena diena..
Pranešimo data:  2005-01-12 18:30:24


jo...kai isigilini i savo gyvenima,tai supranti kiek laiko praleidai veltui,kiek blogu darbu ir kvailu poelgiu pridarei...:( nori kaip geriau,o iseina kaip visada...bet reikia tik pasirizimo ir nesedeti ranku sudejus...;D
Dienoraštis:  2005-01-06: depresijos rezultatas
Pranešimo data:  2005-01-06 19:30:20


xdm>> stengiausi tada,kai buvo sunku ir...pavyko...:) todel dabar as laiminga...
Dienoraštis:  2005-01-06: Draugai
Pranešimo data:  2005-01-06 19:23:13


man patinka tokios gilios mintys,i kurias gali vis labiau isigilinti ir vis daugiau jose surasti kazhko pamokanchio,patarianchio...achiu uzh dar viena auksine minti...;)
Puslapiai: 12345

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Solitudes Solitudes
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 2496
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 77538