Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

MOOD


Audrius
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5524 d.
Narys nuo: 2004-09-28
Reitingo taškai: 27
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Diskusijos:  Koks, jūsų nuomone, yra blogiausias koveris?
Pranešimo data:  2004-10-10 21:44:30


PS>cia ne visa albuma ROOTS, o tik gabala ROOTS BLOODY ROOTS
Diskusijos:  Koks, jūsų nuomone, yra blogiausias koveris?
Pranešimo data:  2004-10-10 21:42:39


nu man tai nepatiko kaip cannibal'ai sepulturos ROOTS pergrojo.(na grojimas tai aisq normaliai, bet vokalas tau jau baisiai shudinai skambejo atrode, jog vokalas kazkoki efekta uzsimetes ir vis tiek neiskriokia normaliai)
Grupė:  Napalm Death
Pranešimo data:  2004-10-10 21:30:00


Inside the Torn Apart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Grupė:  Ką manote apie grupę "Ruination"
Pranešimo data:  2004-10-10 21:20:45


Mano nuomone jus arba visi esat dar mazvaikiai, arba toli grazu ne metalistai ar rockaciai(lietuvos undergraundo scenos matomai tikrai nieko nezinot).Bent jau kas nors turit ju kelis albumus ar ka nors pan(aisq byby jus turit).Na gabalas tai gal ir tikrai shudas, bet juos reikia gerbt vien del senuju RUINATION'u.
Diskusijos:  Mėgstamiausias būgnininkas
Pranešimo data:  2004-10-06 20:50:42


Man visi death'u bambaciai patinka.
Grupė:  Diskusijos apie grupę "In Flames"
Pranešimo data:  2004-10-06 20:19:21


Turiu visus albumus ir ipac esu pasipiktines paskutiniu albumu, net gaila, jog is melodingo death'o grupes pasidare kazkoks supistas new metal.Seip daugiausiai vertinu ju pirmuosius albumus, bet nesakau, kad ir kiti prasti, tiesiog man jie daugiau prie sirdies.
Grupė:  Therion
Pranešimo data:  2004-10-04 17:31:04


[quote=RudenShmekla][i]taip niekas ir napasake man ar ash teisi, bet gal taip ir turi buti...: )[/quote] Tai tu pasiskaityk auksciau kas parasyta.Dar is auto biografijos nukopinau.Ten parasyta death metal band jokio gotik nera.
Grupė:  Dimmu Borgir
Pranešimo data:  2004-10-04 17:24:41


DM man asmeniskai nepatinka.Cia yra paprasciausia eiline grupe.Turejau gaves daug ju klipu ir kai kuriuos beziurint eme juokas vien is to kaip ispudingai nusigroja i shali(CIA IS KONCERTINIU KLIPU VARIANTU) ipac klavisininkas vis kazkur nuskuba, o kiti muzikantai nespeja su juo ir velkasi ispaskos.(is klavisininko grojimo galima spresti, jog jis tikrai niekur nera mokiniasis groti klavisiniais.Paprasciausius akordus taip susikaupes groja ir vistiek nusigroja).O jei dar kas ir ta klavisininka is DM atimtu, tai is ju to nuostabumu(kuri kai kurie cia susidare) liktu barankos vidurys.
Diskusijos:  "Guitar Pro". Kaip jums ši programa?
Pranešimo data:  2004-10-03 16:12:54


bet vis delto lompas tada reikskia yra shudas jog su juo programos negali padaryt kuri atkurtu nuormalu fuzuota skambesi.(visa kita skamba normaliai iskyrus draivuotas gitaras ir gitaros palm nute labai dishovai skamba).
Grupė:  "Pelenai". Kaip jums ši grupė?
Pranešimo data:  2004-09-30 20:51:47


pelenai;D pelenai%) pelenai%p pelenai:p Ashes, ashes falling from they.....
Diskusijos:  Metalo naktys
Pranešimo data:  2004-09-30 17:00:00


Ai toks asilas kuris nemoka koncertu organizuot ir pasirupint labai daugeliu dalyku, kad tas koncertas vis delto ivyktu.
Grupė:  Therion
Pranešimo data:  2004-09-29 21:17:48


: The band started in 1987 under the name Blitzkrieg, changed name to Therion in 1988 and released some demos and a MLP in 89 before the debut "Of Darkness" was released in 1991. Being known as a creative death metal band, Therion developed over the years (starting with "Beyond Sanctorum" in 1992) to become an avant garde act appreciated by a strong undergound audience. Their third and fourth albums were extremely experimental and there was a change of members in between all albums. The founder of the band, Christofer Johnsson remained the only original member and wrote the majority of the song material. (y)(y)
Grupė:  Therion
Pranešimo data:  2004-09-29 15:44:17


nu kazkada ten jokiu mergyciu nebuvo ir tai buvo death metal
Diskusijos:  "Guitar Pro". Kaip jums ši programa?
Pranešimo data:  2004-09-28 21:20:35


Kaip jum shi programele.(man visai patinka tik gaila , kad gitaros draivuotos shudinai skamba)
Diskusijos:  Metalo naktys
Pranešimo data:  2004-09-28 21:17:57


Pats zajabiausias siu metu renginys net bilieta isireminau.
Diskusijos:  Reikalingas prietaisas gitaros derinimui
Pranešimo data:  2004-09-28 21:14:20


Bet tai tiuneriu yra ir elektroniniu.Tamstoi Boss firmos tiuneris ir metronomas viename TU80 - 85 Lt.
Grupė:  Ką manote apie "Black Sabbath"?
Pranešimo data:  2004-09-28 20:38:01


Turiu dar ju labai sena klipa kur dar Ozzys vokaluoja.Super atrodo.
Grupė:  Obituary
Pranešimo data:  2004-09-28 20:27:12


Aik tu nx mano piktograma kokia dishova.Blet ant bajario bet kokia rinkausi net neziurejas.
Grupė:  Obituary
Pranešimo data:  2004-09-28 20:23:22


Noreciau paziuret kaip tu is vis muzika virskini? As tai seip muzika klausau. Obituary buvo jega.
Puslapiai: 1

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Moonsorrow Moonsorrow
6,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
01:12 - DjVaids
Prieš antrą kėlinį
Filadelfijoje įsisiautėja audra, ilgoji pertrauka pratęsiama bent 15 minučių.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 2877
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 251984