Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

NegativeThaDeep



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7613 d.
Narys nuo: 2005-07-29
Reitingo taškai: 70
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Dienoraštis:  2005-08-21: Congratulations Raikkonen! Congratulations McLaren! ;p
Pranešimo data:  2005-08-21 19:07:14


wrum wrum!!:S
Diskusijos:  Kokį sportą renkatės?
Pranešimo data:  2005-08-21 18:39:33


kashis..
Naujiena:  Britney tikisi pagimdyti berniuką
Pranešimo data:  2005-08-21 18:35:30


[quote=Arkangelas]O vat gims mergaitė,ir ot jai bus..ha ha ha..:D[/quote] oj zhwngsiu :D
Dienoraštis:  2005-08-21: mintys
Pranešimo data:  2005-08-21 18:32:15


yspudinga :S
Naujiena:  Britney tikisi pagimdyti berniuką
Pranešimo data:  2005-08-21 18:24:31


[quote=Arny]tegul gimdo trynius! vis smagiau ;D[/quote] daugiau waiku bus nuskriaustu..
Naujiena:  Britney tikisi pagimdyti berniuką
Pranešimo data:  2005-08-21 17:50:08


[quote=Kwon]Idomu, koks jausmas butu but Britney Spears sunum...[/quote] cenzuruota kalba neishsakysi..
Diskusijos:  Kuri geresnė: "Aerosmith" - "Dream On" ar Eminem'o "Sing For The Moment"?
Pranešimo data:  2005-08-21 17:40:11


[quote=Kwon][quote=vanilla_girl]man jos vienodai labai grazios.[/quote] Nu juk tas pats priedainis...[/quote] bet eminemo wersija wezha o aerosmith ne :D bent jaw man :D
Kūryba:  Grietinė
Pranešimo data:  2005-08-21 11:34:35


nuostabu(y)
Kūryba:  Pana su drugeliu.
Pranešimo data:  2005-08-21 11:32:21


zjbs (y) duodu 10:D :D
Kūryba:  Mano draugė Liberty
Pranešimo data:  2005-08-21 11:29:25


nu wat tokio shudo dar nemachiau (y)
Kūryba:  Pokštas M.Manson'ui
Pranešimo data:  2005-08-21 11:27:36


yspudinga
Kūryba:  Šansas
Pranešimo data:  2005-08-21 11:26:49


Lose Yourself wertinmas..axujec
Kūryba:  Cool Klasiokė
Pranešimo data:  2005-08-21 11:23:51


taw rejkia Cool Psixushkes (y)
Kūryba:  Ateik rytoj (pagal Mantą)
Pranešimo data:  2005-08-21 11:18:55


yspudinga!
Grupė:  Ką manote apie Akon'ą?
Pranešimo data:  2005-08-21 11:01:46


ghetto wisai zjbs
Kūryba:  Meilės vardan
Pranešimo data:  2005-08-20 20:52:44


nepakartojama
Kūryba:  Atleisk man tą minutę
Pranešimo data:  2005-08-20 20:51:33


sedevras!
Kūryba:  Tik daina
Pranešimo data:  2005-08-20 20:50:40


zjbs :D
Kūryba:  My family
Pranešimo data:  2005-08-20 20:49:12


nepakartojama
Kūryba:  My own personal philosophy
Pranešimo data:  2005-08-20 20:48:14


nixuja sibie
Kūryba:  Paauglystės krizės
Pranešimo data:  2005-08-20 20:38:53


[quote=Kwon]Cia zodziu neuztenka... Luzau...[/quote] zjbs ane (y)
Dienoraštis:  2005-08-20: grazu ar ne
Pranešimo data:  2005-08-20 18:08:41


aj lope :D
Dienoraštis:  2005-08-20: pavogtas laikas :)
Pranešimo data:  2005-08-20 17:15:14


ajajaj :D
Diskusijos:  Gražiausia grupės "Linkin Park" daina. Kokia jums?
Pranešimo data:  2005-08-20 17:08:58


wisos su Jay-Z :D
Dienoraštis:  2005-08-20: padekit del avataro
Pranešimo data:  2005-08-20 17:01:48


nu man atrodo nejna
Kūryba:  Aš ir tu
Pranešimo data:  2005-08-20 11:41:58


ash suzhawetas! shedewras! ;)
Kūryba:  Very sexy boys
Pranešimo data:  2005-08-20 11:38:26


net yva geriaw...
Naujiena:  KRS-One kolekcijoje - albumas Nr. 13
Pranešimo data:  2005-08-20 10:29:07


zjbs (y)
Dienoraštis:  2005-08-19: gavau CD!!!
Pranešimo data:  2005-08-19 21:10:53


[quote=Mitochondrija666][quote=NegativeThaDeep]pyzda..tu diewas :S[/quote] uz tokia zinute gausi ispejima,bet blemba,as su tavim visiskai sutinku!!!!! jis vezzzzz....;)[/quote] uzh diewa ar uzh pyzda?:S
Dienoraštis:  2005-08-19: gavau CD!!!
Pranešimo data:  2005-08-19 18:35:32


pyzda..tu diewas :S
Puslapiai: 123456 ...

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Solitudes Solitudes
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 2496
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 77538