Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Nonsense



Aktyvus naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5475 d.
Narys nuo: 2005-10-01
Reitingo taškai: 106
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Grupė:  Diskusijos apie "HIM" vokalistą Ville Valo
Pranešimo data:  2006-04-19 19:35:48


[quote=hell_o_shitty][quote=viva-ice]paskutini maciau wings of buterfly, ten man jis su savo trumpa plaukuosena primena vilka is filmuko nu pagady ;D[/quote] tai jau tikrai.. :))) [/quote] nu bet tikrai panasus ;D
Diskusijos:  Kai nežinai grupės / atlikėjo ir dainos pavadinimo, o tik kelis žodžius, klausk čia!
Pranešimo data:  2006-04-13 21:27:11


kazkada ejo toks serialas "Vampyru zudike", kai jis prasidedavo grodavo tokia daina...gal kas atsimena ir zino kieno ji?
Dienoraštis:  2006-04-13: ZIAURU... :((
Pranešimo data:  2006-04-13 14:47:16


siaubas, bjaurybes....ir kaip ranka kyla tokius dalykus daryt...
Dienoraštis:  2006-04-11: Mielas dienorašti
Pranešimo data:  2006-04-11 21:02:45


bloga siandien diena..man...na, bet tau ir nekas, su savim kalbiesi kaip matau....
Dienoraštis:  2006-04-04: Numyletinio mirtis...
Pranešimo data:  2006-04-04 21:36:41


suprantu ka reiskia....pati buvau patyrus tokia situacija;(
:  Geriausios punk roko grupės
Pranešimo data:  2006-03-31 22:15:56


[quote=DurpeGrabe]:D ;D :D :D :D pasijuokime iš debilų :D :D juk green day "valdo" [/quote] kas cia debilas?...jei patinka green day tai jau debilai?...nejuokink...
Naujiena:  Angelina žada seksualius pasirodymus
Pranešimo data:  2006-03-31 20:33:13


o siaube! dar viena %)
Diskusijos:  Svetainės "Music.lt" reitingo taškai
Pranešimo data:  2006-03-27 21:07:16


jo, tad visi tkrai betka rasytu ir betkokias temas pradetu kurt
Grupė:  Vaidas Baumila
Pranešimo data:  2006-03-25 22:51:03


man jo dainavimas primena ozkos bliovima
Naujiena:  Žygis susilaužė pirštą?
Pranešimo data:  2006-03-25 22:12:51


barkstelejau su koja i lovos kampa, dabar turiu melyne, kviesiu zurnalistus, apie tai privalo suzinot visa Lietuva.....
Grupė:  Ką manote apie Viliją Matačiūnaitę?
Pranešimo data:  2006-03-25 15:06:28


nepatinko ir nepatinka, bet lygtais jau maciau anksciau tokia tema
Dienoraštis:  2006-03-25: 69 danguje - Devintam danguj
Pranešimo data:  2006-03-25 14:44:47


slamstas kokiu reta....
Diskusijos:  Suomiška muzika
Pranešimo data:  2006-03-25 14:43:58


is suomiu labiausiai patinka The Rasmus ir Apocalyptica...
Dienoraštis:  2006-03-20: Gerra nuotaikėlė :]
Pranešimo data:  2006-03-20 18:48:55


kazkas turi toki, maciau.....
Dienoraštis:  2006-03-20: Nakties melodija...
Pranešimo data:  2006-03-20 18:47:00


jei zmogui yra taip blogai ir jis bande zudytis nemanau, kad imtu taip ir skelbtusi....ai nezinau...gal tau kitaip atrodo..
Dienoraštis:  2006-03-20: Nakties melodija...
Pranešimo data:  2006-03-20 18:18:48


rimtai tu cia?.. bandei zudytis???
Dienoraštis:  2006-03-19: nenoriu reklamuoti bet..mano draugei reikia lankytoju..
Pranešimo data:  2006-03-19 12:26:00


tai kad ten nieko gero
Diskusijos:  Skaniausias kvapas
Pranešimo data:  2006-03-19 11:47:05


kavos, roziu;D
Diskusijos:  MSN
Pranešimo data:  2006-03-18 14:39:22


o kad ji parsisiustum ten reik uzsiregistruot?:o
Diskusijos:  MSN
Pranešimo data:  2006-03-18 13:30:08


o kur ji galeciau gaut?
Diskusijos:  "The Rasmus" daina "No Fear". Ką manote?
Pranešimo data:  2006-03-14 17:06:24


patinka, bet jau pabodus, o siaip manau ju albume yra daug geresniu dainu, pvz.immortal ar dead promises, labai fainos dainos.....;]
Dienoraštis:  2006-03-13: pamankstinkime smegenis!:)
Pranešimo data:  2006-03-13 18:44:21


nemegstu kryziazodziu, bet viena pabandziau issprest ;D
Dienoraštis:  2006-03-13: Aistra Tavo akyse..
Pranešimo data:  2006-03-13 18:43:08


taibent ;D
Dienoraštis:  2006-03-12: ~•labutis visiems•~
Pranešimo data:  2006-03-12 18:47:36


laba;D...pas mane tai apsiniauke ir sninga;(
Diskusijos:  "Tokio Hotel" - Lietuvoje?
Pranešimo data:  2006-03-12 18:12:18


[quote=ŠviesiTamsa]Tik pabandyk, tai pamatysi kaip tave užsipuls jų fanės (juk tokių čia yra?).[/quote] oho....kaip baisu...;D nepykdykim TH fanu
Diskusijos:  Ar skaitėt žurnalą "Klausyk"? Ar manot, kad reikėtų dar tokio?
Pranešimo data:  2006-03-12 13:48:24


neperku as tokiu zurnalu...
Diskusijos:  "Evanescence" daina "Missing"
Pranešimo data:  2006-03-12 13:31:32


[quote=gretelita]nelabai nors visai nieko[/quote] kazkaip prajuokino sitas tavo pasakymas ...nelabai nors visai nieko...:D
Grupė:  Ką manote apie Onsa?
Pranešimo data:  2006-03-12 13:22:38


per eurovizijos atranka suzinojau, kad yra isvis tokie....o siaip tai nieko gero is ju tos dainos, tik ja viena tezinau, todel nelabai ka galu apie juos pasakyt, bet man nepatiko...:S
Diskusijos:  Kokį mobilųjį telefoną turi?
Pranešimo data:  2006-03-12 11:46:40


nokia 3220
Diskusijos:  Kuri daina geresnė: "Aukso Pieva" ar "Nebijok"?
Pranešimo data:  2006-03-12 11:40:33


nebijok
Puslapiai: 123456 ... 20

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


DJ Shadow DJ Shadow
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
01:12 - DjVaids
Prieš antrą kėlinį
Filadelfijoje įsisiautėja audra, ilgoji pertrauka pratęsiama bent 15 minučių.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 2640
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 265117