Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Parlay



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5657 d.
Narys nuo: 2008-01-05
Reitingo taškai: 44
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Albumas:  Slash - Slash
Pranešimo data:  2010-12-29 13:50:40


mane tai tokie albumai mažumele nervina, bet ka darysi-Slash'as :D Pliusu sitam veikalui prideda tai, kas Slashas bendradarbiavo su myles Kennedy Alter Bridge vokalistu, kuris, siuo metu, manau, yra vienas geriausiu vokalistu pasaulyje. Na, nzn, ar dabartine Paradise City ar kitos dainos prastesnes uz tas, padainuotas Axel'io Rose'o-man apskritai kazkaip nesinori lyginti Axel'io su Myles'u, Myle'so su Scott, Scott su Eddie... Kiekvienas ju yra charizmatiskos asmenybes, balsai ju skirtingi, todel ir skambesys kitoks; nepatinka-tiesiog neklausykit... :D
Naujiena:  Į sceną sugrįžtanti grupė "Creed" žada ir naują albumą
Pranešimo data:  2009-12-16 14:44:43


JEGA!!!!!!!!!Creed is back again!!! They never die-they are antitled to overcome!!!! :D Scott'as nors nusiskuto plaukus, bet atrodo gerai. Turbut ir jauciasi gerai, nes buvo ikrites i kazkokia depresiju duobe...Naujausiais ju albumas veza, super lyrika ir muzika, ir visa kita :D Alter Bridge buvo gerai, Mailso tenoras liuks, bet Marko gitara ir Scott'o vokalas kazkaip ziauriai gerai dera tarpusavy. As dziaugiuosi, saunuoliai. Galetu kada i LT uzsukti, net ir Metallica i LT atvaziuoja, Kravitzas buvo, gal kada ir Scott'o, Marko, Bryano ir Scooto P. sulauksim. \m/
Naujiena:  Vilniuje koncertuos grupė "Whitesnake"
Pranešimo data:  2008-09-17 16:37:39


Siaubas, kaip fainiai. Jau turiu bilietuka :D Spirgu is nekantrumo...
Naujiena:  Rokenrolo apdovanojimuose - "Led Zeppelin" ir Ozzy Osbourne'o vardai (+ foto galerija)
Pranešimo data:  2008-07-24 03:00:50


Def Leppard, Def Leppard, Def Leppard, Def Leppard, AC/DC ir Def Leppard/Whitesnake... :D :D :D Dievinu Leppardus, bet jie to verti:D :D :D
Diskusijos:  Krepšinis: sergi už Kauno "Žalgirį" ar Vilniaus "Lietuvos Rytą"?
Pranešimo data:  2008-07-22 16:08:25


As irgi - tik uz Zalgiri. Negaliu paaiskint kodel. Visada sirgau tik uz sia komanda- sekmingai ar nesekmingai zaisdavo, visada palaikiau ir palaikysiu. Man patinka Lryto keletas zaideju, esamu ir buvusiu (kad ir Javtokas arba Petravicius),bet komanad kaip tokia man ne prie sirdies...
Diskusijos:  Kokio koncerto labiausiai laukiate?
Pranešimo data:  2008-06-29 15:47:23


Artimiausias tai nusimato R.E.M. :D Dar laaaaaaaaaaaabai noreciau Whitesnakus pamatyti. Davidas Coverdalas tikra bomba. Ziauriai gerai jie skamba... (be to, man db glamo, hair-metal laikotarpis, ) :D Dar Philo Collinso pageidauciau, bet jis lyg ir nusprendes pabaigt visus koncertavimus, nors teko girdet ganda, kad zada atgaivint Genesis, tai gal kas kada ir gausis. Pageidavimu sarase taip pat yra ir Foo Fighters, ir Alter Bridge, ir Scott Stapp... Siaip, kuo daugiau roko, seno gero roko, o ne visokiu ten avriliu, bakstreetboysu ir pan (sorry, jei ka) :D :D :D
Grupė:  Ką manot apie roko monstrus "Whitesnake"?
Pranešimo data:  2008-06-29 12:22:19


Super grupė. D.Coverdalas su metais atrodo vis geriau, o jau jo vokalas ir siaip, jis charizmatiska asmenybe, a litlle bit to noty for me :D, bet vis dar toks pat sexy... Sakes kaip noriu i ju koncerta :) Still of the night, here i go again, is this, love, love aint no stranger, looking for love, slow and easy - dainos, kurias atsukusi visa garsa ir pakankamai bosu nuolat "kankinu" kaimynus :D :D :D Siaip ne karta perklausiau visa ju diskografija ir galiu pasakyti tik tiek, kad lengviau butu isvardinti dainas, kurias megstu ne taip, kaip jau minetas anksciau. Naujausias ju albumas taip pat super :D Ziuredama ju klipus juokiuosi, tiksliau sedziu issisiepus nuo ausies iki ausies, nes likti abejingai tam, kas vyksta - tiesiog neimanoma... Labai daznai as noriu buti gimusi pora desimtmeciu anksciau, po velniu, kai tokios grupes kaip Whitesnake, Def Leppard, Poison, Van Halen ar AC/DC "rove" gerbejams stogus ir plese ausu bugnelius... Tie ju garbanoti plaukai, tos Coverdalo kelnes, jo firminiai judesiukai... Oh MY GOD!!!!! (tuomet dazniausiai vert norisi). Galetu jie kada LT pasirodyt - lekciau paknapstom metus visus darbus ir mokslus, kad ir kiek bilietas kainuotu... Manau, ne as viena-I Def'us kokia minia buvo susirinkus :D :D :D O pasiziurejus naujausius ivairiu roko festivaliu irasus tai net staugt norisi (kartu su is proto einancia minia) HELL YEA !!!
Naujiena:  Vilniuje griaudėjo legendiniai „Def Leppard“
Pranešimo data:  2008-06-10 14:55:56


Superinis koncertas :D Lauksim kito karto :D
Grupė:  Ar patinka jums grupė "Def Leppard"?
Pranešimo data:  2008-03-10 02:00:45


Oi lėksim lėksim mes į Vilnių Def Leppard paklausyt (rock).Bus ypatinga vasara šiais metais-iš pradžių Def Leppard, po to Lenny Kravitz, o tarp jų-bakalauro gynimas... Tikiuosi, visur spėsiu... :D
Naujiena:  Lenny Kravitz'as koncertuos Lietuvoje
Pranešimo data:  2008-03-10 01:53:57


Fantastika :D Apie Jo koncertą svajojau ne vienerius metus ir pagaliau pamatysiu Jį gyvai :) Spirgu iš nekantrumo (rock)
Diskusijos:  Laukiamiausi artėjantys albumai: kokie?
Pranešimo data:  2008-03-03 18:26:00


O as tai laukiu nesulaukiu 2-ojo solinio Scott Stapp albumo... Turetu pasirodyti 2008.08.08 :D
Puslapiai: 1

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


TurboReanimacija TurboReanimacija
6,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 2382
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 61312