Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Pievose


Indrė
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7541 d.
Narys nuo: 2005-06-04
Reitingo taškai: 97
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Dienoraštis:  2005-09-20: nusisipsok juk tau 18....
Pranešimo data:  2005-09-20 18:17:23


:*
Dienoraštis:  2005-09-11: vat:P
Pranešimo data:  2005-09-12 13:03:03


nū čia atgalinis smūgis;DDD Boružė nekruvina ;D jos spalva tokia :P ir meila ji, nors byškį pikta ;D nū aš tikiuosi, kad Barūž greoit gryš pas mane. fenks Kurnel ;*
Dienoraštis:  2005-09-05: mano kambarys:DD
Pranešimo data:  2005-09-05 18:56:42


iki rytojaus ir priknist spėsi ;DD
Dienoraštis:  2005-09-05: mano kambarys:DD
Pranešimo data:  2005-09-05 15:38:46


aj, Kornel, nepamiršk šeštadienį pas mane lietuvių mokysies :P aj, o kuom sesers plakatai blogi? :E
Dienoraštis:  2005-08-26: hmmmm
Pranešimo data:  2005-08-28 15:11:19


mintis.. anapus kranto.. esam po vienu dangum, tik skirtingose pasaulio vietose :H
Dienoraštis:  2005-08-04: Ryt roknaktės.
Pranešimo data:  2005-08-28 15:05:33


baigesi;[ bet nieko, arteja kitos;D
Diskusijos:  Muzikos festivalis "Roko naktys"
Pranešimo data:  2005-08-07 22:02:01


buvo nerealu.smagu :>
Diskusijos:  Klubinė muzika
Pranešimo data:  2005-08-04 12:04:02


baisiau nebuna. bet lygiu buna :)) pop, repas, hip hopas. visa tai veinam lygmeny ;]
Diskusijos:  Devintojo dešimtmečio rokas
Pranešimo data:  2005-08-04 11:55:44


Dievinu . va cia muzika. tikra muzika.:> tokia miela ausiai :)
Diskusijos:  Iki ko priveda vaakrėliai...?
Pranešimo data:  2005-08-04 11:36:59


tai kai ir girtas galvok su kuo i lova lipi :) manau imanoma tai. :))) jau kad ir kaip bebutu,:}
Dienoraštis:  2005-08-04: ; ] .. ..
Pranešimo data:  2005-08-04 11:29:38


o ash sumaniau tave pabuciuot ;DDDDDDDDDDD ;@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@~ :DDD
Dienoraštis:  2005-08-04: Ryt roknaktės.
Pranešimo data:  2005-08-04 11:26:27


javana, laisvai :DD eglermknt, varo varo. ir nemazai kas varo ;)
Dienoraštis:  2005-08-04: rytoj ROKO NAKTYS:))))))))))))))))
Pranešimo data:  2005-08-04 09:11:52


man nepatinka kai tu sakai daragja :P juk nz ka rusu nekenciu :D
Dienoraštis:  2005-08-04: Ryt roknaktės.
Pranešimo data:  2005-08-04 09:11:22


As Pieva. ash kieciausia pieva;D tokiu kietu Pievu nebera ;D as patin paceusia pieva ;DDDDDDDDDDDD ir siurbeles mylimeusia :P
Dienoraštis:  2005-08-04: rytoj ROKO NAKTYS:))))))))))))))))
Pranešimo data:  2005-08-04 09:08:25


jergau.kokia pagarba man ;DDDD
Dienoraštis:  2005-08-04: rytoj ROKO NAKTYS:))))))))))))))))
Pranešimo data:  2005-08-04 09:08:11


uu. pakelkim taures ir bokalus uz rytoju (y) ;D (b)
Dienoraštis:  2005-08-03: iki ROKO NAKTU liko dvi dienos;D
Pranešimo data:  2005-08-04 08:58:48


Mes važiuojam, tranzuojam į bliuzo festivalį Geras oras ir šiltas vanduo mes praleisim porą idomių dienelių ir porą nuostabių naktų bliuzo garsai per visą naktį.... pas mane bliuzo himnas ištisą parą skamba ;D
Dienoraštis:  2005-08-03: iki ROKO NAKTU liko dvi dienos;D
Pranešimo data:  2005-08-04 08:56:13


hell, atsakau uz siurbele , kad priimsim :D Hopeless, su kompanija manau nebutu bedu, tik susitark su seima ;))) ten kompanija tuoj pat susirastum :D
Dienoraštis:  2005-08-02: iki ROCKO NAKTU liko trys dienos;DD
Pranešimo data:  2005-08-03 19:10:16


o. aciu uz uzuojauta visiem :@@@~~ as jau esu drasi ir apskambinau, nugalejusi visas baimes , kad ineto bedos :> taigi vel esu inetas ;DD dabar siurbela rasyt diara , kad sveikini sugryzus :D
Dienoraštis:  2005-07-25: abra kadabra:DD
Pranešimo data:  2005-07-25 10:53:28


o mauzeris tai ukl, kaip ir tu kaip ir tu tutuututututututututututuututututututuutu ;********
Dienoraštis:  2005-07-25: abra kadabra:DD
Pranešimo data:  2005-07-25 10:53:04


:D :D ;D 575 as uz tokia suma geriau jau nepirkciau nieko :DDD ir juolab uz tokius pinigus auskaru ensibadyciau :DDDDDDDDD
Dienoraštis:  2005-07-23: padekit del foto
Pranešimo data:  2005-07-23 14:54:39


kad ir i banga.lt :) as ten dedu bent, bet tik dydis sumazintas gaunas;]
Dienoraštis:  2005-07-17: apsivemiau
Pranešimo data:  2005-07-17 21:09:06


nors nesigirtum;] levas tu :)
Dienoraštis:  2005-07-13: Taip daug.
Pranešimo data:  2005-07-14 15:35:00


mohak, mintis.
Dienoraštis:  2005-07-14: nia nia nia:P~~
Pranešimo data:  2005-07-14 09:26:51


pf.. ziuresim kaip ten bus ;D tikm pamegink lauktuviu neparvesht. karves meshlo :D
Diskusijos:  Nuomonės apie pokalbių sistemą "mIRC"
Pranešimo data:  2005-07-14 08:58:30


nueijnu, padarau tvarka , nudeopinu visus, pakalabu apie reikalus (dazniausiai apie vorus ;DDD ), pasvaigstu su siurbele ir kitasi asmenim. nu ir jungiu jy lauk ;D bendrauju su zmonemis, su kuriais pazystama esu ish seniau, enmegstu nauju pazinciu ten ieksot, bo poklabiai buna: labas. kaip sekas? :D mane knisa.. ;D bet seip retai nueijnu mircan,, dazniausiai nakty,. arba ijungiu mirca, ir away nustatau :D
Diskusijos:  Žmonės, kurių bijome
Pranešimo data:  2005-07-14 08:52:58


tarpkitko, neusprantu del kokios priezasties reikia boijoti skinu..
Diskusijos:  Žmonės, kurių bijome
Pranešimo data:  2005-07-14 08:52:31


nebijau jokio zmogaus. nei girtu, nei forsu, ne skinu. aj , uzmush uzmush. buvo lemta vaduinas, ir niekur nepabegsi :D
Dienoraštis:  2005-07-14: nia nia nia:P~~
Pranešimo data:  2005-07-14 08:40:23


sekmes ten ;*********************** zuijke :*
Dienoraštis:  2005-07-02: Del mano style. .paziurekit
Pranešimo data:  2005-07-13 23:05:39


nes man paparsciausiai negrazus hoperiai;]]]]
Puslapiai: 123456 ... 9

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Tinchy Stryder Tinchy Stryder
7,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2323
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 52803