Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Pink_Bunny


i-love-TECHNO
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6759 d.
Narys nuo: 2005-05-21
Reitingo taškai: 65
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Diskusijos:  James Blunt - "1973"
Pranešimo data:  2007-12-23 16:52:41


Na as manau, kad visi protingi zmones turetu suprasti, kad jei atlikejas sh, tai ir jo dainos tokios :)
Diskusijos:  Kavinė / baras "Balti drambliai". Ką manote?
Pranešimo data:  2007-12-23 16:46:33


manau labai puiki ir orginali vieta :) skanus maistas!
Diskusijos:  Kaip jums Avril Lavigne kūrinio "Girlfriend" vaizdo klipas?
Pranešimo data:  2007-12-23 16:44:56


mano manymu labai nevykes klipas
Diskusijos:  Geriausia / mėgstamiausia "The Beatles" daina?
Pranešimo data:  2007-12-23 16:44:15


taipogi let it be :) (nors kelias ju tezinau )
Diskusijos:  Ar gera daina gali atsibosti?
Pranešimo data:  2007-12-23 16:43:49


manau nuolatos klausant - gali ;)
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2007-12-23 16:42:44


1.SNM - Sex On Saturday 2.Deadmau5 & Glenn Morrison - Contact 3.Ossie - holyland 4.Ralph falcon - i need someone (the cube guys rmx) 5.Silicone Soul - Bad Machinesjoeski -all by myself
Diskusijos:  Kokios dainos negalit išmest iš galvos?
Pranešimo data:  2007-12-23 16:41:17


Deadmau5 & Glenn Morrison - Contact dievinu... :P
Diskusijos:  Rihanna ft Jay-Z - Umbrella
Pranešimo data:  2007-12-23 16:36:06


kvaili zodziai, visiskai prastai sudainuota, apgailetinas klipas... taigi... :/
Diskusijos:  James Blunt - "1973"
Pranešimo data:  2007-12-23 16:34:12


sudas man tas james blunt!
Diskusijos:  Helloween'as
Pranešimo data:  2007-12-23 16:31:58


siemet buvo geriausias helloweenas koki teko tureti @Global : ))
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2007-01-05 14:22:44


reikia dainos iš servetėlių reklamos. ten ta, kur dvi mergytės sėdi suole. ir groja daina "i feel i can be strong" jei neklystu pavadinimas HEARTBEAT- STRONG jei kas rastumėt ar ką skype - Ramanta
Diskusijos:  Meilė ir muzika
Pranešimo data:  2006-11-28 18:54:14


Net neisivaizduoju kaip klausant mielos dainos galima nepagalvoti apie mylima zmogu (:
Diskusijos:  Rap , Hip-Hop
Pranešimo data:  2006-11-28 18:49:41


Myliu visa hip hopo kultura, kol augau visa tai iaugo man i krauja, dabar klausau visai kita muzika, bet nu nerealus jausmas kai klube grojo house, veliau uzleido r&b gabala, tiesiog siela uzsidege,,, geras jausmas... tai mano muzika..
Diskusijos:  Kaip jums drum & bass muzika?
Pranešimo data:  2006-11-28 18:45:23


Geris. Labai geris.
Diskusijos:  Bažnyčios chorai
Pranešimo data:  2006-11-28 18:44:24


Lankiau baznycios chora ir jis padejo man suprasti, kad baznycia ne tik senyvo amziaus zmonems. Seip didelis zingsnis i prieki tie jaunimo chorai, kuo daugiau tokiu (:
Diskusijos:  Kelias į Žvaigždes-2
Pranešimo data:  2006-11-28 18:40:50


Mna tai juokingai atrodo kaip cia varo, popso visada buvo ir bus, nepatinka - NEZIUREKETI ir neklausykit. Man juokingas shou, tiesiog dar vienas budas uzsidirbti pinigu. Nei silta, nei salta (:
Dienoraštis:  2005-08-30: kas del siauliu meeto pasiraso? :)
Pranešimo data:  2006-02-12 19:57:51


very good
Diskusijos:  Kokio stiliaus muziką klausot?
Pranešimo data:  2006-02-12 19:27:40


amm,sheip daugiau rap'a paklausau,taipogi r&b... taip pat reggae GUD ;> em...SKA wisai prie shirdies.... dar negalechiau gywenti be lyrishkos muzikos
Grupė:  NL (Naujieji Lietuviai)
Pranešimo data:  2005-11-19 21:17:18


newaldo jie :|
Grupė:  "Ska-P". Ar esate girdėję?
Pranešimo data:  2005-11-19 21:13:05


jie diewishki ! aah...dziaugsmas :P jeega..ple ska-p dajna canabis kaj uzweze Italijoj stowkej,buwo toks "beach party" taj ten grojo ta dajna o mes papludimy lb bludijom..je geri prisiminimaj >:P o siaip ir kitos dajnos pawoaldo..
Grupė:  Kaip jums Jurga Šeduikytė?
Pranešimo data:  2005-11-19 21:10:33


aam man patinka jos stilius ir sejp kieta tokia,buwom su klase lajdoj "dajnu desimtukas" tej jin tokia putiowa..;D jega.. o balsa turi pana. ;}
Grupė:  Kokia jūsų nuomonė apie grupę "Siela"?
Pranešimo data:  2005-10-30 11:57:18


nesu girdejus.. jaj galit kas nors aciuskit i angelishkai_welnishka@hotmai.com wanilxa@one.lt aciu :)
Grupė:  ŽAS
Pranešimo data:  2005-10-30 11:56:10


man niekados nepatiko zasai,bet tai ka jie dare anxciau buvo tikrai labiau verta demesio..dabar wisiskas meslas,,,nelabai tikiu jog acigaws :)
Diskusijos:  The Game ir 50 Cent kūrinys "Hate it or love it"
Pranešimo data:  2005-07-22 10:17:57


amm..ta dajna man tej gryna komercija,bet tokias dajnas apie 50 cent'a kyla iw. nuomones,tipo jis waro ne rap'a o susikta komercija.. ;D bet kas sitoje dajnoje grazu,taj ZODZIAI.. :)
Diskusijos:  Lietuviškų dainų TOP 5
Pranešimo data:  2005-07-22 10:16:34


1.telebimbam - sirdele spaudzia 2.Pusho wisos dajnos 3.Sindikatas - Pasaka apie du brolius 4.Zenitas - atsipleshk 5.Jurga - nebijok (kwajla komercija,bet wiswien miela dajna :) < kas brangu nebijot apkabint > ;D
Diskusijos:  "G&G Sindikato" kūrinys "Pasaka apie du brolius"
Pranešimo data:  2005-07-22 10:12:58


man patiko..gera daina :) kazkas orginalesnio lt topuose.. saunuoliai musu G&G :) !!
Diskusijos:  James Blunt - You're Beautiful
Pranešimo data:  2005-07-22 10:11:02


niu kaj radijo neklausau teju manes ji newargina,sejp tokia miela dajnike pasirode :) wakar buwo atejusi pas mane drawge,ir kompe ziurejom musu 3ieju fotkes,ten tokie pezalaj,kjap durnikes swajgom ir ta dajna grojo..tej toks nerealus jausmelis..mm kazkajp pagalwojom kokie brangus drawgaj wisdelto yra.. :) tej wa.. praejna man tokios dajnikes kartajs :) miela..
Diskusijos:  "Crazy Frog" kūrinio "Axel-F" versija
Pranešimo data:  2005-07-22 10:08:16


sejp ka ash zhnau,ne mano stilius,bet ta dajna wezha ;D smagu pagal ja paswajgt .n. so on :)
Diskusijos:  2Pac ir Elton'o John'o duetas "Ghetto Gospel"
Pranešimo data:  2005-07-22 10:05:06


:) man tai patinka kajp tupac'as su elthonu..kazkajp tokie skirtingi zmones ir ta daina ydomiai skamba .. :)
Diskusijos:  Jurgos kūrinys "Nebijok"
Pranešimo data:  2005-07-22 10:02:54


kaj sita dajna ? :) kaj pati atlikeja jums? :)
Puslapiai: 12345

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Blank & Jones Blank & Jones
7,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 3285
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 302218