Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Pulpmanė


Vita
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5472 d.
Narys nuo: 2009-09-21
Reitingo taškai: 23
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Naujiena:  Nauja internetinė programa "išvalo" visą su Justin'u Bieber'iu susijusį naršyklių turinį
Pranešimo data:  2010-05-29 13:55:57


He he, turiu jau tą firefox'o plugin'ą:) Veikia, tik nevisur.
Naujiena:  Lady GaGa: "Mano įvaizdį įkvėpė David'as Bowie"
Pranešimo data:  2009-11-07 16:42:41


Ajajaj, ir pričiom čia David Bowie? Gerai, pasisėmė stiliaus minčių iš Bowie stiliaus, o toliau gal nebereikia? Jei sugalvotų ką nors savo gal nors kiek ir būtų mano pagarbos jai.
Naujiena:  Šią savaitę (spalio 12 d.) išleidžiami albumai
Pranešimo data:  2009-10-13 20:47:28


Mmm... Bobas Dylanas :) va čia jau šis tas geresnio:)
Naujiena:  Išrinkti geriausi besibaigiančio dešimtmečio kūriniai (+ Top 50)
Pranešimo data:  2009-10-10 12:48:17


Oj, šitas topas rimtai labai prastas. Vakar visą šį topą gigwise svetainėj skaičiau, ir tiesiog pasibaisėjau. Iš visų dainų man patinka tik 12 numeris. Toliau absoliutus...
Naujiena:  Su septintuoju albumu grįžta grupė "Stereophonics" (+ viršelis, audio)
Pranešimo data:  2009-10-05 21:43:34


Yes, pagaliau! Laukiu nesulaukiu albumo:] Be to, Innocent jau visai neseniai klausiau ir pasakysiu, kad šis būsimasis singlas bei albumas bus puikūs:] Ech, išsvajotasis naujas 'phonics'ų albumas...
Diskusijos:  Penkios mėgstamiausios jūsų grupės eilės tvarka
Pranešimo data:  2009-10-02 21:55:27


1. Pulp 2. Stereophonics 3. Keane 4. Franz Ferdinand 5. Bob Dylan
Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2009-10-02 21:43:42


Franz Ferdinand - The Dark of the Matinée
Naujiena:  Paskelbtas blogiausių besibaigiančio dešimtmečio singlų sąrašas (+ Top 50)
Pranešimo data:  2009-10-01 18:56:52


Wtf? 49 ir 43 vietos? Prie ko čia Stereophonics? Tas singlas yra nuostabus! Kas pasakė, kad Mr.Writer singlas yra blogas? Tubūt man niekad nedašus. Be to, kaip džiaugiuosi čia išvydusi Jonas Brothers su Miley Cyrus, Mariah Carey bet James Blunt:] Jiems čia ir vieta.
Naujiena:  Šią savaitę (rugsėjo 28 d.) išleidžiami albumai
Pranešimo data:  2009-09-27 13:16:34


"Ian Brown – My Way" va čia tai geras:]
Naujiena:  Būsimų gastrolių pristatymo vaizdo klipe Lady GaGa vėl apsinuogino (+ video)
Pranešimo data:  2009-09-27 10:29:14


Nesistebėsiu, jei vieną dieną ji pasirodys (o gal jau pasirodė?) po*nografiniame filme. Oj nesistebėsiu, jei jau tokią reklamą kuria...
Naujiena:  Gegužės mėnesį pasirodys Jarvis Cocker'io albumas "Further Complications"
Pranešimo data:  2009-09-26 23:19:17


Na na, pirmasis jo solinis albumas buvo puikus (asmeniškai man), bet antrasis, kurį jau praklausiau bala žino kiek kartų, yra kiek prastesnis. I Never Said I Was Deep, Slush bei You're in my eyes (Discosong) - šios albumo dainos yra pačios geriausios.
Naujiena:  Mančesteryje - buvusio "Pulp" lyderio paskaita apie dainų tekstų reikšmę
Pranešimo data:  2009-09-26 23:14:00


Skaičiau šią paskaitą viename Pulp fanų tinklapyje:) Jarvis tikrai išsamiai paskaitą išdėstė ir puikiai grojo;)
Naujiena:  Ilgametėje garsiausių "Britpop" grupių dvikovoje "Oasis" pirmauja prieš "Blur"
Pranešimo data:  2009-09-26 22:53:51


Na, kad Oasis tai gerai:] Bet dar primenu, kad 1995 metais populiarumo viršūnėje buvo Pulp singlas Common People, todėl tie metai buvo vadinami "pulp metais" todėl galima Oasis su Blur kovą pamiršt:] Taikiai ir ramiai 8)
Naujiena:  Londono Olimpinių žaidynių atidarymo ceremoniją režisuos Damon'as Albarn'as?
Pranešimo data:  2009-09-26 22:03:39


Na, britpop aš mėgstu, išskyrus Blur. Niekad jie man nepatiko.
Naujiena:  Tarp šių metų pretendentų į rokenrolo šlovės muziejų - "Red Hot Chili Peppers" ir "Kiss"
Pranešimo data:  2009-09-26 21:31:11


Pf... Tai kur Deep Purple? (prisidedant prie kitų)
Naujiena:  KT Tunstall užsipuolė dėmesio ir šlovės ištroškusias įžymybes
Pranešimo data:  2009-09-26 21:18:15


Ji konkrečių pavardžių neminėjo, tai porą aš priminsiu: Lady GaGa (nekeista) ir... Tarkim Lily Allen ar Rihanna. Aš pateikiau pavyzdį. Taigi, štai kur protinga moteris:]
Naujiena:  Londono Olimpinių žaidynių atidarymo ceremoniją režisuos Damon'as Albarn'as?
Pranešimo data:  2009-09-26 20:33:38


Fuuuj... Jei jis tikrai režisuos Londono olimpinių žaidynių atidarymą, tai vargu ar žiūrėsiu...
Naujiena:  Naujasis Bob'o Dylan'o kalėdinis albumas jau pristatomas internete (+ audio)
Pranešimo data:  2009-09-25 22:11:16


Valio!!! :DDD
Puslapiai: 1

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Wolfgang Amadeus Mozart Wolfgang Amadeus Mozart
9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2927
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 238735