Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

RidasJG


Ridas
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 4844 d.
Narys nuo: 2010-03-25
Reitingo taškai: 85
 
Nuotaikos daina

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Daina:  Nickelback - This Means War
Pranešimo data:  2011-12-08 15:28:49


Vau, biškį ant hard rock pasinešė nickelbackai :D 10/10
Daina:  Taio Cruz - Hangover (su Flo Rida)
Pranešimo data:  2011-12-08 15:20:57


Šeštadienio daina... :D O dar taško neblogai, tuoj suksis klubuos miksiukai visoki :) 8/10 Pora numušu už eilinį banalumą... ;D
Daina:  Korn - Get Up! (su Skrillex)
Pranešimo data:  2011-12-08 15:14:30


Rock + Dubstep, neblogas derinukas, skamba gražiai! :D 10/10
Daina:  Mantas Jankavičius - Vienišų namų tyla
Pranešimo data:  2011-12-08 15:09:13


Nuostabi daina, klipas irgi labai geras. Vertinu tokius lietuvių darbus. 10/10
Daina:  Dr. Dre - I Need A Doctor (su Eminem'u ir Skylar Grey)
Pranešimo data:  2011-05-19 00:35:37


Tiek kartų perklausiau, kad jau bloga daros... :D Bet šiaip labai gera daina, ne šiaip sau tiek klausiau. :)
Daina:  Oasis - Stop Crying Your Heart Out
Pranešimo data:  2011-05-18 08:39:58


Butterfly effect filmo gale išgirdau, iškart į google ir susiradau, labai graži daina...REPEAT REPEAT REPEAT... :)
Daina:  Metallica - Nothing Else Matters
Pranešimo data:  2011-05-15 12:37:39


Legendary...And nothing else matters. 10/10
Daina:  The Prodigy - Invaders Must Die
Pranešimo data:  2011-05-15 12:20:55


Seniai beklausiau jau šito nerealaus šmoto ;D 10/10
Daina:  Dino Merlin - ? (Bosnija ir Hercegovina, Eurovizija '2011)
Pranešimo data:  2011-05-15 12:09:26


Kabina, bet iki galo taip ir neužkabina. ;D
Daina:  Nadine Beiler - (Austrija, Eurovizija '2011)
Pranešimo data:  2011-05-15 12:05:45


Vokalas geras, bet daina tai beryšio, man asmeniškai. :P
Daina:  OneRepublic - All the Right Moves
Pranešimo data:  2011-05-15 12:00:19


Yeah, we're going down... Nuostabus šmotas, sakykit ką norit. :D
Daina:  69 Danguje - Myliu vasarą
Pranešimo data:  2011-05-15 11:52:51


Priedainis tai vežantis, šiaip tai šūdas... ;D
Kūryba:  Ko Verkė Dangus?
Pranešimo data:  2011-05-15 02:24:38


Ne nu, nėra žodžių...Šūlioj kažkokius šūdus duoda, kur suprast neįmanoma, užknisa juodai, o šitas tai tiesiog pasaka, suprantamas, gražus, daugiau tokių ir nereiks taip nekęst literatūros pamokų...
Kūryba:  Boy
Pranešimo data:  2011-05-15 02:17:49


Klaidų milijonas...Geriau lietuviškai rašyk dainas, jei neišeina angliškai.
Daina:  Alina Orlova - Širdis
Pranešimo data:  2011-05-15 00:12:47


Eargasm...
Daina:  Wiz Khalifa - Black and Yellow
Pranešimo data:  2011-05-15 00:06:30


Vieną dieną buvau apsirengęs juodai ir geltonai ir grojo šitas šmotas, tai prilipo man visam laikui... ;D
Daina:  Avicii - Bromance
Pranešimo data:  2011-05-14 23:26:41


Labai gera, į dieną bent 2 kartus paklausau, tai winampe prasisuka, tai youtube playliste kokiam... 10/10 :) O klipas tai išvis patyliu, nesveikas!!! :D
Daina:  Adele - Rolling in the Deep
Pranešimo data:  2011-05-14 23:09:21


Tiesiog nereali! :)
Daina:  Red Hot Chili Peppers - Snow (Hey Oh)
Pranešimo data:  2011-05-14 23:06:38


Nuostabus gabalas :)
Daina:  maNga - We Could Be The Same (Turkija, Eurovizija '2010)
Pranešimo data:  2010-07-05 13:17:34


Geras gabalas, tikrai geresnis nei vokieciu... -.-
Daina:  Eminem - Mockingbird
Pranešimo data:  2010-07-02 13:00:19


Labai jautri tokia daina, kaip ir pats Eminemo gyvenimas.10 balu.
Daina:  Eminem - Lose Yourself
Pranešimo data:  2010-07-02 12:54:33


Viena geriausiu Eminemo dainu, zinoma naujos dar geresnes kaip 25 to Life, Love the Way You Lie (su Rihanna) arba Not Afraid. :) Zodziu, buvo geriausia ;D
Daina:  Eminem - Not Afraid
Pranešimo data:  2010-07-02 12:22:13


Man irgi niekaip neatsibosta :D
Daina:  OneRepublic - All Fall Down
Pranešimo data:  2010-07-02 12:08:17


Patiko, i grojarasti metu ir 10 balu ;D
Daina:  Adam Lambert - Whataya Want from Me
Pranešimo data:  2010-07-02 12:07:23


Aha, man ir patiko, i playlista isimeciau :))
MP3:  Varom grundžą, kas kartu?
Pranešimo data:  2010-07-01 19:16:54


Uz tokia kokybe toks ir ivertinimas - 2, sorry.
Daina:  Leonard Cohen - Hallelujah
Pranešimo data:  2010-07-01 19:09:01


Rufus Wainwright - hallelujah - perdaryta sita, geriau daug skamba ;]
Daina:  MIA - Paper Planes
Pranešimo data:  2010-07-01 18:56:03


Geras gabaliukas ;D
Daina:  Dizzee Rascal - Shout For England (su James Corden)
Pranešimo data:  2010-07-01 14:19:03


Nu man tai neblogai skamba cia viskas ;D
Daina:  Faithless - Tweak Your Nipple
Pranešimo data:  2010-07-01 14:12:07


Tai sakai reikia paspamint ta proga per 2 postus, kad gera melodija? ^^
Puslapiai: 1234

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Blank & Jones Blank & Jones
7,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 3453
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 297122