Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Rimsius


Rimantas
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7020 d.
Narys nuo: 2005-10-24
Reitingo taškai: 60
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Lietuviškas metalas

121 The_Answer

Komentarai

Naujiena:  “Metallica” gerbėjai - pinigingi
Pranešimo data:  2006-06-22 11:09:59


noreciau ta master of puppets pawejksla gaut. o dar labaj noreciau nors viena larso popiergali gaut
Naujiena:  Metalistai pakratys pinigines
Pranešimo data:  2006-06-22 11:08:14


ne nu ta metallica elgiasi kajp zadetu issiskirstit. kajp galima cliffo gitara parduot? rejkejjo ja idet jam i karsta ar kazka tokio o ne parduot. mtv apdovanojima parduot irgi didziausia nesamone :(
Diskusijos:  Forsai - ne apranga, o elgesys...
Pranešimo data:  2006-06-02 16:45:33


siaip apranga irgi swarbus dalykas tame slamste
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Lordi"
Pranešimo data:  2006-06-01 11:24:58


diewaj jie
Naujiena:  Lietuvos jaunimas "MTV" laidas matys ir subtitruotas
Pranešimo data:  2006-05-26 16:03:02


jooo igarsinimas ne tajp liux kajp subaj
Dienoraštis:  2006-05-20: daugiau NEBENORIU vekti!!!
Pranešimo data:  2006-05-22 21:06:28


daug alaus haros ar panasiai = smagu + siek tiek lajko = pyktis + dar siek tiek laiko = mustynes + dar siek tiek laiko = nusmigimas + rytas = galvos skausmas. wa kajp buna su girtumu as pastebejau ziuredamas i girtus zmones. kurie kaip sakiai prisigeria iki zemse graibymo. :d
Dienoraštis:  2006-05-14: tiesiog...laikyk mano ranka...
Pranešimo data:  2006-05-22 21:02:35


man jis toks kad noretusi kazka pasakyt bet nezinau. zodziu pritruksta
Dienoraštis:  2006-05-13: uztenka.pavargau....GANA!!!
Pranešimo data:  2006-05-22 20:57:39


a-a. nieko nebus! pagyvensi pamatysi. tj tik va kad pagyvensi! PAGYVENSI! girdi? PAGYVENSI!
Diskusijos:  "Metallica": "The Unforgiven" prieš "The Unforgiven II". Kaip jums šios dainos, kuri geresnė?
Pranešimo data:  2006-05-17 17:04:48


aj tokios lengwos dajnos palyginti su kitom. net nzn ar I ar II man geriau
Dienoraštis:  2006-05-08: Sk8o diena
Pranešimo data:  2006-05-09 15:58:23


a gal koki flipa 360? apie ta kalbi? lygtajs yra toks
Dienoraštis:  2006-05-08: Sk8o diena
Pranešimo data:  2006-05-09 15:58:02


dvigubas 360 tj 720 zmogau tu profe!
Dienoraštis:  2006-05-08: Sk8o diena
Pranešimo data:  2006-05-08 18:49:58


laimes pilnos kelnes ir dar per virsu eina :D
Diskusijos:  Lietuviškas metalas
Pranešimo data:  2006-05-08 15:45:37


Aj man kaj kurios grupes irgi patinka
Dienoraštis:  2006-05-08: Sk8o diena
Pranešimo data:  2006-05-08 15:38:31


Oj pala nusinekejau dariau feeble ar smith grind nelabaio juos skiriu, tada gal po 5-10 ar daugiau cm ciuozimo sustojau ir gavos board stall. jega
Dienoraštis:  2006-04-23: Pasaulis NUOSTABUS:D
Pranešimo data:  2006-05-07 23:43:55


Vieni zmones mane megsta, kiti ne. Kai as parasau visi nutyla.... Gal issigasta? :]
Dienoraštis:  2006-05-07: Wampis :P
Pranešimo data:  2006-05-07 23:40:48


Puse welnio ka?!
Diskusijos:  Ar sunkusis rokas ir metalas tikrai nuvargina klausytoją?
Pranešimo data:  2006-05-05 20:49:28


[quote=whatever]As_kietas: beje, tu teisus, Linkin Park is tirkuju - Trash metal, as visiskai su tavimi sutinku :)[/quote] jie varo rocko ir hip hopo misini. levesnes muzikos nebuna. grynas metalas arba nieko
Diskusijos:  Ar sunkusis rokas ir metalas tikrai nuvargina klausytoją?
Pranešimo data:  2006-05-05 20:46:42


jis nenuvargina, o suteike jegu
Dienoraštis:  2006-05-03: kaj ismokau ollie
Pranešimo data:  2006-05-05 20:44:48


nu as jau seniai ismokau. bet visdar sokineju tik po 2cm ;( ne cia esme. sk8 4 life!
Diskusijos:  Lietuviškas metalas
Pranešimo data:  2006-05-05 20:43:48


Ka manot apie lietuviska metala?
Grupė:  Ką manote apie grupę "Nirvana"?
Pranešimo data:  2006-05-05 20:40:11


Cool
Albumas:  Ozzy Osbourne - Down to Earth
Pranešimo data:  2006-05-05 20:38:54


A man jis nepatinka. Prie metalo nepriskirciau.
Daina:  Cradle of Filth - Thank God For The Suffering
Pranešimo data:  2006-05-05 20:36:46


Man patinka
Naujiena:  "Cradle of Filth" lyderis: "Viešai šmeižti religiją yra nusikaltimas?"
Pranešimo data:  2006-05-05 20:32:15


duchai tie anglai. cradlai jega! jau del tokios nesamones bauda moket
Naujiena:  Tapk pirmuoju pasaulyje MTV laidų vedėju iš Lietuvos!
Pranešimo data:  2006-05-05 20:27:43


.... man be sancu ..... man 13 ir bla bla bll
Grupė:  The Offspring
Pranešimo data:  2006-05-04 21:05:13


[quote=Cry_Die]Bybiene[/quote] tu esi!
Grupė:  The Offspring
Pranešimo data:  2006-05-04 21:04:12


Drivers are rude such attidutes but when i'll show my piece complains me someting odd i feel like i got you stupid dumb shit goddamn motherfucker!!!! Jega. COOL!
Daina:  Nightwish - Nemo
Pranešimo data:  2006-05-04 21:01:01


Vienintele dajna kokia girdejau ju ir man patinka
Albumas:  Sean Paul - Dutty Rock
Pranešimo data:  2006-05-04 20:59:52


Nevykelis nekenciu jo :(
Albumas:  Slipknot - Vol. 3 (The Subliminal Verses)
Pranešimo data:  2006-05-04 20:58:39


neturiu bet zinau kad geras
Puslapiai: 123456

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Ian Gillan Ian Gillan
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 4910
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 5558