Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Rokus


Rokas
Aktyvus naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 4271 d.
Narys nuo: 2010-07-24
Reitingo taškai: 154
 
Nuotaikos daina

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Daina:  Soluna Samay - (Danija, Eurovizija '2012)
Pranešimo data:  2012-05-28 23:25:12


Ši daina, dar vienas įrodymas, kad eurovizijoje nelaukiamos gražios ir lyriškos dainos, kur esmė žodžiuose.

Daina:  Buranovskiye Babushki - (Rusija, Eurovizija '2012)
Pranešimo data:  2012-05-28 23:20:04


Nedaug trūko.

Media topas:  2012 m. Eurovizija: finalas
Pranešimo data:  2012-05-28 10:48:48


Lietuvai šiek tiek koją pakišo ir tai, kad buvo pasirodymų pradžioje, nes pavyzdžiui pusfinalyje Lietuva buvo 3 vietoj, o estai liko 4. :) Mane nustebino ir tai, kad Donato daina nebuvo tokia jau prasta, kaip pasirodė išgirdus pirmą kartą. :)

Daina:  Gotye - Somebody That I Used to Know (su Kimbra)
Pranešimo data:  2012-03-27 22:46:52


žodžiai geri juk, ir pati daina kabina labai. :)

Daina:  Urban Symphony - Estija / Urban Symphony - Randajad
Pranešimo data:  2012-01-29 16:16:44


Daina:  Urban Symphony - Estija / Urban Symphony - Randajad
Pranešimo data:  2012-01-29 16:16:24


Daina:  Alexandra Burke - Hallelujah
Pranešimo data:  2011-10-30 00:28:29


visdar nepakartojama :)
Daina:  Aqua - My Mamma Said
Pranešimo data:  2011-09-10 17:29:15


vis dar gera :)
Daina:  Marijonas Mikutavičius - Celebrate Basketball (su Mia ir Mantu)
Pranešimo data:  2011-08-20 11:35:44


Tikrai gera angliška, bet ir lietuviška versija gera :)
Daina:  Swedish House Mafia - Save The World
Pranešimo data:  2011-08-07 18:00:36


Liuks :)
Daina:  The Cranberries - Zombie
Pranešimo data:  2011-03-11 18:22:23


10 ir net nebeturiu žodžių, kokia ši daina gera vis dar yra..
Daina:  Marijonas Mikutavičius - Ateina Žiema (su Justu)
Pranešimo data:  2010-09-07 17:11:46


Nu manęs tai visiškai nekabina, be ryšio... :D
Daina:  Timbaland - Apologize (Remix) (su "One Republic")
Pranešimo data:  2010-09-03 14:41:26


tikrai grazi :)
Daina:  Scorpions - Raised on Rock
Pranešimo data:  2010-09-03 14:29:17


Man vokalas kaip tik prie stiliaus muzikos lb tinka :)
Diskusijos:  Žaidimas: "5 klausimai / 5 atsakymai"
Pranešimo data:  2010-09-02 17:39:35


1. Tikri malačiai, viskas tik gerai :) 2. Justin Bieber - Baby. 3. Jau nebe :) 4. Klausk mano psihiatro ;D 5. Todėl. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ :D 1. Koki tavo prisiminimai apie kątik praėjusią vasara? 2.Be kokios dainos šiuo metu neisšgyventum? 3.Kada pagaliau užaugsi ? :D 4.Ar esi stebėjęs krepšinio rungtynes gyvai ? 5.Už kokia komanda be Lietuviu, statytum šitame čempionate ? :)
Daina:  Marijonas Mikutavičius - Trys Milijonai
Pranešimo data:  2010-09-01 22:58:06


Visus su pergale prieš prancūzus, ši daina kaip lietuvių pergalės himnas :D
Diskusijos:  Ką manai apie reklamas?
Pranešimo data:  2010-09-01 17:57:31


Labiausiai nervina kai per idomiausias vietas pradeda rodyt...
Daina:  Eurika Masytė - Laisvė
Pranešimo data:  2010-09-01 17:50:25


Grazi :)
Daina:  Pieno lazeriai - 100 žudikų
Pranešimo data:  2010-09-01 17:43:21


Keista tokia tikrai :)
Daina:  Safura Alizadeh - Drip Drop (Azerbaidžanas, Eurovizija '2010)
Pranešimo data:  2010-08-21 23:12:53


Normali, visai graži :)
Daina:  Timbaland - If We Ever Meet Again (su Katy Perry)
Pranešimo data:  2010-08-18 14:17:23


9/10, bet priedainis tikrai geras ;D
Daina:  Muse - Undisclosed Desires
Pranešimo data:  2010-08-18 14:02:32


Man visai patiko :)
Daina:  David Guetta - Memories (su Kid Cudi)
Pranešimo data:  2010-08-18 14:00:17


Tikrai gera :)
Diskusijos:  Dainų žaidimas: "Kill / Save"
Pranešimo data:  2010-08-18 03:07:23


Eminem - Not Afraid 9 Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs 6 Muse - Neutron Star Collision (Love Is Forever) 12 Yolanda Be Cool - We No Speak Americano (su DCUP) 08 Andrius Mamontovas - World is full of Love 12 maNga - We Could Be The Same (Turkija, Eurovizija 2010) 9 Knaan - Wavin\\\' Flag 7 save Ozzy Osbourne - Let Me Hear You Scream 2 kill HIM - Scared to Death 17 Green Day - Last of the American Girls 7
Daina:  Eddy Wata - I Love My People
Pranešimo data:  2010-08-18 02:02:06


sita gera tikrai ;D Daugiau kas jos paklausykit :)
Daina:  Eddy Wata - I Love My People
Pranešimo data:  2010-08-18 02:02:02


sita gera tikrai ;D Daugiau kas jos paklausykit :)
Daina:  OneRepublic - Marching On
Pranešimo data:  2010-08-17 22:46:29


Man tai yra ir geresnių jų dainų :)
Daina:  Enrique Iglesias - I Like (su Pitbull)
Pranešimo data:  2010-08-17 22:31:33


nu kažinau :) tegu kiti sprendžia :D
Daina:  Daniel Diges - Algo pequeñito (Ispanija, Eurovizija '2010)
Pranešimo data:  2010-08-17 22:27:38


Patiko, bet ne iš pirmo karto :) Ir kiek kalbėjau, niekas nieko blogo nepasakė :) Ir kuo toliau tuo energingesnė ji ;D Stipri tai tikrai :)
Daina:  Pussycat Dolls - Jai Ho (You Are My Destiny) (su A R Rahman)
Pranešimo data:  2010-08-17 22:18:36


Nieko, pirmus kartus (kažkada) gal net norėjosi šokt, bet db tokia iš bėdos :) Nors nieko prieš ją ;)
Puslapiai: 1234

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


TurboReanimacija TurboReanimacija
6,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 2382
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 61312