Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

SHIT



Aktyvus naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6626 d.
Narys nuo: 2005-05-29
Reitingo taškai: 112
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2006-11-27 21:11:01


turejau omeny agata kristi - pulja
Diskusijos:  Ka kolekcionuojat?
Pranešimo data:  2006-11-14 18:46:06


negyvas musytes ir siaip visokius negyvus vabaliukus kambary ant palanges.
Grupė:  Bi-2
Pranešimo data:  2006-11-13 18:36:04


Megstamiausia rusiska grupe. siuo metu vien ju ir teklausau..
Dienoraštis:  2006-10-02: lab diena
Pranešimo data:  2006-10-02 19:48:41


so?
Dienoraštis:  2006-09-21: jeigu buciau vemus. vistiek nieko nesuprasit.
Pranešimo data:  2006-09-21 21:04:10


aha..
Dienoraštis:  2006-09-21: 09,21
Pranešimo data:  2006-09-21 21:03:42


'svarbiausia juodi apdarai ir ivairus spygliukai kaukolytes ir pan... kai kurie zmones galvoja kad gotai tai arba satanistai arba siaip kokie sektantai, ir tai dazniausiai buna tiesa...' nu as tai tikrai nesuprantu, kokio velnio po 4 kaukoles ant snukio kabintis. 'gotai visada buna liudni pikti.. niekad nebuna nuotaikingi...' nebus geri gotai, jei depresuoti nebus.. 'gotai klauso metalo' metalas metalui nelygu.
Dienoraštis:  2006-09-21: laimė tik mirty...
Pranešimo data:  2006-09-21 20:56:01


tik ne tai.. gal baikit depresuotis jus viena karta po velniais..
Dienoraštis:  2006-09-21: Dalykas
Pranešimo data:  2006-09-21 20:16:36


mokekit gyvent ir nebus jokiu problemu..
Dienoraštis:  2006-08-22: Kryzius ir kaukole vietoj Kristaus
Pranešimo data:  2006-08-22 19:31:27


kaip kam..man tai besisypsanti kaukole matos.
Dienoraštis:  2006-07-07: Foto. 2.
Pranešimo data:  2006-07-07 00:39:25


...nes esme ne visose kartu..
Dienoraštis:  2006-07-07: Foto. 2.
Pranešimo data:  2006-07-07 00:38:15


aha, bet kas. Situ nuotrauku pagal kazkokia neaiskia prasme nedeliosiu..
Dienoraštis:  2006-06-09: Liūdesys
Pranešimo data:  2006-06-09 13:24:48


tik ne tai..
Dienoraštis:  2006-06-07: futbolas....uz ka sirgsit???
Pranešimo data:  2006-06-07 17:42:03


uz argentiniecius ir brazilus. gal dar olandai neblogai.
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2006-06-04 20:36:08


1.Stone Sour - Bother 2.Helloween - A Tale That Wasn't Right 3.Severnye Vrata - Sudba Volkhva 4.Rotting Christ - In Domine Sathana 5.Severnye Vrata - Na voynu
:  
Pranešimo data:  2006-06-03 22:39:46


isitrink i muzikos mokykla pas maziukus chorinukus.bent jau pas mus taip darydavo vyresnes kartais..
:  
Pranešimo data:  2006-06-03 22:09:32


bad_dream, o nebandei i muzikos mokykla isiprasyt prie maziuku chorinuku?
Dienoraštis:  2006-05-25: as..as isimylejau..
Pranešimo data:  2006-05-25 23:43:40


stafai yra jega..
Diskusijos:  Rumunų atlikta daina "Tornero" (Eurovizija 2006)
Pranešimo data:  2006-05-25 22:03:33


Man tik jo balsas patiko.
Diskusijos:  Kokios dainos esi klausęs daugiausiai kartų?
Pranešimo data:  2006-05-25 20:33:05


Helloween - A Tale That Wasn't Right Severnye Vrata - Na voynu Slipknot - Get This Amon Amarth - Without Fear Rotting Christ - In Domine Sathana Scorpions - Holiday Diktatura - Uzhsipisk
Dienoraštis:  2006-05-25: Unikalus kadras 2
Pranešimo data:  2006-05-25 20:17:13


Sekasi, sekasi.. elfooke - jis - Draugas.
Dienoraštis:  2006-05-25: Unikalus kadras 2
Pranešimo data:  2006-05-25 19:09:23


Taip, jis mano augintinis!
Dienoraštis:  2006-05-25: Dovanojami kačiukai :)
Pranešimo data:  2006-05-25 18:57:14


ballsas - https://public.fotki.com/Natyter/ paskelbk.
Diskusijos:  Dima Bilan "Never Let You Go"
Pranešimo data:  2006-05-23 19:51:35


hiperaktyvus biski.
Naujiena:  „LT United“ užėmė garbingą šeštąją vietą
Pranešimo data:  2006-05-20 13:17:18


Mikutavicius visai ne taip sake siaip..
Diskusijos:  Kas po šio gyvenimo ?
Pranešimo data:  2006-05-17 22:31:21


[quote=IstillmissU]man labai idomu kodel tukstanciai zmoniu komos busenoj, patyre klinikine mirti, regi tuneli, kuriuo eina i sviesa. Vercia susimastyti ar tai pasamones galia ar tikrai yra kas daugiau? Labai noretusi tiketi, kad nevirsim dulkemis sesios pedos po zeme, bet ta antruju gyveinimu ar siaip rojaus teorija per daug graziai skamba, kad butu tiesa. [/quote] https://www.lizdas.lt/skeptic/mirtis/mirtis.htm
Dienoraštis:  2006-05-12: zygaaa
Pranešimo data:  2006-05-12 14:20:46


gers!
Diskusijos:  Koks jūsų kompiuterio darbalaukis?
Pranešimo data:  2006-05-11 21:53:28


Nerealus amstaff'as
Diskusijos:  Koks tavo nick'as kitur internete?
Pranešimo data:  2006-05-11 19:51:29


kadavro
Dienoraštis:  2006-05-10: nu lama as ;DD
Pranešimo data:  2006-05-10 22:42:01


Susirupinau tavim. Tikrai pamokinsiu. Nemokamai.
Dienoraštis:  2006-05-10: nu lama as ;DD
Pranešimo data:  2006-05-10 22:21:51


Ai nu...beprasmiska man gincytis. BUITYJE, beje.
Puslapiai: 123456 ... 10

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Lorde Lorde
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2291
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 32312