Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Saira


Aurelija
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6788 d.
Narys nuo: 2004-02-23
Reitingo taškai: 51
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Dienoraštis:  2005-05-21: temptation waits
Pranešimo data:  2005-05-21 15:53:44


koks idomus dienorastis...man labai grazi antra nuotrauka...:D
Dienoraštis:  2005-05-17: and the beat goes on . . . II
Pranešimo data:  2005-05-17 13:32:09


jeshush..niu negaliu kaip miela!!! kaip smagu!!! kai po visu kvailysciu sukanciu smegenine..atrandi dar kazka nepaprastai mielo...dekui tau (y)%p:):D;D(y)
Dienoraštis:  2005-05-16: and the beat goes on . . .
Pranešimo data:  2005-05-16 15:29:26


super:DDD gerai kad as namie..ir viena kambary..nes likciau nesuprasta,kodel taip saldziai juokiuosi...:DDD super dar karta:)
Dienoraštis:  2005-05-16: Kapinės
Pranešimo data:  2005-05-16 15:25:35


blembas...kokios grazios nuotraukos...%p:p
Dienoraštis:  2005-05-15: Saulė.
Pranešimo data:  2005-05-15 20:41:09


dievuleliau kaip grazu...mm...:D:o:p
Kūryba:   Rodyklės rodys šiaurės kryptį
Pranešimo data:  2005-05-13 20:40:05


man pasirode idomus ir skaitant tarsi susidaro is karto vaizdas(bent man)
Kūryba:  Kodėl..?
Pranešimo data:  2005-05-13 20:36:40


super=] man patiko (y):)
Dienoraštis:  2005-05-12: SIAUBAS ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Pranešimo data:  2005-05-12 13:03:01


mmm...joa...as be zodziu...as pakraupus...
Kūryba:  Kvietimas
Pranešimo data:  2005-05-11 20:30:10


Jau seniai nieko nepublikavau jusu teismui=] taigi nuteiskit arba isteisinkit...nors si eiliuka parasiau jau gan senokai... visi pasisakymai labai laukiami...geri ir blogi=]
Dienoraštis:  2005-05-11: :)) sveiki!
Pranešimo data:  2005-05-11 14:53:02


be our guest and friend=D
Dienoraštis:  2005-05-11: ...waiko baime...
Pranešimo data:  2005-05-11 14:48:17


waikas dengesi akis... jam baisu ka pamatys... kai girdi kazkieno klyxma uzsikemsi ausis... hmmm grazu,labai grazu:D
Dienoraštis:  2005-05-11: ..yra labai daug..
Pranešimo data:  2005-05-11 14:26:21


.. yra daug tu.. kuriuos prisimenu.. tik nezinau, kiek tu, kurie prisimena mane.. uff kaip pazystama...
Dienoraštis:  2005-05-11: quiet things that no one
Pranešimo data:  2005-05-11 13:19:37


Hmmm...o man patiko sitas dienorastis...toks mielas...su siek tiek egzotisku prieskoniu,biskvitiniu dangum ir nuosridumu(tikekimes tikru) (y):)patiko man
Dienoraštis:  2005-05-10: Stotelė
Pranešimo data:  2005-05-10 19:59:24


ziuriu ir sypsaus...galbut manilla galbut...kada nors...:DDo gal jam kada tiks manasis autobusas...;D
Dienoraštis:  2005-05-10: Stotelė
Pranešimo data:  2005-05-10 18:44:25


Dekui mielieji!!! uz pasisakymus;]
Diskusijos:  Auksinės mokytojų mintys
Pranešimo data:  2005-05-10 14:11:08


šiandien mano matematikas Buliuolis skėlė: "tylėk!o tai kai spirsiu priėjęs liežuviu..." Ai ir vokiečių mokytoja..tik nepamenu ar šiandien, ar vakar : "nu kaip jūs nemokat rašyt vokiškai šokolado? taigi taip pat kaip ir lietuviškai - Schokolade! tik kad š iš trijų raidžių..."
Kūryba:  eime į lovą.
Pranešimo data:  2005-05-09 15:11:33


nežinau,bet man nepatiko...per daug kartojasi tie patys zodziai... p.s.: nors viena kita mintis ir nebloga galetu buti jei labiau pajausta...
Dienoraštis:  2005-05-09: tai kas neimanoma...
Pranešimo data:  2005-05-09 15:03:15


ten turejo buti pagalvojau...
Dienoraštis:  2005-05-09: tai kas neimanoma...
Pranešimo data:  2005-05-09 15:00:40


oooooo....kaip grazu...eik tu sau...dar siandien sededama mokykloj labai panasiai pagalvojai..tei dabar net sirdute suspurdejo...super(y):D
Dienoraštis:  2005-05-07: Baltas lapas
Pranešimo data:  2005-05-07 18:37:05


man labai labai patiko..ir tie kurie patingesit paskaityti..prarasit kur kas daugiau nei skaitydami...
Dienoraštis:  2005-05-07: Pokalbis su pumpuru
Pranešimo data:  2005-05-07 18:09:52


pasiskaitymas tiems,kurie gamtoje pastebi daugiau...ar tiems kurie nori pastebeti daugiau...
Kūryba:  Akys ir širdis
Pranešimo data:  2005-05-07 14:17:54


patiko patiko(y)
Kūryba:  Juodas angelas
Pranešimo data:  2005-05-07 14:12:34


labai gražu :) nuoširdžiai (y) man tikrai patiko,labai gražus tekstas ir kas ka besakytu...man vis tiek patiko:S
Kūryba:  Vaikystės spalvos
Pranešimo data:  2005-05-07 14:06:16


niu įdomiai įdomiai...bet bent man skaitant pasirodė,kad šiek tiek šokinėja mintys(arba jos nelabai siejasi,nežinau...) be to dar yra keletas klaidelių: NE apšerkšnOjusi ,bet apšerkšnIjusi ... ir po sroves turetų būti kablelis...tikiuosi supranti kodėl (sakinio skyryba)
Dienoraštis:  2005-05-06: ta vakara tamsu
Pranešimo data:  2005-05-06 12:29:37


super...kaip man patiko!!!!;D
Diskusijos:  Auksinės mokytojų mintys
Pranešimo data:  2005-05-06 07:53:46


niu mokytojai tiesiog genealus... 1. Mano lt mokytoja,šnekedama apie viduramžių riterius: " Ir tada jis priklaupė ant vieno peties..." arba vėl lt mokytojos pasakymas: " vaikai,bet gi linksmiausios dienos-mokykloje!" -----(paskaičius šia tema suprantu kodėl...) 2. Vokiečių mokytoja : " dažniausiai niekad..." kita karta jai įėjus į kabinetą visi tyli(čia prieš Kalėdas,niekas knygų neturi), paskui pradeda tarpusavy šnekėt... ir tada mokytoja apie kažkokias dainas : " vaikai,ant sauso-nieks neklauso..." 3. Chemikė : "šykt! ir nėra..."(čia apie cheminę reakciją) 4. Istorikė(nepamenu apie ką) : "su šiokim tokiom pertvarkom" 5. Fizikė (regis,apie atomines elektrines) : " daugiau žalinga negu kenksminga..." 6. Daugelio mokytojų pamėgta frazė, kuri mokiniam neretai sukelia kiek isterišką juoką : " Nejau nežinai?...juk aš sakiau..." (apie tai ka sako pirmą kartą...) daugiau perliuku nepamenu...dabar...tikiuosi prisiminsiu... ;)
Kūryba:  //mirties parodija//
Pranešimo data:  2005-05-05 17:54:23


man pasirode nestandartinis...ir net gi nezinau ar prisiminsiu po kurio laiko..bet 4-asis posmelis superinis...(y)
Naujiena:  "Delfinus" žino ir Australijoje
Pranešimo data:  2004-10-12 19:13:26


neturiu ka pasakyti...
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Comedia del Arte Comedia del Arte
6,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 3576
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 161038