Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Samagonskis


yra
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6496 d.
Narys nuo: 2008-08-27
Reitingo taškai: 87
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Labiausiai pervertintos grupės pasaulyje

261 p_ruta_

Komentarai

Naujiena:  Vilniuje koncertuos grupė "Whitesnake"
Pranešimo data:  2008-09-14 00:42:52


gaidziai
Diskusijos:  Kokie, jūsų nuomone, yra geriausi pasaulyje gitaristai?
Pranešimo data:  2008-09-13 20:09:08


kazkur buvo parasyta tipo geriausi visu laiku gitariugos, tai pirma vieta James Hetlefied ir Kirk Hamlet, nu manau yr dalis tiesos, dar prideciau Dimebag Darell, Jimi Hendrix ir Chuck Schuldiner
Diskusijos:  Kokie, jūsų nuomone, yra geriausi pasaulyje gitaristai?
Pranešimo data:  2008-09-13 20:05:09


[quote=Intedzheriz]Dave Lombardo[/quote] Lombardo bugnininkas
Grupė:  Ką manote apie "System Of A Down"?
Pranešimo data:  2008-09-13 19:56:24


System Of A Clown
Grupė:  Kaip jums "Judas Priest"?
Pranešimo data:  2008-09-13 19:34:37


lyginant su dabartiniu metalu sunku JP vadint metalu ir vokalisto balsas kai pas gaidį
Diskusijos:  Ar pritartumėte sudarytam geriausių 1980-1990 m. "hard rock-metal" grupių sąrašui?
Pranešimo data:  2008-09-13 16:19:30


[quote=Arunazz]pritarciau kol netureciau pritart =)[/quote] Nusisnekejai.. :D
Diskusijos:  Kokį sportą renkatės?
Pranešimo data:  2008-09-13 15:48:38


alaus gerimas?
Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2008-09-11 02:07:20


Metallica - Master Of Puppets
Naujiena:  "Gėjiškiausio" visų laikų albumo autorius - David'as Bowie (+ TOP 10)
Pranešimo data:  2008-09-11 00:37:34


H.I.M. ir Tokio Hotel labiausiai gay.
Diskusijos:  1984-ųjų "Metallica" albumas "Ride The Lightning". Ką manote?
Pranešimo data:  2008-09-10 23:17:46


oficialiai geriausias Metallicos albumas, man taip vienas geriausiu Metallicos albumu.
Albumas:  Metallica - Ride The Lightning
Pranešimo data:  2008-09-10 23:16:10


zjbs albumas
Diskusijos:  1984-ųjų "Metallica" albumas "Ride The Lightning". Ką manote?
Pranešimo data:  2008-09-10 23:15:17


Labai geras albumas
Diskusijos:  Ką manot apie portalą "one.lt"?
Pranešimo data:  2008-09-09 20:00:19


one.lt el. pastas pats s_diniausias, koks tik gali but.
Grupė:  Ką manote apie "Carcass"?
Pranešimo data:  2008-09-09 19:49:34


vis delto tenai yra death n roll.
Grupė:  Ką manote apie "Carcass"?
Pranešimo data:  2008-09-09 19:42:08


cia gi ne as ismasciau, kazkur kazkada apie metalo stilius skaiciau.
Grupė:  Ką manote apie "Carcass"?
Pranešimo data:  2008-09-09 19:39:20


tai ten yra melodic death + rock n roll = death n roll
Grupė:  Ką manote apie "Carcass"?
Pranešimo data:  2008-09-09 19:35:36


[quote=Blackened]Pasakyk, kurioj vietoj nusisnekejau.[/quote] neigdama, kad Swansong yra death n roll.
Grupė:  Ką manote apie "Carcass"?
Pranešimo data:  2008-09-09 19:32:36


tu irgi "nenusisneki".
Grupė:  Ką manote apie "Carcass"?
Pranešimo data:  2008-09-09 19:31:25


pasidomek geriau, jei is klausos neeina atskirt.
Grupė:  Ką manote apie "Carcass"?
Pranešimo data:  2008-09-09 19:28:41


[quote=Blackened]Nenusisnekek, gerai?[/quote] nieko as nenusisneku.
Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2008-09-09 19:27:16


[quote=Blackened]Metallica - Suicide and Redemption[/quote] visai nieko instrumentinis gabalas.
Grupė:  Ką manote apie "Carcass"?
Pranešimo data:  2008-09-09 19:22:32


Swansong - death n roll kazkoks.
Grupė:  Ką manote apie "Carcass"?
Pranešimo data:  2008-09-09 19:18:57


[quote=Blackened]Dabar - taip, bet mano manymu Carcass'ų melodic death'as geresnis nei AE[/quote] nu jo, bet tik viena jie melodic death albuma yra isleide.
Grupė:  Ką manote apie "Carcass"?
Pranešimo data:  2008-09-09 19:13:59


[quote=Blackened]Carcass groja žymiai profesionalesnę muziką ir apskritai, skystoki tie AE (asmeniškai man, tik mano nuomonė)[/quote] nu jo, bet stilius tas pats.
Grupė:  Ką manote apie "Carcass"?
Pranešimo data:  2008-09-09 19:12:10


o kas blogai?
Grupė:  Ką manote apie "Carcass"?
Pranešimo data:  2008-09-09 19:10:29


stiliai is dalies tokie pat, nes ir Carcass [is dalies] ir AE melodic death metal.
Grupė:  Ką manote apie "Carcass"?
Pranešimo data:  2008-09-09 19:07:18


albumai, bet ir dainos tokiais pavadinimais ju sukurtos yra.
Grupė:  Ką manote apie "Carcass"?
Pranešimo data:  2008-09-09 19:05:42


Symphonies Of Sickness ir Heartwork rekomenduociau paklausyt.
Grupė:  Ką manote apie "Carcass"?
Pranešimo data:  2008-09-09 19:02:15


[quote=DeusInversus][quote=Samagonskis][quote=DeusInversus][quote=DeusInversus]na stylius kaip ir nieko, o su kokiom grupem lyginami jie?[/quote] Na parasyta jog lygina su Arch enemy tai reiks pazet ar geriau nors lb abejoju.[/quote] kur parasyta? as tai nematau jokiu panasumu tarp situ grupiu. bet siaip pagal mane tikrai geriau uz kokia AE[/quote] kuo geriau? [/quote] nu ivairesne, idomesne muzika, tik kai kuriuos albumus reikia labai gerai isiklausyt.
Grupė:  Ką manote apie "Carcass"?
Pranešimo data:  2008-09-09 18:58:30


[quote=DeusInversus][quote=DeusInversus]na stylius kaip ir nieko, o su kokiom grupem lyginami jie?[/quote] Na parasyta jog lygina su Arch enemy tai reiks pazet ar geriau nors lb abejoju.[/quote] kur parasyta? as tai nematau jokiu panasumu tarp situ grupiu. bet siaip pagal mane tikrai geriau uz kokia AE
Puslapiai: 12345

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Falco Falco
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 4164
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 29377