Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Skraiste


nežinai?
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6120 d.
Narys nuo: 2007-04-30
Reitingo taškai: 82
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Dienoraštis:  2008-12-04:
Pranešimo data:  2008-12-09 21:03:42


Milk,milk ipilk man Milk :D
Diskusijos:  Kokią knygą šiuo metu skaitote?
Pranešimo data:  2008-09-02 20:43:27


Sekmadieni baigiau "Nusikaltimas ir bausme",tikriausiai autoriaus net ir nebereikia ivardinti :D Sauni knyga,reikalaujanti susikaupimo,bet daug duodanti giliu minciu :)
Dienoraštis:  2008-07-02: Kvapai
Pranešimo data:  2008-07-04 22:54:12


jusiskiai labai skanus :)
Dienoraštis:  2008-07-03:
Pranešimo data:  2008-07-04 22:45:54


tada musu svajones sutampa ;D
Dienoraštis:  2008-07-04: Melas
Pranešimo data:  2008-07-04 22:36:44


kol jis nepavirto gyvenimo budu.
Dienoraštis:  2008-06-26: Jauciu.
Pranešimo data:  2008-06-28 11:50:02


Tokius skaityt ir skaityt galeciau :) ;)
Dienoraštis:  2008-06-28: Stojimas (ps: nr.154)
Pranešimo data:  2008-06-28 11:44:30


Ta 8 specialybe gera :D
Dienoraštis:  2008-06-28: 'daiktai neturi vardų'
Pranešimo data:  2008-06-28 11:42:17


Mmm....
Dienoraštis:  2008-06-28: idomi mintis
Pranešimo data:  2008-06-28 11:39:02


Smaiksti ta gyventoja :D
Dienoraštis:  2008-05-31: me too, me too:)
Pranešimo data:  2008-06-01 14:21:15


Sauni foto,man labai patikO ;D
Dienoraštis:  2008-05-23:
Pranešimo data:  2008-05-23 17:34:24


Galima Jus pazadinti?
Daina:  Mika - Stuck in the Middle
Pranešimo data:  2008-05-21 20:15:47


Na sitos dainos pradzia primena Kernagio dainas..
Dienoraštis:  2008-04-30: Entasis
Pranešimo data:  2008-05-02 17:39:42


su 80% i farmacija jau nebeistosi,maziausiai turi buti 84% ir tai ten buni toks ant ribos,na aisku yra antras turas,jei turi pazinciu per ji ir ilendi.Na ,o ta stipendija manau kiekvienam skirtingai sviecia,as manau reikia stengtis ne del pinigu,o del savo ,kaip studento lygio,nesitenkinti paskutine vieta,bet ir del tos pirmos vietos ten kaip nesveikam nesiplesyti.
Dienoraštis:  2008-04-30: Entasis
Pranešimo data:  2008-05-01 18:48:18


Na nezinau kokie laikai buvo kada jus stojote,bet dabar,jei zmogus gauna 96 balus is biologijos,ir istoja vos paskutiniu numeriu(kalbant apie odontologija),tai reiskia greit bus sunku kazkur net ir su 100 istot,na ir cia automatiskai gaunasi tas varzymasis nori nenori,ir manau tai yra zmogiska ,jei turi gyvenime kazkokiu siekiu,bet jei i viska ziuri po pirstus,tai kazin kas ten gero ir gaunasi.O ta stipendija cia kiekvienam pagal jo gyvenimo lygi,bet dar plius kai nuo sekanciu metu bus mokamas mokslas manau del tos stipendijos visi plesysis dar labiau,ir vis tiek nematau cia nieko zeminancio-toks gyvenimas.
Dienoraštis:  2008-04-30: Entasis
Pranešimo data:  2008-05-01 12:23:28


na manau,kaip ir kiekvieno kazko norincio pasiekti gyvenime zmogaus.
Dienoraštis:  2008-04-30: Entasis
Pranešimo data:  2008-04-30 21:53:16


ne,cia reikia atsiduoti jai-chemijai,o zvelgiant giliau farmacijai .
Daina:  Duffy - Mercy
Pranešimo data:  2008-03-21 18:20:23


yeah..
Dienoraštis:  2008-03-19: Pošla knyga..bus
Pranešimo data:  2008-03-19 18:06:02


siaip imant rasymo stiliu puse bedos,bet ta istorija...
Daina:  Coldplay - The Scientist
Pranešimo data:  2008-03-14 18:49:23


klausyt ir klausyt jos galeciau ;]
Kūryba:  Tiesa, kurios nėra
Pranešimo data:  2008-03-14 18:24:09


Nepatenkintas!
Daina:  Bryan Adams - I Thought I'd Seen Everything
Pranešimo data:  2008-03-07 18:49:21


grazu...
Dienoraštis:  2008-03-05: '''
Pranešimo data:  2008-03-05 20:26:39


Sakai ,viskas dingo,o gal niekada nieko nebuvo...
Daina:  AC/DC - Highway to Hell
Pranešimo data:  2008-02-19 20:03:09


tokia uch...:D
Daina:  Mika - Lollipop
Pranešimo data:  2008-02-07 14:50:05


je :D
Daina:  James Blunt - Same Mistake
Pranešimo data:  2008-01-30 19:25:14


mm...grazu:)
Dienoraštis:  2008-01-24: Gėėėėėėėėėėėris ;D
Pranešimo data:  2008-01-25 14:16:18


;D
Dienoraštis:  2008-01-25: Tai kur gi ta tėvynė?
Pranešimo data:  2008-01-25 14:11:34


Tiesiai sviesiai!
Dienoraštis:  2008-01-20: 019 l5
Pranešimo data:  2008-01-21 14:00:38


visi tik lekia,lekia,pamirsta save ,pasineria i ta gyvenimo nesustabdoma rata...Ir stai is kur netiketai isdygsta naujiena-tau sarkoma.Na cia mane paveike Ivanauskaites knyga,nieko asmenisko.Visada reikia rasti laiko poilsiu,nors viena savaites diena paskirti"karaliskam miegui" kuris trunka nuo 00:00 iki 14:00 :D
Dienoraštis:  2007-06-29: Siandien zejau filmuka ;D
Pranešimo data:  2008-01-21 13:49:36


huh...jeegele ;D
Naujiena:  Finalą pasiekė Sasha Son, Raimonda, „Funny Beat“ ir Ingrida Žiliūtė
Pranešimo data:  2008-01-21 13:45:45


na man asmeniskai jis per daug vaiposi,reiketu daugiau paprastumo ir naturalumo.
Puslapiai: 123456 ...

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Joy Division Joy Division
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 5
  Neregistruotų vartotojų: 2925
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 209762