Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Sti-ngas


AAArturas
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7606 d.
Narys nuo: 2004-03-15
Reitingo taškai: 48
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Kraujo donorystė

133 varliukas123

Prietarai

37 Irrma

Komentarai

Diskusijos:  2Pac ir Elton'o John'o duetas "Ghetto Gospel"
Pranešimo data:  2005-07-25 21:29:48


daina ir anksciau buwo zjbs...o su eltonu..ir norma...pirma kart pamirsau kad dzonas piderastas!:]
Diskusijos:  Eminem'o kūrinys "Like Toy Soldiers". Ką manot?
Pranešimo data:  2005-07-25 21:26:13


uzkrove mane tas smotas jau...paskaudo ausys...:]
Diskusijos:  FC "Liverpool" - Lietuvoje
Pranešimo data:  2005-07-20 14:07:23


che cia tai yra geras...:] bus idomu paziuret kaip Liverpulis sudraskys kauna...nors gal begebiodami po kauno aikste issisukios kojas ir bus wiskas gerai!;)
Diskusijos:  "G&G Sindikato" kūrinys "Pasaka apie du brolius"
Pranešimo data:  2005-07-04 08:20:24


geras smotas!:)
Diskusijos:  Ar jaučiatės suprasti savo tėvų?
Pranešimo data:  2005-07-02 13:56:27


tarp 14 ir 17 metu jausdavaus visad nesuprastas!dbr viskas ok!;)
Diskusijos:  Kokį maistą mėgsti?
Pranešimo data:  2005-07-01 11:06:32


megstu greita maista...tik aisku ne McShitus....:-)
Diskusijos:  Ar tikite horoskopais?
Pranešimo data:  2005-06-29 12:55:09


jo tikiu!tikiu...netgi labai...!tik nepamenu kada paskutini kart ji skaiciau!:] wistiek tikiu!nors NE!
Diskusijos:  Tiems, kurie dievina "F-1". Kuris lenktynininkas fainiausias?
Pranešimo data:  2005-06-19 12:20:12


ansciau ziuredavau f-1 pastoviai laukdavau sekmadieniu...dbr tik retkarciais...megstamiausias lenktyninkas MONTOYA!
Diskusijos:  Ar kas nors susidurėt su ...?
Pranešimo data:  2005-06-13 09:23:34


1. Depresija... buwo viena kart uzklupusi ji mane... 2. bandymas zudytis... hmm... nu nzn kai depresavau buwo kilus tokia mintis..bet nelabai bandziau... 6. Valgymo sutrikimai(anereksija , bulimija ir pan.) buwo ir sitas... :) bet taj buwo pries daugiau nei metus...po tu iviuku lb pasikeiciau ir man rods kad daugiau to nepasitaikys (y)
Diskusijos:  Kelionė zuikiu
Pranešimo data:  2005-06-12 12:12:37


jei daug zmoniu autike taj musu bilietuka o jei mazai ir lengvai galima dasigaut iki komposterio taj nemusu...:-)
Diskusijos:  Mėgstamiausia vakarėlių vieta
Pranešimo data:  2005-06-03 10:37:37


1.gera kompanija...o toliau jau beweik nesvarbu!:-)
Diskusijos:  Šlykstus maistas
Pranešimo data:  2005-06-03 09:29:13


sudyta silke...;((n):)
Diskusijos:  Klaipėdos mokyklos
Pranešimo data:  2005-06-02 20:20:55


[quote=cool_blondine]nu greiciausiai varysiu i zemynos shule, nes azuolyne mano menkam proteliui ne vieta...(-)[/quote] ale tu matai kokia klaida darai... :) cia kaip kazkas rase...twarka nereali...duris rakinamos pertrauku metu...taigi paveluoji pamoka sedi uz duru...tulikaj irgi rakinami... :]:] kas dar geresnio...is langu isimtos rankenos..;D dirike nevisprote...jei ateisi suprasi..unikalus zmogus... o siaip tai ten gerai...linksmi zmogai!:-) i'll be watching you...whahahaha...:]
Diskusijos:  Anekdotai
Pranešimo data:  2005-05-30 19:12:21


man sitas neblogas..:) eina bachuriukas vakare namo ir mato kad pilnas padjezdas forsu.. nu ka pagalvojo 'dbr man pizda...uzmus...viska atims..'.. ir staiga vidinas balsas 'nieko tau ne pizda...eik tik nieko nebus!'.. nu ka bachuriukas 'juk tai vidinis balsas, jis juk neklysta...' ir eina link padjezdo...jau girdi viska ka forsai kalba... 'nu dbr taj jau tikrai pizda..pastebejo mane..pizda..' vidinis balsas 'kas pizda eik tik nesikes nieko ne pizda..' nu eina toliau priejo prie duru, forsai jau apstojo ratu... 'nu viskas dbr taj pizda..tikrai pizda...' vidinis balsas ' nieko tau ne pizda..ziure: priek prie pacio didziausio ir baisiausio' vaikinux prieina kaip taj neklausysi vidinio balso... vid. balsas 'o dbr spjauk jam i veida!' vaikinux negalvojes tfu... vidinis balsas 'o dbr taj jau tau pizda...' :]:]
Diskusijos:  Diskusija futbolo mėgėjams
Pranešimo data:  2005-05-17 19:44:56


myliu tiek kase tiek fule! gaila kad fules lygis lietuvoj kaip anglijos trecios lygos...:/ bet vistiek vos ne i kiekvienas atlanato rungytes einu...patinka stadiono atmosfera!(y):] visi susirinke tik del vieno! del [b]PERGALES![/b]
Diskusijos:  Kaukės. Ar žmonėms jos reikalingos?
Pranešimo data:  2005-05-17 12:29:47


:-) kaukes kaukes kaukes kaukes...jo geras filmas buwa... kaukes buwo kaukes bus...kol padus...o kai jos padus...kitos kaukes atsibus! help me... beprasmiska jas nagrinet ir analizuot...:)
Naujiena:  Avril Lavigne nusiaubė persirengimo kambarį
Pranešimo data:  2004-10-05 14:19:45


che che reikia ja pasikiest kad mano kambary pasiautetu! gal pavykstu ja sutramdyt... :]:]:]
Puslapiai: 1

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Girnų giesmės Girnų giesmės
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 3433
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 322455