Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Suckmykiss


oh
Įsibėgėjantis narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6626 d.
Narys nuo: 2004-08-14
Reitingo taškai: 381
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Naujiena:  Mika siekia gėjų reakcijos
Pranešimo data:  2007-08-01 20:43:21


matosi kad puikus žmogus;D mėgsta iš savęs pasišaipyt:> taipirtoliau ;>
Naujiena:  Mika – buvęs operos solistas
Pranešimo data:  2007-08-01 20:40:37


jis man oho kaip patinka:} aš net nežinojau kad jis tą baisią relax dainuoja;D apart šitos dainos man jis labai klausosi;}
Diskusijos:  "Tokio Hotel" - Lietuvoje?
Pranešimo data:  2007-06-08 22:27:56


tegul važiuoja, argi jum gaila? aš pvž neisiu, bet man negaila jei kas nors nori eit, jei kam patinka, taip man tai irgi šlamštas, bet taip niekindami kitus mes nieko nepasieksim;/
Grupė:  Diskusijos apie "Arctic Monkeys"
Pranešimo data:  2007-06-08 21:10:18


užkabina ir viskas,,, grupė kuri galvoi vis skamba paskui,, ir šiaip aš juos T in the park ruošiuosi išgirrrsst;> jei tik niekas nepatrukdys, :> manlabiausiai jųjų Bigger Boys and Stolen sweethearts
Grupė:  Cocorosie
Pranešimo data:  2007-06-08 20:43:01


amm,,, patinka visai;> tam tikrais momentais,,, bet čia grupė kurios patinka ne viskas;> o šiaip maladiec merginos;>
Grupė:  Diskusijos apie Andrių Kaniavą
Pranešimo data:  2007-06-08 20:25:53


labai.keistuolis. ah, miela klausyt, matyt
Diskusijos:  Kaip manot, kurios grupės pavadinimas geriausiai skamba?
Pranešimo data:  2007-06-08 20:03:15


Red Hot Chili Peppers cocorosie placebo babyshambles Atika:>
Diskusijos:  Ar amžius iš tikrųjų taip svarbu?
Pranešimo data:  2007-06-08 19:56:05


iš dalies nesvarbu:> pažįstu daug daug 15-mečių už savo benraamžius protingesnių ir idomesnių, ir šiaip kuo toliau tuo nesvarbiau tie metai,,,čia labiau patirties klausimas
Diskusijos:  Karibų jūros piratai 3: Pasaulio pakrašty (Pirates of the Caribbean: At World's End, 2007)
Pranešimo data:  2007-06-08 19:53:23


geras filmas:>tikrai, ir šita dalis man patiko:> ai nežinau, tik man Džeko Sperou buvo mažoka;o kažkaip, bet šiaip tikrai labai kokybiškai viskas man ten;o noriu kad būtų ir 4 dalis;> bet jaučiu nebus;D
Diskusijos:  Matematikos VBE balų prognozė
Pranešimo data:  2007-06-08 19:47:47


baisu kai vis žmonėm negana;o aš tai surinkau 71, ir visai nepergyvenu.
Naujiena:  Pete'as Doherty į teismą ketina paduoti festivalio rengėjus
Pranešimo data:  2007-06-08 19:44:26


gal jie galvoja kad jis durnas, kad ir apsinarkatinęs;/ blemba, pete, teisingai,. paduok juos į teismą,, kitaip ir ant galvos užlips;//
Diskusijos:  Grupė "Placebo" - Lietuvoje?
Pranešimo data:  2007-04-11 23:52:33


https://www.placeboworld.co.uk/tour/index.html dabar jau amen;D
Grupė:  "Ska-P". Ar esate girdėję?
Pranešimo data:  2007-04-11 17:11:51


jei patinka Ska-p turetu ir Streetlight Manifesto patikt:> paklausykit
Grupė:  Reel Big Fish
Pranešimo data:  2007-04-11 17:09:11


;> joa, labai gera grupė,, bet nesakyčiau kad nepopuliari:} jie pakankamai žinomi, aišku nekalbu apie Lietuvąl;> man labai labai yra "Why Do They Rock So Hard" albumas,,,
Dienoraštis:  2007-04-08: The Scorpions - After Everything
Pranešimo data:  2007-04-08 19:32:15


joa, fainai buvo ;>
Diskusijos:  Grupė "Placebo" - Lietuvoje?
Pranešimo data:  2007-04-06 18:39:49


[quote=_asceticrenaissance_]https://www.alfa.lt/straipsnis/133356[/quote] būtent;> žmonės vsio, ruošiamės koncuii, taupom pinigus. TEN IR SUSITIKSIM;} vyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyaaaaaaaaaaaau:>
Diskusijos:  Grupė "Placebo" - Lietuvoje?
Pranešimo data:  2007-04-05 21:00:27


https://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=17442338 tai kodel cia tada yra parasyta? pz. negaliu suprast.
Diskusijos:  Grupė "Placebo" - Lietuvoje?
Pranešimo data:  2007-04-05 01:05:00


blemba,,, o as jau ir patikejau ;o
Dienoraštis:  2007-03-13: Dream of RHCP... so damn close... so close.
Pranešimo data:  2007-03-19 17:37:41


aw,,, į Roskildę važiuojat?:> tranzu? aš irgi ketinu,,, juk net bus ne tik mano išsvajotieji RHCP bet ir dar tuzinas nuostabiausių :>
Dienoraštis:  2007-03-19: Meilė žudo.
Pranešimo data:  2007-03-19 17:34:05


visokia meilė, visokie žmonės, vieniems labai skauda, kitiems mažiau,,,ahh bet mylėt reikia
Dienoraštis:  2007-03-07: sexdrugs&rock'n'roll
Pranešimo data:  2007-03-08 19:21:53


[quote=k_b]Papasakok kas ten per festivalis?:> Kaip supratau tai rusijoje?[/quote] nenene;> į Rusiją čia tik kelionė. sakykim apsižvalgyt, pailsėt, pažiūrėt kaip ten žmonės gyvena :> o festivalis Gdynioje, Lenkijoi;}} 3 dienų festivalis, birželio 29 liepos 1:} su MUSE, BJORK, BLOC PARTY ir t.t ;> 3 scenos ir tuzinas puikių lenkijos ir pnš vietinių grupių;> +dar tos grupės kurios prisidės (kaip pernai Sigur Ros ir pnš):>
Dienoraštis:  2007-03-07: sexdrugs&rock'n'roll
Pranešimo data:  2007-03-08 19:16:17


[quote=CyberPirate]Kokia nuotrauka. Žavinga.[/quote] ačiūužgražiusžodžius ;>
Dienoraštis:  2007-03-07: sexdrugs&rock'n'roll
Pranešimo data:  2007-03-08 19:15:37


[quote=Psyhobabble]sexdrugs&rock'n'roll \m/ :D[/quote] yay :> taipjaubunataipyra
Diskusijos:  "Red Hot Chili Peppers" Lenkijoje - 2007 m. liepos 3 d.
Pranešimo data:  2007-03-07 20:04:10


oh shit;oooo kodelasniekonežinau?;/
Dienoraštis:  2007-02-25: Geriausias draugas...
Pranešimo data:  2007-02-25 23:43:32


kaipžaįstama, ašir visada lipu į tą pačią duobę, net po kelis kartus:> niekada negali iki galo vūt tikras kas tikra kas netikra, todėl tikrai svarbu vertinti kiekviennusišypsojusį, :} ahh, žmonės jau tokie, reik vertint akimirkas,,, o ne skaičiuot kiek jie laiko išbuvo su tavimi. tokia ta draugystė, nesupaisoma;\
Naujiena:  "Brit" apdovanojimuose - "Arctic Monkeys" ir "The Killers" triumfas
Pranešimo data:  2007-02-24 00:34:22


Arcteriai geri, labai geri.. Oasis - puiku;> Killers - taipirtoliau. Muse- oh, :}
Naujiena:  Lietuvoje – milžiniškas muzikos festivalis
Pranešimo data:  2007-02-24 00:28:55


hope tai įvyks:>
Grupė:  Atika
Pranešimo data:  2006-12-31 02:28:04


taip. jie isties puikus. lenkiuos. nes suzavejo
Dienoraštis:  2006-12-19: žavinga ;>
Pranešimo data:  2006-12-22 19:39:13


žiaurus;> bet bliat kaip nuotaiką pakėlė
Grupė:  "Ska-P". Ar esate girdėję?
Pranešimo data:  2006-12-22 19:37:01


;D bliamba si grupė tikrai labai pakrauna gerų emocijų:> ir jų tekstai jėgovi,. kai išsiverti:> gaila kad ispanų nelabai kertu, bet veža betkokia proga;} skaskaaaaaaaaaaaaaaaaa;>
Puslapiai: 123456 ... 33

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Girnų giesmės Girnų giesmės
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 4267
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 332296