Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Sviesa_tunelio_gale


Gintare
Aktyvus naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5228 d.
Narys nuo: 2006-05-04
Reitingo taškai: 160
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Dienoraštis:  2010-06-17: Tikintiesiems
Pranešimo data:  2010-06-20 16:44:50


nezinau kieno, tiesiog taip intike uztikau ir lb patiko :)
Dienoraštis:  2010-06-17: pats*
Pranešimo data:  2010-06-17 15:08:27


sveikinu! ;)
Dienoraštis:  2010-06-17: Lady GaGa Song /___
Pranešimo data:  2010-06-17 15:04:50


gera daina, uzvakar isgirdau, iskart patiko :)
Dienoraštis:  2009-09-28: Nes taip turi būti.
Pranešimo data:  2009-09-28 20:08:44


Į įmonių ir įstaigų administravimą...kolegijoj. ištikrųjų tai stojau belekur. :)
Daina:  Medina - You And I
Pranešimo data:  2009-09-28 18:17:38


superine versija :)
Daina:  Kid Cudi - Pursuit of Happiness (su MGMT & Ratatat)
Pranešimo data:  2009-09-28 18:13:10


kazkaip prisiviliojo mane sita daina :D
Daina:  La Roux - I'm Not Your Toy
Pranešimo data:  2009-09-28 17:59:14


In for the kill buvo geresne bet ir sita kazkiek suzavejo :)
Daina:  Mantas Jankavičius - Stok!
Pranešimo data:  2009-09-28 17:54:07


man tai laaabai patinka... :)
MP3:  Tnn - Toli Toli (Buckizz Remix)
Pranešimo data:  2009-04-14 15:12:14


man limpa ta daina, o šita versija netgi labiau :)
Dienoraštis:  2009-04-13: Sportas-sveikata! Arba kaip aš pasipildžiau sąskaitą
Pranešimo data:  2009-04-14 14:57:11


Crazyz>> ne, tokių lipdukų ant kiaušinių nėra, ten tik šiaip lipdukai :D na, o dėl plaukų ir nagų, tai jie man labai svarbūs :D Karolina>> aš negaliu patikėt, kad aš tiek prirašiau :) O tauralaukis tai ten jau baisus pasidaręs yra... Dariuzzzs>> faina, kad mano nuotykiai pralinksmino ;D
Dienoraštis:  2009-02-21: Kaip "šimtadienį" šventėm :D Ir paskutinis nioliktas....
Pranešimo data:  2009-02-21 18:40:28


su gimtadieniu :)
Dienoraštis:  2009-02-06: o man dabar geeera... :)
Pranešimo data:  2009-02-07 18:16:26


jap,paskaiciau savo senus dienorascius ir pagalvojau: negi cia tikrai as? :D
Dienoraštis:  2007-12-05: "Premjera"
Pranešimo data:  2007-12-07 22:02:24


del dureliu klykiama nebuvo.
Dienoraštis:  2007-04-05: Moderni lopšinė mažajam monstrui
Pranešimo data:  2007-04-05 20:16:21


gera daina tarp kitko :)
Dienoraštis:  2007-03-19: tūsas vyko mentai pyko xDDD
Pranešimo data:  2007-03-28 09:03:22


zinok as irgi maciua tas fotkes ;D
Dienoraštis:  2007-03-17: Jei išeisi..
Pranešimo data:  2007-03-17 14:49:51


kazkada vistiek butu ivykes tas pasikeitimas.tai neisvengiama.
Dienoraštis:  2007-03-14: Keistas sapnas :}
Pranešimo data:  2007-03-14 09:01:14


atsakymu paieskok sapnininke ;D
Dienoraštis:  2007-02-21: Šiandien Man Sukanka 17 ;] (reziumė) (+@Kai vakare pateka sa
Pranešimo data:  2007-02-21 22:31:30


sveikinu ;)
Dienoraštis:  2007-02-17: Nemiga
Pranešimo data:  2007-02-17 17:35:28


nemiga,ašaros...labai pažystamas jausmas.per daug pažystamas.
Dienoraštis:  2007-02-16: Nes mes geriausi draugai
Pranešimo data:  2007-02-17 17:30:48


visa tai ir yra užburtas gyvenimo ratas.
Dienoraštis:  2007-02-16: Nes mes geriausi draugai
Pranešimo data:  2007-02-16 23:06:00


apie ka butent?
Dienoraštis:  2007-02-06: Aš.
Pranešimo data:  2007-02-06 20:03:38


viskas keiciasi...
Dienoraštis:  2007-01-30: b_l
Pranešimo data:  2007-01-30 20:37:13


na bet tu ir durnele...istrynei kitus savo dairius :D neatsilaikei nuo komentaru? na,ne veltui emo.tokia emocianal,trapi,beviltiska.
Dienoraštis:  2007-01-30: rep iz kul
Pranešimo data:  2007-01-30 20:32:42


o kad as galeciau taip paprastai pasakyt " siandien metu rukyt"...
Dienoraštis:  2007-01-30: Skiriu bausmej
Pranešimo data:  2007-01-30 20:26:00


ne,nebutu grazu.slykstus man to berno plaukai...ir ta aptempta maikute...zodziu - pydaras.nekenciu as emo.reiktu juos zudyt kaip kadais zydus zude hitleris.
Dienoraštis:  2007-01-30: Skiriu bausmej
Pranešimo data:  2007-01-30 19:35:16


fuu... nuotraukoj emo?!?!?! bjauru.
Dienoraštis:  2007-01-26: Under The Bridge
Pranešimo data:  2007-01-26 22:30:52


geras,nezinojau kas S.O.S. reiskia save our souls...
Dienoraštis:  2007-01-22: 3
Pranešimo data:  2007-01-22 21:44:06


geras cia ;D
Dienoraštis:  2007-01-22: Jei nori keist pasaulį,pasikeisk pats
Pranešimo data:  2007-01-22 21:34:03


o jei tusciai zadi zmogui kurio problema yra very big? tokie pazadai zlugdo dar labiau.zinau
Dienoraštis:  2007-01-19: reikia jūsų nuomonės
Pranešimo data:  2007-01-19 19:53:19


pritariu kazkam,kad pirmoji grazesne tik galetu but ne kareiviska o su languciais :)
Puslapiai: 123456 ... 11

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Diablo Swing Orchestra Diablo Swing Orchestra
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2382
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 15461