Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Swajoklea14



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6232 d.
Narys nuo: 2007-05-09
Reitingo taškai: 42
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Naujiena:  Bryan'as Adams'as skyrė dainą Amy Winehouse
Pranešimo data:  2008-04-06 21:50:56


As tikiu Bryan, manau jis tikrai baige su alkoholiu ir visokiais ten koksais...jis per daug protingas kad butu narkomanas, o del tos dainos, visko gali buti, ka gali zinot kas jo galwoj...
Naujiena:  Netaktiškas Adamso duetas
Pranešimo data:  2008-04-06 21:48:57


nea, Bryan Chelsea fanas :)
Diskusijos:  Bryan'o Adams'o koncertas Lietuvoje 2007 m.. Įspūdžiai.
Pranešimo data:  2007-12-08 18:48:10


Ne, wisoj europoj kur jis aplink wazinejo buwo b-stage. Koncertas kaip ir wisiem kitiem, buwo nerealus ir ,,raunantis stoga" ,wisi ten sokinejom ir klykem, buwom extazej:D O publika buwo tikrai nenormaliai faina ir palaikanti, Bryan'as liko apsales nuo musu:D noors karta parodem kad LT-daininga tauta:) Beja BA koncertas buwo isrinktas geriausiu LT metu koncertu. Kitaip ir negalejo buti ,juk jis geriausias:) ,tai yra "BLOGIAUSIAS":D(jei supratot ka turiu galwoj:D)...
Naujiena:  Bryan Adams tvirtina, jog į jį buvo šauta
Pranešimo data:  2007-09-19 13:05:31


Nu man atrodo visaip ten galejo but...bet tik keista kad kas galetu y tky kaip Bryanas saut...Kam jis nusikalto? nebent kam nors jo muzika wezi waro ar kas panasaus...swarbiausia sweikas gyvas lig siol
Albumas:  Bryan Adams - Bryan Adams
Pranešimo data:  2007-09-19 13:03:12


joa butent del to ir man y patinka sis albumas. Be to Bryano balsas toks ziaurei ydomiai skamba taip neuzkimmusiai, matos kad karjeros pradzia buwo...myliu Bryana
Daina:  Don't Give Up '2004 (su Bryan Adams)
Pranešimo data:  2007-09-19 13:01:28


Faina daina...tokia optimistiska bet gal siek tiek monotoniska. Nu bet diskonei tinka.
Diskusijos:  Bryan Adams - "Please Forgive Me"
Pranešimo data:  2007-09-19 12:59:58


sweiki zmones kurie dar uzsukat y sy foruma... Turiu jum nerealiu naujienu!!!!! MUSU BRONIUS ATWARO Y LIETUVA!!!! VEL! Dar siu metu GRUODZIO 3D. jis su grupe atwaziuoja y Vilniu koncertuot! Wa nuoroda kur parasyti koncertu tvarkarasciai : https://profile.myspace.com/index...91-8d 689c50c55d Taigi esu labai labai labai x1000 laiminga ir noriu siuo dziaugsmu pasidalint su jumim...Nekantrauju pamatyt koncerto reklama jei tokia aisku bus. ir be galo laukiu kada prades pardavinet bilietus.... Tai wat- laimes pilnos kelnes...Tikiuosi jus irgi dziagiates.. ( sorry jei Prisvaigau cia juodai)
Grupė:  Ką manote apie Bryan'ą Adams'ą
Pranešimo data:  2007-09-18 19:53:49


sweiki zmones kurie dar uzsukat y sy foruma... Turiu jum nerealiu naujienu!!!!! MUSU BRONIUS ATWARO Y LIETUVA!!!! VEL! Dar siu metu GRUODZIO 3D. jis su grupe atwaziuoja y Vilniu koncertuot! Wa nuoroda kur parasyti koncertu tvarkarasciai : https://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=10089138&MyToken=02dd349f-de01-4b73-a591-8d689c50c55d Taigi esu labai labai labai x1000 laiminga ir noriu siuo dziaugsmu pasidalint su jumim...Nekantrauju pamatyt koncerto reklama jei tokia aisku bus. ir be galo laukiu kada prades pardavinet bilietus.... Tai wat- laimes pilnos kelnes...Tikiuosi jus irgi dziagiates..
Grupė:  Jūsų nuomonė apie grupę "Mokinukės"?
Pranešimo data:  2007-05-12 17:34:29


Kaj pirma karta isgirdau per radija ju daina pagalwojau: ,,Darzelinukai dainuoja?Cia kazkas naujo." Ne nu tekstai tai joa.....tinka dainuot atlikejam iki 7...nu maximum iki 9 metu nu bet ne vyresniem...
Diskusijos:  Dima Bilan "Never Let You Go"
Pranešimo data:  2007-05-12 17:25:47


Man tas Dima tj wee.... Kj ziurejau pasaulio muzikos apdowanojimus tj....geda buwo ziureti kj jis ten draskosi.Krc dainuoja. Mikrafas tabaluoja rankose, pats soka tipo, ponograma waro. Manau padare geda rusijai...Ir saip kjp dainininkas per saldus, geruciukas
Diskusijos:  Dima Bilan "Never Let You Go"
Pranešimo data:  2007-05-12 17:25:34


Man tas Dima tj wee.... Kj ziurejau pasaulio muzikos apdowanojimus tj....geda buwo ziureti kj jis ten draskosi.Krc dainuoja. Mikrafas tabaluoja rankose, ponograma waro. Manau padare geda rusijai...Ir saip kjp dainininkas per saldus, geruciukas
Grupė:  Kaip jums Ronan'as Keating'as?
Pranešimo data:  2007-05-11 20:38:51


Siaip grazus balsas jo dainos grazios labiausiai patinka ,, The way you make me feel"..
Grupė:  Ką manote apie Bryan'ą Adams'ą
Pranešimo data:  2007-05-11 20:28:34


Bryanas Adamsas yra manau vienas geriausiu Kanados ir viso pasaulio rokeriu! Jis mano mylimiausias atlikejas ir idealas. Beja newadinkit jo seniu! visai jis nesenas,bent jau taip tikrai neatrodo! Koncertuose jis selsta kajp astuoniolikmetis, be to maitinasi sweikai, atrodo toks kajp kazkas cia pasake nerealus sexas..Jo dainos ziaurej fantastiskos...Turi gilia prasme, nuostabius zodzius..Zodziu Bryanai YOU BEST. KEEP ROCKIN'!
Puslapiai: 1

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Zemfira Zemfira
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 3286
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 249219