Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

The_Blue


Gintarė
Aktyvus naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5888 d.
Narys nuo: 2007-04-02
Reitingo taškai: 172
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  Atlikėjas, kuris pakeitė muzikos istoriją
Pranešimo data:  2009-03-28 16:22:24


Elvis Presley,Frank Sinatra,The Beatles..dar manau Queen :)
Diskusijos:  Paskutinis matytas filmas
Pranešimo data:  2009-03-26 14:56:56


Lušnynų Milijonierius
Diskusijos:  Kokį sportą renkatės?
Pranešimo data:  2009-03-26 14:56:35


Be abejonės krepšinį! :)
Diskusijos:  Mėgstamiausi aktoriai - tiek Ji, tiek Jis
Pranešimo data:  2009-03-26 14:56:12


Adam Brody.. Will Smith.. Tom Hanks.. Jim Cerrey.. Amanda Bynes.. Jennifer Aniston..
Diskusijos:  Visu laikų geriausias filmas....
Pranešimo data:  2009-03-26 14:53:56


Asmeniškai man,tai būtų "Forestas Gampas"
Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2009-03-26 14:51:50


Pink - Please Don't Leave Me
Diskusijos:  "Forestas Gampas". Kas matė šį filmą ir ką mano?
Pranešimo data:  2009-03-26 14:51:32


Turbūt vienas iš geriausių filmų. :)
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2008-08-10 22:41:35


Rihanna - Disturbia Lee Ryan ft. Tata Young - Endless Love Jordin Sparks - One Step At A Time NeYo ft. Plies - Bust It Baby Chris Brown - Throwed
Diskusijos:  Kokią knygą šiuo metu skaitote?
Pranešimo data:  2008-08-10 22:37:23


J.R.R.Tolkien - Hurino vaikai
Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2008-08-10 22:35:20


James Morrison - Wonderful World
Diskusijos:  Geriausio reperio / repo grupės rinkimai
Pranešimo data:  2008-07-18 14:17:05


nežinau net..man tai Lil' Wayne, Snoop Dogg, Afroman, Eminem, The Game, P.Diddy, 2 Pac, Kanye West ir David Banner ;) prirašiau daug,nes net nežinau ką išsirinkt :D
Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2008-07-18 14:10:55


Flo-Rida ft. Lil' Wayne - American Superstar
Diskusijos:  Kokią knygą šiuo metu skaitote?
Pranešimo data:  2008-07-06 14:53:35


J.R.R.Tolkien "Hobitas arba ten ir atgal" jau 2 kart skaitau,nereali knyga :)
Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2008-07-06 14:52:21


Bow Wow ft. Chris Brown - Shorty Like Mine
Diskusijos:  Labiausiai atsibodęs klipas?
Pranešimo data:  2008-07-06 14:51:42


beveik visi Rihannos ir Leona Lewis klipai Madonna ft. J.Timerblake & Timaland - 4 minutes Usher - Love In this Club Timbaland ft. Keri Hilson & Nicole - Scream One Republic - Stop and Stare Flo-Rida ft. T-Pain - Low ir visi kiti kuriuos istisai rodo
Diskusijos:  Avril Lavigne koncertas Lietuvoje (2008-07-03)
Pranešimo data:  2008-07-06 14:46:47


man visai patiko...kad ir pilna tu paaugliu buvo...taigi suauge neivaiksto i tokius koncertus,na nebent kas lydejo.. bet siaip buvo taikrai smagu,patiko... bet kaip "tokio lygio" atlikeja,galejo ir geresni sou padaryt ;)
Naujiena:  Ketvirtadienį Vilniuje įvyko paauglių dievaitės Avril Lavigne koncertas
Pranešimo data:  2008-07-04 21:38:49


labai geras koncertas buvo..ispudigas tikrai..nesu jos gerbeja,bet man labai patiko... cia kazkas rase kad susirinko 12-13 metu mergaites...tikrai ne,buvo daug ivairaus amziaus paneliu...o taip pat ir daug vaikinu... visa publika selo tiesiog...zodziu..nepakartojama,galit sakyt kad supopsejo ji ir t.t. bet jei pabutumet konce..net negalvotumet apie tai :)
Daina:  Lil Mama - Shawty Get Loose (su Chris Brown ir T-Pain)
Pranešimo data:  2008-06-13 13:11:57


nereali dain :)
Grupė:  Chris Brown
Pranešimo data:  2008-05-05 11:52:24


Ja ja...grazhus balsas,geras shokejas...ir pats nerealus!!!!
Diskusijos:  Jūsų mėgstamiausia sena daina?
Pranešimo data:  2008-04-27 21:21:29


Sting-Every Breathe You Take
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2008-04-19 21:00:44


1.Which Backstreet Boy Is Gay? 2.Flo Rida ft. T-Pain - Low 3.Estelle ft. Kayne West - American Boy 4.Chirs Brown - With You 5.Usher - Love Is In This Club
Diskusijos:  "Forestas Gampas". Kas matė šį filmą ir ką mano?
Pranešimo data:  2008-04-19 20:56:49


Geras filmas...kiek esu filmu macius su Tom Hanks..visi labai geri :)
Diskusijos:  Mėgstamiausia / fainiausia reklama
Pranešimo data:  2008-04-19 20:55:52


Karamelė... Sausinis... Šokoladas... "Twix" reklama
Grupė:  Ką manote apie grupę "Blur"?
Pranešimo data:  2008-04-16 19:21:04


nereali man ju Song 2 daina
Diskusijos:  Mėgstamiausias rašytojas
Pranešimo data:  2008-04-06 22:53:58


J.R.R.Tolkien be abejo...
Diskusijos:  Ar jūs žaidėt "Worms"?
Pranešimo data:  2008-04-03 21:16:47


One of my fav... :D
Diskusijos:  Kokius muzikinius TV kanalus žiūrite?
Pranešimo data:  2008-04-03 21:16:07


WH1 & MTV
Diskusijos:  Tiems, kurie dievina "F-1". Kuris lenktynininkas fainiausias?
Pranešimo data:  2008-04-03 21:14:30


ash tai shiaip ne uzh lenktynininka,o uzh komanda,t.y. Ferrari...nu bet shiaip tai man L.Hamilton prie shirdies ;D
Diskusijos:  Mėgstamiausia daina su šaknim "sex"?
Pranešimo data:  2008-04-03 21:12:25


hmm dar prisiminiau...Girls Aloud - Sexy! no no no...ir Tom Jones - Sex bomb
Diskusijos:  Mėgstamiausia daina su šaknim "sex"?
Pranešimo data:  2008-03-27 21:45:09


"Sexy back" (J.Timberlake) "Hey sexy Lady" (Shaggy) "Supersexually" (Blue)
Puslapiai: 123456 ... 14

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


DJ Shadow DJ Shadow
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
01:12 - DjVaids
Prieš antrą kėlinį
Filadelfijoje įsisiautėja audra, ilgoji pertrauka pratęsiama bent 15 minučių.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 2640
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 265117