Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ultttra


Ultttra
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7668 d.
Narys nuo: 2004-07-24
Reitingo taškai: 42
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Dienoraštis:  2005-02-06: malonus paveiksliukai be kraujo be jokiu skausmu, pasimegaukit:D
Pranešimo data:  2005-02-06 16:18:52


mm...koks suniukas mielas... ir wisa tai wadinama graziaja pasaulio puse...kuri wis dar isliko grazi ir miela:]
Dienoraštis:  2005-01-27: DIDIKUOTA MOKINUKEMS!!!!!!!!!
Pranešimo data:  2005-02-04 22:22:23


jega !!!! anarchija waldo ! pamatyciau , tai nurauciau ju tuos pigius perukus jega...taip ir toliau saunuole kowine_wowere
Dienoraštis:  2005-02-03: pirmas mano eilius + keleta fotkiu
Pranešimo data:  2005-02-04 22:04:58


jega... cool !!!
Dienoraštis:  2005-01-13: LiEtUvOs KaRuOmInE ~
Pranešimo data:  2005-02-03 19:33:11


:D
Dienoraštis:  2005-01-16: ~ Jos ~ laiskas skirtas mums {antra dalis}
Pranešimo data:  2005-02-03 19:18:43


tikrai uzjauciu is wisos sirdies...
Dienoraštis:  2005-01-16: ~ Jos ~ laiskas skirtas mums {antra dalis}
Pranešimo data:  2005-02-03 19:17:30


eina sau... kai pagalwoji jaigu dabar atsitiktu mano draugei...nea geriau net negalwosiu nes galeciau padaryti bet ka... ;(
Dienoraštis:  2005-02-03: Dienorastis .
Pranešimo data:  2005-02-03 18:49:59


:o
Naujiena:  „Mokinukės“: iš NML – į “Radiocentro” apdovanojimus
Pranešimo data:  2005-01-30 19:21:01


beje ko cia pawydeti tokiom ...pyp... ?
Naujiena:  „Mokinukės“: iš NML – į “Radiocentro” apdovanojimus
Pranešimo data:  2005-01-29 15:35:12


jek... bloga darosi wien jas pamacius ka kalbeti apie ju pasirodyme , :| jau geriau evanescence radio centro apdowanojimuose dalywautu wa tai butu bent jau i ka paziureti :) o cia kazkokios suwalkietes nu nea , ne man tokios muzikos klausyti :|
Naujiena:  Dovana Gintarei suteikė ir skausmo, ir džiaugsmo
Pranešimo data:  2004-12-30 14:00:01


oi ...pyp ! :D prajuokino mane tokia nuajiena :D nesamone... tegul pagalwoja gintare kaip atrodys ta tatuiruote kai ji pasens !!! :D:D:D linksma bus paziureti
Naujiena:  „Maroon 5“ lyderis vengs alkoholio
Pranešimo data:  2004-12-30 13:52:01


[quote=Loneliness] :/ gaila man maroon'o toks fainas vyrukas... man labai grazi jo daina."she will be loved" ir klipas labai pavykes. sekmes jam[/quote] jio... tikrai tau pritariu man tai pat patiko sios dainos klipas (+)
Naujiena:  „Linkin Park“ kviečia aukoti nukentėjusiems nuo cunamio
Pranešimo data:  2004-12-30 13:46:10


saunuoliai... (+)(y)
Naujiena:  “Mokinukės” nominuotos net trijose “Radiocentro” apdovanojimų kategorijose
Pranešimo data:  2004-12-30 13:39:34


aaa !!!! debiles nakui jos cia reikalingos !!!!!! :(:(:(
Kūryba:  Įsimylėjau
Pranešimo data:  2004-12-29 13:44:28


saunu... !!! grazu...!!! neturiu zodziu , likau suzawetu siuo eilerasciu ;)
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-12-29 13:12:15


jis sexualus biciukas :D o jo uzpakaliukas... mmmm... ;D
Naujiena:  Muzikos žinovų išgirti “Laura & The Lovers” mėgins šturmuoti Eurovizijos aukštumas
Pranešimo data:  2004-12-29 12:58:35


pff... :/
Naujiena:  Amberlife per Naujuosius koncertuos pirmą kartą
Pranešimo data:  2004-12-29 12:54:08


[quote=_atlantida_]fotke tai tikrai jau nematyta :) bet lb jau faina :)[/quote]agam... ;D
Naujiena:  Geltona nori pamatyti pirmą metų saulėtekį
Pranešimo data:  2004-12-29 12:51:14


smagumelis...:o
Naujiena:  “Mango” - Naujieji greitkelyje
Pranešimo data:  2004-12-29 12:47:00


niu jio... as jau geriau naujuosius sutiksiu geru draugu kompanijoje , o ne greitkelyje :D
Naujiena:  Lietuvių muzika - užsienio šalių topuose
Pranešimo data:  2004-12-29 12:40:48


smagumelis !!! tikrai smagu net skaityti tokius zodzius :) pagaliau gal ka nors ir Lietuwa pasieks...;)
Naujiena:  Britney Spears – reportažų herojė
Pranešimo data:  2004-12-29 12:35:28


blin tokia tik pagauni ir pakasi gywa... :D nekenciu jos !!!
Naujiena:  Norah Jones atšaukė savo koncertą Džakartoje
Pranešimo data:  2004-12-27 11:13:18


xa...galejo ir neatsaukti to koncerto ! wiena durne maziau butu ! :D:D:D
Naujiena:  „Mango“ albumo „Raskila“ populiarumas - stulbinantis
Pranešimo data:  2004-12-27 11:09:48


ai iswis LIETUWIAI suda mala !!! nera nei wienos grupes kuri gerai uzdainuotu blin...tai nera cia net ka kalbeti ir apie mango merginas bet ka sudainuoja ir pakyla ju populiarumas tik nesuprantu del ko jos populiarios... suts kazkoks...:o
Naujiena:  Lietuvos muzikos žvaigždės ir Šv. Kalėdos
Pranešimo data:  2004-12-27 11:01:33


pfff... perskaiciau tik geltonos ir mazumele kastanedos and nieko ipatingo... na bet wisiems linksmu swenciu and linkejimai nuo manes ;D
Naujiena:  Amberlife nedalyvaus šių metų Eurovizijos atrankoje
Pranešimo data:  2004-12-27 10:57:04


xa...:D pagaliau wienu asilu maziau bus :d jega... beja . su SWENTEM WISUS , LINKEJIMAI NUO MANES IR DAUG DAUG BUCINUKU ;)
Naujiena:  Usher'is – į filmavimo aikštelę
Pranešimo data:  2004-12-06 15:31:57


kldscvcnvbn.......:)
Naujiena:  Juozas Liesis pilotavo lėktuvą
Pranešimo data:  2004-11-26 20:10:51


ysifgoohp...?:S
Naujiena:  Juozas Liesis pilotavo lėktuvą
Pranešimo data:  2004-11-26 20:09:43


erdfuf....??:):(:D
Naujiena:  Juozas Liesis pilotavo lėktuvą
Pranešimo data:  2004-11-26 20:08:51


asdygig......?:)help
Naujiena:  “Mango”: nauja narė išlaikė pirmą išbandymą šlove
Pranešimo data:  2004-11-05 15:44:20


<> tai gal kaip tik atwieskciai ta lina ziurke , o tos dwi wisai nieko.... ;D
Puslapiai: 123456

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Lorde Lorde
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2291
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 32312