Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Vienisas


Gintas
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7352 d.
Narys nuo: 2005-11-17
Reitingo taškai: 30
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Kūryba:  My life
Pranešimo data:  2005-11-21 15:19:51


tuoj ash tau bl kaj prisipazinsiu rimtai sunervinai jau
Kūryba:  Rūkaz feat. MC One - Savižudybės (+MP3)
Pranešimo data:  2005-11-20 20:01:32


geras darbas taip ir toliau
Kūryba:  My life
Pranešimo data:  2005-11-20 19:03:50


aciu visiem uz ivertinimus ir patarimus
Kūryba:  My life
Pranešimo data:  2005-11-20 18:59:15


tai jinai ir nera sveiko proto,matai kartais zmogui truksta demesio tai ateina cia ir apsimeta kazkuo,ka jau cia padarysi...[/quote] va taip turejo but :D :D :D
Kūryba:  My life
Pranešimo data:  2005-11-20 18:58:41


[quote=White_Weapon][quote=Vienisas]Nu siaip kaip cia pasakius nieko nesupratau ir ishvis ten nesveiku protu parasyta neisizeisk gerve bet ash taip manau[/quote] :D :D :D
Kūryba:  My life
Pranešimo data:  2005-11-20 18:53:51


taip mano pirmasis bandymas aciu uz kritika T_y_L_a
Kūryba:  My life
Pranešimo data:  2005-11-20 18:50:14


Nu siaip kaip cia pasakius nieko nesupratau ir ishvis ten nesveiku protu parasyta neisizeisk gerve bet ash taip manau
Kūryba:  My life
Pranešimo data:  2005-11-20 18:43:52


tai va nesupranti ir nesikisk ;)
Kūryba:  My life
Pranešimo data:  2005-11-20 18:36:49


ir jei sunku ivertint tai nevertink ;)
Kūryba:  My life
Pranešimo data:  2005-11-20 18:30:12


momentine depresija nzn ka ash isgyvenu taj neaiskink ir be to niekas cia nebando daugiau nusikeikt ar pan. tiesiog tai mano reakcija i viska ir be to kam man ieshkot geresniu keiksmu beje speju nesi girdejus ne vienos 2paco dainos nebent changes ir tai abejoju ir aplamai nesupranti kas yra hip-hop
Kūryba:  My life
Pranešimo data:  2005-11-20 18:09:24


Ir be to gerve ziuriu cia vienintele visur varai ir nesi niekam 10 davus ar bent jau 9 ar 8 bent jau nepastebejau ir jei nesunku parasyk nuoroda i savo kurini koki nors jei rasei ar tik taip patinka varyt visiem zemen balus :) ?
Kūryba:  My life
Pranešimo data:  2005-11-20 18:03:09


taip ir galvojau kad atsiras kas 1 duos aciu ir uz tai tik galejai dar parasyt kas blogai
Kūryba:  My life
Pranešimo data:  2005-11-20 16:58:34


[quote=Nitroceliulioze]jega!!! grazu... gerai kai kai kurie moka reiksti mintis dainu zodiziais noreciau ir as taip moketi...[/quote] Aciu uz supratima
Kūryba:  My life
Pranešimo data:  2005-11-20 16:49:23


bet si fraze kiekvienam zmogui skirtingai
Kūryba:  My life
Pranešimo data:  2005-11-20 10:43:35


aciu jums visiems uz supratima uz tai kad suprantate kad man buvo sunku parasyti sias eiles nes kaip white_weapon suprato taj yra ish mano gyvenimo pasikartosiu dekingas esu ypac white_weapon aciu tau
Kūryba:  My life
Pranešimo data:  2005-11-20 08:21:53


gaila kad lietuviu kalba nedekinga hip-hop'ui :(
Diskusijos:  Geriausi reperiai
Pranešimo data:  2005-11-20 08:04:22


2pac outlaws g-unit
Kūryba:  My life
Pranešimo data:  2005-11-20 07:46:15


[quote=White_Weapon]gerbiu sia daina uz tai kad ji parasyta is sirdies,o tai kas eina isirdies negali buti banalu ar sentimentalu todel galiu laisvai duoti auksciausia ivertinima :)[/quote] aciu tau uz supratima taip pat ir j-master aciu uz kritika
Diskusijos:  Koks muzikos stilius jums labiausiai patinka?
Pranešimo data:  2005-11-19 13:27:30


rap/hip-hop metalas
Diskusijos:  Geriausia hip-hop'o grupė ar atlikėjas
Pranešimo data:  2005-11-19 13:16:55


2pac
Grupė:  Kaip jums reperis Game?
Pranešimo data:  2005-11-19 13:15:42


nu kaip pasakius maziausiai komercijos varantis is g-unit
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Lorde Lorde
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2299
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 32136