Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

VoteForPedro


Greta
Įsibėgėjantis narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7051 d.
Narys nuo: 2005-01-30
Reitingo taškai: 495
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Dienoraštis:  2006-05-27: why should I love you?
Pranešimo data:  2006-06-18 19:26:40


Kate Bush foto kartais nefotoshopinta?
Dienoraštis:  2006-06-14: David Sylvian.
Pranešimo data:  2006-06-18 19:20:22


O siaip jis metosi kazkur pas mane kompe.Kazka su Robert Fripp dare,ane?
Dienoraštis:  2006-06-14: David Sylvian.
Pranešimo data:  2006-06-18 19:19:32


Ten kur jis su marskiniais ir raudonu kaklaraisciu tai primena The Thin White Duke :) Istiesu isskirtinai grazus.Moteriskas.
Dienoraštis:  2006-05-19: Best video ever
Pranešimo data:  2006-05-19 21:46:33


her_dreamy_eyes,turbut reikia praleist vaikyste brainwash'inamas "Gelbetoju" ,kad suprastum.... Mes,zinoma,galim sukurt sekta.Um,hoffizmas...
Dienoraštis:  2006-05-19: Silvia Night buvo verta bliot ;/
Pranešimo data:  2006-05-19 19:21:06


Vistiek jai nusisvilpt ant visu :)
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Lordi"
Pranešimo data:  2006-05-19 17:25:38


Nu gal nesigilinkim i visas "rockas ar popsas" subtilybes,skamba kaip rokas ir baigta.Nors as zinoma sutinku kad daina tokia bloga kaip ir visos kitos.
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Lordi"
Pranešimo data:  2006-05-19 17:07:56


Tragiski.Nesuprantu tu kuriem patinka-uzlipdysi "hard rock siaubunai" etikete ir prilips visi kaip museles.Apie zodzius patylim,o ir muzika visiskai nieko naujo ir originalaus.
Diskusijos:  Dainų konkursas "Eurovizija"
Pranešimo data:  2006-05-19 17:03:15


Suomiu pasirodymas juokingas.Patiko monstre prie sintiko.Daina didziausias meslas. Vistiek kai kuriu nesuprantu-ir taip aisku kad musu daina nera kazkoks "sedevras",o paprasciausias pasisaipymas.Nereikia taip rimtai priimti-atvarem,gal ir praleimesim...kam rupi?renginys tai europop,po velniu.
Naujiena:  Klube „Gravity“ - pirmasis Sezzy „gyvas“ koncertas
Pranešimo data:  2006-05-15 15:51:15


ha,sitas tai beviltiskas
Diskusijos:  Ar galima spręst apie žmogaus intelektą (ir pan.) pagal jo klausomą muziką?
Pranešimo data:  2006-05-14 21:47:30


Tai kad skirtingi zmones klausos muzikos del skirtingu priezasciu,todel megsta atitinkama muzika.Kai kurie-pasilinksminimams,kiti-prasmes ieskojimui.
Naujiena:  Uždraustas Ne-Yo koncertas katalikiškoje mokykloje
Pranešimo data:  2006-05-14 21:42:04


[quote=Auriz]Tegul vaziuoja i lietuva, cia net pati Jezuitu gimnazija isskestom rankom sutiktu :([/quote] ha! tikra tiesa....
Dienoraštis:  2006-05-10: Fort MInor rokas?:D
Pranešimo data:  2006-05-10 23:19:02


Klausimas: kam rupi?
Dienoraštis:  2006-05-10: klausimas
Pranešimo data:  2006-05-10 23:17:13


15 plius 3 taskai kad klausai Lou Reed...18!
Dienoraštis:  2006-05-04: Kas ir dainuoja ir dar groja klepu superb. Čia:
Pranešimo data:  2006-05-05 22:58:24


Tom Waits makes the world go round.
Dienoraštis:  2006-05-05: Kas dainuoja pasaulyje greičiausiai? Neatspėsit.Čia:
Pranešimo data:  2006-05-05 22:55:59


Yra dar tas reperis kurio vardo dabar nepamenu...kazkas su twist.
Diskusijos:  Geros Pop dainos.
Pranešimo data:  2006-05-05 22:53:39


Jau daug geru pamineta...um siaip Phill'o Collins'o In The Air Tonight mano nuomone visiskai nereali,labai isiskirianti jo ahem dainu-apie-sudauzyta-sirdi(ok,dar yra ta apie benamius) karjeroj. Peter Gabriel su Kate Bush-Don't Give Up.
Diskusijos:  Kokios dainos negalit išmest iš galvos?
Pranešimo data:  2006-05-02 21:35:43


We're going daaaaaaaaun tu in a luleeelurah in shiuga we're going daun swingin........ Stai kas buna kai visa diena sedi namuose ir leidi proto lastelems tirpti ziuredamas mtv ir klausydamas Fall Out Boy,Panic At The Disoo ir El El Cool Dzei kratinio.
Diskusijos:  Kokie, jūsų nuomone, yra geriausi pasaulyje gitaristai?
Pranešimo data:  2006-05-02 21:21:25


Steve Hackett geras dede.Jo solo labai neblogai.... Robert Fripp,anyone?
Naujiena:  MiNi-Mi – gaivos gūsis muzikos pasaulyje
Pranešimo data:  2006-05-02 20:17:22


Apsimetame kad tikrai negirdejome apie ostina pauersa.
Diskusijos:  Išrink du muzikos pasaulio talentus.Kodėl pasirinkai būtent juos?
Pranešimo data:  2006-04-27 22:56:05


Velniop Presli.Buvo baltas ir grazus-visa sekmes paslaptis.
Diskusijos:  "Fall Out Boy" - "Sugar We're Going Down"
Pranešimo data:  2006-04-24 22:00:16


We're going daun tuu in a lulleelurah....
Naujiena:  Britney planuoja galingą sugrįžimą
Pranešimo data:  2006-04-24 21:50:01


Bus dar viena vigere :)
Dienoraštis:  2006-04-22: Vakarykščio vakaro vakaras. :)
Pranešimo data:  2006-04-22 17:41:24


"ziuri i music.lt dienorasti ir matai fuck'a"
Diskusijos:  Ar daug laiko praleidžiate prie kompiuterio?
Pranešimo data:  2006-04-22 17:32:46


Nzn ar daug pagal kitus,bet man tikrai per daug.Arg!
Dienoraštis:  2006-04-22: Isrink mieliausia dalyka zemej!:)
Pranešimo data:  2006-04-22 17:28:45


As uzaugus busiu evil zirafa.
Grupė:  Diskusijos apie "Fall Out Boy"
Pranešimo data:  2006-04-22 17:20:20


Nes primena Fall Out Boy.
Dienoraštis:  2006-04-16: Mėgstu šias l.senas ir žiauriai senas dainas (paklausykit)
Pranešimo data:  2006-04-16 11:29:48


Visada patiko "More Than This" ir "Slave To Love".Labai grazus balsas.
Dienoraštis:  2006-04-15: A flower?!
Pranešimo data:  2006-04-16 00:22:08


Silentist,keista,kaip tik siuo metu pradejau dometis Kate Bush..........galetum ka patart?
Dienoraštis:  2006-04-15: A flower?!
Pranešimo data:  2006-04-15 21:53:16


[quote=ewana_]jes. žinai, aš tau norėčiau parodyti filmą velvet goldmine. garantuoju tau patiktų :)[/quote] Jau seniai ji macius :) net tavo kazkuriam dienorasty rasiau... enigmatic,aciu.:) as rimciausiai norejau suzinot.
Puslapiai: 123456 ... 80

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Moonsorrow Moonsorrow
6,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
01:12 - DjVaids
Prieš antrą kėlinį
Filadelfijoje įsisiautėja audra, ilgoji pertrauka pratęsiama bent 15 minučių.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 2877
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 251984