Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Wildchild194


Edwinas
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5331 d.
Narys nuo: 2011-09-17
Reitingo taškai: 23
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Grupė:  Dimmu Borgir
Pranešimo data:  2011-10-22 11:50:20


Viena is geriausiu norvegu black metal grupe ,man ji anksciau nelabai patiko bet kai isigilinau i muzikos gitaros rifus bei i vokala pradejo patikti ju grojimo texnika :)
Naujiena:  Artėja bendras ekstravagantiškųjų "Kiss" ir Lady GaGos muzikinis projektas? (+ foto)
Pranešimo data:  2011-10-16 19:31:09


Is pradziu iron miden ,veliau queen o dabar ir kiss arteja 3 pasailynis karas toi dar su metallica susides kokiais slayer tai vapsce sakis bus.. :\
Naujiena:  Naująja "Queen" vokaliste taps Lady GaGa?
Pranešimo data:  2011-10-16 19:24:17


UZKNISA TA GAGA..
Naujiena:  Lady GaGa: "Iron Maiden" pakeitė mano gyvenimą
Pranešimo data:  2011-10-16 19:21:42


MANO MANYMU JI NORI TIK PRISITAIKYTI PRIE VISOS SIOS MINIOS ;}
Naujiena:  Pasirodė aštuntasis sunkiosios muzikos atstovų „Morbid Angel“ albumas „Illud Divinum Insanus“ (+ audio)
Pranešimo data:  2011-10-16 19:12:54


geras albumas , ekstremali jega ;}
Grupė:  Pantera
Pranešimo data:  2011-10-16 18:47:51


PANTERA ZAJIBIS!!! PER KONCERTUS JIE VAPSCE KASKOKIE JIBANUTIJE ;dd
Albumas:  Megadeth - Endgame
Pranešimo data:  2011-09-24 13:03:00


10/10 albumas mano mėgstamiausias iš megadeth ;]
Albumas:  Megadeth - Rust in Peace
Pranešimo data:  2011-09-24 13:01:16


gerai padarytas darbas :)
Albumas:  Megadeth - Peace Sells… but Who's Buying?
Pranešimo data:  2011-09-24 12:59:40


Klasika metaloĄ
Naujiena:  „Megadeth“: paskutinės dienos
Pranešimo data:  2011-09-24 12:56:03


Mustainas kietas , mano mėgstamiausia krupė.. Gaila krc kad išira ,, bet tikiuosi kad taip neatsitiks ..
Daina:  Slayer - South of Heaven
Pranešimo data:  2011-09-24 12:27:00


Viena iš geriausiu slayer dainu ;)
Diskusijos:  Ką manote apie metalo stiliaus grupių dainas? Ar jums jos patinka?
Pranešimo data:  2011-09-24 12:11:39


Klausau hard rocko ir sunkiojo metalo , man ši muzika prie širdies ir prie sielos , labiausiai dievinu grupes Metallica,slayer,megadeth,children of bodom,cannibal corpse,slipknot bullet for my valentine (na cia labiau uznesa i metalcore) , sepultura,morbid angel,obituary, ir t.t ,
Naujiena:  Buvęs „Pantera“ dainininkas - sukrėstas
Pranešimo data:  2011-09-19 19:15:26


Tragedija,,
Albumas:  Children of Bodom - Blooddrunk
Pranešimo data:  2011-09-18 13:03:34


Kas neklause siulau pakalusit ;0
Albumas:  Children of Bodom - Are You Dead Yet?
Pranešimo data:  2011-09-18 13:02:52


Cia visos dainos gero , gitaru riffai \m/ o solo tai vapsce ziaurumelis :P
Albumas:  Children of Bodom - Follow the Reaper
Pranešimo data:  2011-09-18 13:01:40


Melodingas albumas , :)
Albumas:  Children of Bodom - Hatebreeder
Pranešimo data:  2011-09-18 13:00:57


Zasibis albumas +10
Naujiena:  „Thundertale“ koncerte Vilniuje – muzikanto išleistuvės
Pranešimo data:  2011-09-18 12:48:17


Mldc jie;]
Diskusijos:  Jūsų nuomone - geriausia grupės "AC/DC" daina?
Pranešimo data:  2011-09-18 10:12:34


rocnk n roll train
Naujiena:  „Guns N' Roses“ ruošiasi pradėti naujo studijinio albumo darbus
Pranešimo data:  2011-09-17 22:30:51


Aš tik klausaus gnr su sena sudėtimi kur yra slasho ir daffo partijos , nes tada buvo gera muzika nei dabar
Naujiena:  "Iron Maiden": Mes esame geresni nei "Metallica"
Pranešimo data:  2011-09-17 22:22:18


Abi šios grupės yra geros bet aš už metallica nes james h , atrado kažka tokio ko negalejo atrast kitos grupės :)
Diskusijos:  "Slipknot" kūrinys "The Nameless". Ką manot?
Pranešimo data:  2011-09-17 22:07:54


Triuksminga daina bet gERA :D
Naujiena:  Corey Taylor'as: "Dar anksti kalbėti apie naują "Slipknot" albumą"
Pranešimo data:  2011-09-17 22:06:10


Gerbiu slipknot , bei teylora , bet manau jau laikas pradėti įrašinėti naują albuma :)
Naujiena:  Ozzy Osbourne'o sūnus kurs siaubo filmą, pavadintą "Black Sabbath" (+ video)
Pranešimo data:  2011-09-17 21:57:54


Neblogai
Albumas:  Children of Bodom - Hate Crew Deathroll
Pranešimo data:  2011-09-17 21:45:27


Geras darbas
Albumas:  Cannibal Corpse - Evisceration Plague
Pranešimo data:  2011-09-17 21:42:53


Kvepia techniškumu ,brotalumu bei žiaurumu.. Patinka man šitas albumas geriausias corpsu darbas :)
Albumas:  Morbid Angel - Altars of Madness
Pranešimo data:  2011-09-17 21:29:40


Geriausias ju albumas na tiesa as ji tik viena turiu is morbid angel
Albumas:  Sepultura - Roots
Pranešimo data:  2011-09-17 20:36:17


root bloody roots , stoga rauna :D
Albumas:  Sepultura - Arise
Pranešimo data:  2011-09-17 20:33:33


geriausias albumas
Albumas:  Slayer - God Hates Us All
Pranešimo data:  2011-09-17 20:32:10


Heavy albumas
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Moonsorrow Moonsorrow
6,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
01:12 - DjVaids
Prieš antrą kėlinį
Filadelfijoje įsisiautėja audra, ilgoji pertrauka pratęsiama bent 15 minučių.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 2831
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 259449