Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

_listick


Zheka
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7438 d.
Narys nuo: 2005-08-25
Reitingo taškai: 30
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  Kuriu muziką - nuomonės / patarimai?
Pranešimo data:  2006-02-12 16:55:43


toi paklausisime
Diskusijos:  FL Studio 5
Pranešimo data:  2006-02-12 16:55:20


ir ka mums darit?
Diskusijos:  MP3 grotuvai
Pranešimo data:  2005-09-24 21:27:13


o koks skirtumas profesianalus grotuvas ar ka? vistiek gi tik muzika klausisi joa? o ka winampas netinka? nesuprantu zmoniu tokiu! paaishkinkit man daunui!
Diskusijos:  Su kuo padaryt fonogramą?
Pranešimo data:  2005-09-20 13:49:35


nu fonograma tai zodziai! ne? nu ir kaip tu nori dainuot be mikrofono? su ejay? ahahahah tu dar tokius zinai! hm krutai ejay maker!
Diskusijos:  Su kuo padaryt fonogramą?
Pranešimo data:  2005-09-16 08:20:32


nu kad fonograma padaryt reikia manau mikrofono! nu ir jej reikia ka ishtrint pora zodziu tai su sound forge ar cool edit pro ar acid nu kas koks tupas klausimas!
Diskusijos:  Gal padarom muzikos kūrėjų meet'a?
Pranešimo data:  2005-09-07 11:53:18


studijoj veikciau nieko neveikciau klausiciau! jej pasakotu ten apie mikserius virtushes monitorius ir akustika! o profi? yra tokiu? hmm nezinojau!
Diskusijos:  Gal padarom muzikos kūrėjų meet'a?
Pranešimo data:  2005-09-05 16:31:54


[quote=keeps]as siulau siaip pasedet prie bokaliuko alaus...pasishneket...:)[/quote] nahuj tada susirinkinet? galima ir cia pakalbet arba mirce kokiam! alaus ir taip gali ishgert! jej siulai meeta tai dw ko nors idomaus dw nuvesk mus i ekskursija i kokia studija a? jej ka uzmokeciau 5 lt max :)
Diskusijos:  FL Studio 5
Pranešimo data:  2005-09-05 16:29:11


sunline! fruityloops5 reason3 cubasesx3 neklausk ish kur parsisiust nes intike visur yra!
Diskusijos:  FL Studio 5
Pranešimo data:  2005-09-05 16:28:26


dj smurfas! frutikai ir reason cia rimtos programos!
Diskusijos:  Gal padarom muzikos kūrėjų meet'a?
Pranešimo data:  2005-08-31 09:37:12


tai kam cia rashai tada?
Diskusijos:  Gal padarom muzikos kūrėjų meet'a?
Pranešimo data:  2005-08-30 20:00:08


nu galima! bet cia puse kas sedi ne ish vln! ateis 2 tik tu ir dar kas nors ir tusasa bus ne?
Diskusijos:  Gal padarom muzikos kūrėjų meet'a?
Pranešimo data:  2005-08-30 16:37:45


nahuj?
Diskusijos:  Kuriu muziką - nuomonės / patarimai?
Pranešimo data:  2005-08-29 12:51:11


turiu reason 2.0 3 cd
Diskusijos:  Kuriu muziką - nuomonės / patarimai?
Pranešimo data:  2005-08-29 12:50:48


reason 3 tikrai ne 100MB uzima ten apie 2 GB ar daugiau uzima!
Diskusijos:  FL Studio 5
Pranešimo data:  2005-08-29 12:41:04


nu ash frutikas su reason ir su audition suvedu bet retai! darau tik su frutikais! man reasone gasdina tie laidukai! o cubase maciau screen shotus ten ishvis koshmaras! o ejay shudas :d
Diskusijos:  FL Studio 5
Pranešimo data:  2005-08-28 21:47:59


ir kaip tu suzinojaj kad kokybe geresne? tipo ant ausies? nu sheip maciau kaip neatsimenu jo varda kuris daro muzika jay z jis naudojasi fruityloops ne tik frutikais bet naudojasi! pats lil jon naudojasi nu irgi ne tik frutiku bet irgi prideda! niekas nedaro tik su viena programa kaip tu sakai su frutikais! jie visi naudoja ir cubase ir reason ir cool edit ir audition ir frutikus ir dar daug visokiu shudu! nu cia ne apti ahueniausia programa ta cubase! naujokui geriau frutikai tiktu! o kaip matau cia beveik visi naujokai kaip ir ash! yra dar ir tokiu kurie ir ejay dar naudoja heh :D
Diskusijos:  Muzikos kūrimo programa "Hip-Hop Ejay 5"
Pranešimo data:  2005-08-27 19:47:52


visko neskaiciau nes zinau kad shuda kalabte! visi vaikai sako kad ejay 5 ahuenas dalikas! ir visi tokie atsakimai ane? hm net nezinojau kad su ejay galima kut muzika :DDD
Diskusijos:  FL Studio 5
Pranešimo data:  2005-08-27 19:42:37


nu cubase ne geriausias dalikas! fruityloops lengvesnis ir su juo galima padarit tokios pacios kokybes muzika! cia jau kaip kas priprates!
Puslapiai: 1

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Lorde Lorde
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2291
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 32312