Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

_souLache_


Dovile
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7118 d.
Narys nuo: 2003-12-29
Reitingo taškai: 36
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Grupė:  NL (Naujieji Lietuviai)
Pranešimo data:  2005-11-02 18:38:27


budama blajwaus proto neklausychiau:} bet kaj nuotajka pk'stine taj pk ir paklausyt..bet pazhwengt galima:)
Naujiena:  Juozas Liesis Nidoje ir Juodkrantėje ieško merginos?
Pranešimo data:  2005-07-18 21:35:58


whahahaahahahaaha chia tas juokdaris su bananu kostiumu tikis merga susirast;DDDDDD aaaaaaaa nebejuokinkit;DDD tegu pasigamina tokias pa bananines glaudes,bus pac gejdzhiamiausias wajkinas wisam neringos papludimy;DDDDD
Naujiena:  Skandalingoji Swajaus fotosesija – „Ekstra panelėje“
Pranešimo data:  2005-07-02 11:27:51


oo kokia fotke:)) tewynajniai mano:) o Swajus dajnuot tikraj moka,bukit ramus:) bet galetu radijo stotims "Ledine sirdi" pasiulyt,ta dajna daug geresne...bent man:)
Naujiena:  „G&G Sindikatas" brolių Bendžių kaltinimus vadina absurdiškais
Pranešimo data:  2005-07-02 11:23:25


Tep ir toliau;))) nematau nieko bajsaus del ko galetu supykti bendziai,juk sindikatas tiesa pasake:) ajshq,tiesa labiausiai zhejdzhia, xi xi:))
Naujiena:  Swajus visą dėmesį sutelkė į mokslus
Pranešimo data:  2005-06-05 15:53:58


Ledine sirdie, bet kam tie ledaj...?:)~ zhn zhn ash ji, lb grazhiai dajnuoja:)
Grupė:  Tori Amos. Ką manote apie šią dainininkę?
Pranešimo data:  2005-01-06 02:13:26


Mirsiuuu !! nerealiausia atlikeja!!! jos tox nuostabus balsas,kartajs paslaptingaij prikimstantis,o kartajs tox shaizus..... mano pati pati megstamiausia atlikeja:)~~~~
Grupė:  Diskusijos apie "HIM" vokalistą Ville Valo
Pranešimo data:  2005-01-06 01:44:01


ten to pirmo komentaro neturejo but,nesupratau kas chia nutiko...:/
Grupė:  Diskusijos apie "HIM" vokalistą Ville Valo
Pranešimo data:  2005-01-06 01:42:52


shiaip ar tajp ash ji wisada mylesiu,nes taij mano pirmoji mejle:)~~~ kaij budama 12m ishwydau ville, pradejo kejstis mano muzikinis skonis(turiu omeny pagaliau ish popsuxos perejau kazhkur rimchiau) ajshq nesakau kad HIM labaij jau rimta,tachiau taij man buwo pradzhia,o ville niekad neuzhmirshiu:)*~~
Grupė:  Diskusijos apie "HIM" vokalistą Ville Valo
Pranešimo data:  2005-01-06 01:42:04


shiaip ar tajp ash ji wisada mylesiu,nes taij mano pirmoji mejle:)~~~ kaij budama 12m ishwydau ville, pradejo kejstis mano muzikinis skonis(turiu omeny pagaliau ish popsuxos perejau kazhkur rimchiau) ajshq
Grupė:  "Lamb". Kaip jums ši grupė?
Pranešimo data:  2005-01-06 01:35:06


labaij liudna ir grazhi dajna.....daug prisiminimu uzhplusta paklausius::|
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Delfinai". Ką manote jūs?
Pranešimo data:  2005-01-06 01:30:42


chia turejau omeny jog ishgirdus pawadinima "delfinai" nieko kito ir nesinori tik zhwengt;D
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Delfinai". Ką manote jūs?
Pranešimo data:  2005-01-06 01:26:31


(atwiraij nusizhwengsiu) ;D;D;D;D
Grupė:  Grupė "The 69 Eyes"
Pranešimo data:  2005-01-06 01:18:18


niu kiek esu girdejus ju dajnu taij grazhiausia kol kas "Dance d'amour" - tox idomus skambejimas...:> shiaip man ta grupe wisaij nieko,megstu retkarchiais paklausyt:)
Diskusijos:  Seksualiausias atlikėjas (-a)
Pranešimo data:  2005-01-06 01:09:13


ville walo:>(ypach "the sacrament" klipe:P~) ir brian molko ish placebo (labiausiai klipe "taste in man") :)~~~
Grupė:  "Tool". Klausote?
Pranešimo data:  2005-01-06 00:51:59


pazhystma grupe pazhystama.....:> ish pat pradzhiu klausiau ir net labaij patiko,nors shiaip tokio stiliaus nesiklausau per daugiausia.....bet shiuo metu kazhkajp buwau uzhsimirshus:) shiaip nebloga grupe - klausyt galima;D joke:>
Grupė:  Ką manote apie grupę "Within Temptation"?
Pranešimo data:  2005-01-06 00:34:01


Neeeereeeaaaliiii gruupeee!!!!:] ash diewinu ja:-) wisos labaij grazhios dajnos,o wakalistes balsas pac nerealiausias,nu gal dar nightwish gali prilygt,o jau daugaiu taj ne:>>
Grupė:  Ką manot apie grupę "Adema"?
Pranešimo data:  2005-01-06 00:28:26


turiu wiena albuma bet kad labaij jau nuobodu.....tik wiena dajna gera "giving in" :o
Puslapiai: 1

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Wolfgang Amadeus Mozart Wolfgang Amadeus Mozart
9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2840
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 236026