Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

about_a_girl


Vaiva
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6708 d.
Narys nuo: 2004-11-17
Reitingo taškai: 27
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Grupė:  Ką manote apie grupę "Nirvana"?
Pranešimo data:  2007-01-26 19:23:48


apie juos tiek daug visko prirashyta, tai kad ir nelabai turiu ka pridurt....gerbiu...:)klausai daug kartu girdetas dainas ir atrandi kazhka naujo...
Diskusijos:  Naujoji EMO grupių banga. Kaip vertinate?
Pranešimo data:  2006-09-06 14:59:44


paskaichius komentarus visai nebesuprantu kas tas EMO......siaip jei emo ten visokie fall out boy, panick at the disco, tai tai yra shudas....visihkas...pklausau tik MCR...ir tai pora dainu...o ta dabartine banga praeis...viskas praeina...
Diskusijos:  Nirvana - Pearl Jam
Pranešimo data:  2006-08-21 00:51:19


Nirvana yra zinomesni ir populiaresni uzh Pearl Jam...Nirvana zino zymiai daugiau zhmoniu nei Pearl Jam...bet tai nereishkia kad Pearl Jam prastesne grupe...nereik varyt ir ant Nirvanos kad jie yra labai populiarus...Nirvana greit ishgarsejo, greit ir ishiro, o Pearl Jam lygtais dar kartu...tai wa... :)wienuzodziu abi grupes yra labai geros ir tiek :)
Diskusijos:  "My Chemical Romance" kūrinys "Helena"
Pranešimo data:  2006-08-07 14:01:16


liudna ir grazhi...
Diskusijos:  "The White Stripes" - "Seven Nation Army". Kaip jums šis gabaliukas?
Pranešimo data:  2006-08-07 13:58:35


vezha......:)
Diskusijos:  Avril Lavigne - "Chop Suey"
Pranešimo data:  2006-08-07 13:52:40


dar neteko girdet...
Diskusijos:  Nemirtingoji daina "Knockin' On Heaven's Door". Jūsų nuomonės?
Pranešimo data:  2006-08-07 13:48:34


siaip kiek zinau sita daina GNR perdainavo...tikras autorius Bob Dylan... o perdainuota belekiek kartu...
Diskusijos:  Kokia geriausia punk-roko stiliaus daina?
Pranešimo data:  2006-08-07 13:46:26


Sex Pistols Anarchy in the UK turbut...
Diskusijos:  Filmas "Jaunosios savižudės". Kaip jums patiko?
Pranešimo data:  2006-05-21 14:47:11


tik pabaiga nelb supratau...
Naujiena:  Naują Courtney Love albumą prodiusuos Moby?
Pranešimo data:  2006-04-24 20:47:39


lauksim kas ishejs...:)
Diskusijos:  Filmas "Jaunosios savižudės". Kaip jums patiko?
Pranešimo data:  2006-04-16 15:31:55


toks lb savotishkas,su savo nuotaika,siaip lb patiko...
Albumas:  Nirvana - In Utero
Pranešimo data:  2006-04-16 15:21:28


lb geras albumas
Albumas:  Nirvana - Nevermind
Pranešimo data:  2006-04-16 15:20:23


gerulis...:)
Naujiena:  "Sex Pistols" nedomina jokie apdovanojimai
Pranešimo data:  2006-04-16 15:12:21


ner ko noret, pankai
Grupė:  The Distillers
Pranešimo data:  2006-04-09 22:21:08


nei uzh nei priesh,bet Hole geriau....daug geriau...
Grupė:  Grupė "Hole". Ką manote?
Pranešimo data:  2006-04-09 22:10:38


lb gera grupe...anksciau nepatiko,nes nemegau Courtney,bet paklausius Live through this pradejo patikt....:)
Diskusijos:  Koks, jūsų manymu, geriausias grupės "Nirvana" vaizdo klipas?
Pranešimo data:  2006-04-09 21:47:36


tai kad visi tokie nerealus,su mintim...:)bet gal You Know You're Right arba Come As You Are...
Diskusijos:  "Grol" - "Analinis Paršiukas". Kaip jums?
Pranešimo data:  2006-04-09 21:44:04


Smagi tokia...:)
Diskusijos:  Dainos, kurias klauso ir jūsų tėvai, ir jūs
Pranešimo data:  2006-04-09 21:41:03


Qeen,Led Zeppelin,Guns'n Roses
Diskusijos:  Ar kas girdėjo Avril Lavinge perdainuotą "Metallicos" - "Fuel"?
Pranešimo data:  2006-04-09 21:34:26


jo maciau per Metallica Mtv icon....nieko ypatingo ji ten nesudainavo.....bet gal kaip panai ner lb blogai...
Diskusijos:  "The White Stripes" - "Seven Nation Army". Kaip jums šis gabaliukas?
Pranešimo data:  2006-04-09 21:29:50


vezha.....:))))
Diskusijos:  Kokia "Within Temptation" daina jums gražiausia?
Pranešimo data:  2006-04-09 21:27:57


ko gero ice queen
Diskusijos:  Kokia Marilyn Manson daina - pati geriausia?
Pranešimo data:  2006-04-09 21:20:19


visos geriausios dainos ne jo....bet gal Sweet Dreams...
Diskusijos:  Mėgstamiausia Tori Amos daina jums?
Pranešimo data:  2006-04-09 21:14:43


gal Cornflake Girl, Winter, o paskiau Spark
Diskusijos:  Kokia geriausia punk-roko stiliaus daina?
Pranešimo data:  2006-04-09 21:11:16


nu manau Sex Pistols Anarchy iIn The UK
Diskusijos:  The Cranberries kūrinys "Zombie"
Pranešimo data:  2006-04-09 21:06:35


lb grazi daina,daug geru dalyku primena,tokia tikra 90's daina....
Diskusijos:  Legendinis "Led Zeppelin" hitas "Stairway to heaven"
Pranešimo data:  2006-04-09 21:04:19


nereali daina,pradzia lb grazi ir zodziai su prasme....
Grupė:  Ką manote apie punk roko grupę "Rancid"?
Pranešimo data:  2006-03-19 18:21:47


Zinau ir jie visaj smagia muzika groja:)
Grupė:  Tori Amos. Ką manote apie šią dainininkę?
Pranešimo data:  2006-03-19 18:19:52


ji visaj nieko...del koveriu sutinku....spark daina gera...:)
Grupė:  Ką manote apie Hilary Duff?
Pranešimo data:  2006-03-19 18:16:23


aj ji man kzhkaip nelabai...kazhkokia holivudine pop mergaite smaniusi pavaizduot rokere...o kas ten ka isnaudoja tai...
Puslapiai: 123

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Moonsorrow Moonsorrow
6,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
01:12 - DjVaids
Prieš antrą kėlinį
Filadelfijoje įsisiautėja audra, ilgoji pertrauka pratęsiama bent 15 minučių.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 2887
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 259237