Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

adewi


Adewi
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7287 d.
Narys nuo: 2004-08-16
Reitingo taškai: 36
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Naujiena:  „LT United“ užėmė garbingą šeštąją vietą
Pranešimo data:  2006-06-18 20:33:27


Lietuviai lb gerai pasirode;]]]bet pirma vieta turejo laimeti dima bilanas ;]]]nes lordi tai.....
Dienoraštis:  2005-10-12: .. nes man visvien..Šiandien as su juo .. o ryt?
Pranešimo data:  2005-10-14 16:27:22


kai nukrisi dar labiau skaudes........
Dienoraštis:  2005-10-12: turek vilties....tikek...nepasiduok...
Pranešimo data:  2005-10-14 16:23:41


oj oj oj kaip grazu :]
Naujiena:  „Biplan“: progos švęsti – viena po kitos
Pranešimo data:  2005-10-14 16:12:36


su praejusiu gimtadieniu :)
Naujiena:  "MTV" muzikiniuose apdovanojimuose - Shakira ir Ludacris
Pranešimo data:  2005-08-21 16:40:56


la tortura nuostabi daina:) ir pilvo soki ji graziai soka ;]
Naujiena:  „Funky" lyderė ilsisi prie Juodosios jūros
Pranešimo data:  2005-08-21 16:38:48


ir as noriu dar atostogu prie juros :[
Naujiena:  „Kastaneda" ragins mokytis
Pranešimo data:  2005-08-21 16:37:00


idomu ar jie labai jau stengesi mokytis.....
Naujiena:  Hip-Hop’o istorija ir 50 geriausiųjų
Pranešimo data:  2005-08-21 16:35:00


nelabai as cia pritariu......:/
Naujiena:  Ko laukti iš naujųjų metų? 2005-ųjų metų albumų apžvalga.
Pranešimo data:  2005-08-21 16:33:26


nieko gero nesuzinojau...
Dienoraštis:  2005-08-21: Aš nereikalinga laikui. Laikas reikalingas man.
Pranešimo data:  2005-08-21 16:31:44


tikrai reikia mokytis mums visiems gyventi dabartimi ir negrizti vis mintimis i praeiti, neskirti viso laiko tolimos ateities planams :)
Dienoraštis:  2005-08-21: I'm driving to heaven
Pranešimo data:  2005-08-21 16:25:57


graziai parasyta....:]
Dienoraštis:  2005-08-21: pasaulis...
Pranešimo data:  2005-08-21 16:22:14


teisybe parasei, bet nusibodo man tos visu liudnos mintys...............
Dienoraštis:  2005-08-21: Mažos lempos ilgais kaklais, kuriose sugebėjau įžvelgti tavo vardo raides.
Pranešimo data:  2005-08-21 16:19:23


as irgi galvojau , kad berniukas:D bet kad ir kas bebutu gera zinoti kad turi tokiu artimu zmoniu:]
Dienoraštis:  2005-08-21: Tramdau galva
Pranešimo data:  2005-08-21 16:09:14


man irgi siandien ziauriai skaudejo...bet dabar jau gerai :) o tu tai tikrai eik issimiegok...
Dienoraštis:  2005-08-21: ~~~minti parduok...pasilik tik amne~~~
Pranešimo data:  2005-08-21 16:06:51


man irgi nusibodo mastyti...pavargau......
Dienoraštis:  2005-08-20: Net nesugalvoju temos...
Pranešimo data:  2005-08-21 15:57:13


nekreip demesio i tai kas ka sako ar daro, tuo labiau jei tai ne tavo draugai....nes draugai niekada gyvenime nesijuoktu is tavo nelaimes ir nekaltintu taaves tokiais dalykais....gal ir skaudu, bet geriau kuo greiciau tai pripazink..
Dienoraštis:  2005-08-20: kaip uzmirsti?
Pranešimo data:  2005-08-21 15:27:35


[quote=SweetGirl]istikruju pasakysiu as tau tiesa jo nepamirsi :D paguodziau ar ne? :/ tiesiog gyvenk su gerais prisiminimais apie ji ir i savo sirdute isileisk ka nors kita :D[/quote] visiskai pritariu!!!:) pamirsti turbut neimanoma... bet visgi laikaas gydo zaizdas...kuo toliau , tuo maziau skaudes...
Dienoraštis:  2005-08-21: kaciuku (loozeriu) dvikovos (BALSUOKIT)
Pranešimo data:  2005-08-21 15:16:02


uz sirsiu zvairi, nes jis bent jau juokingas :D
Dienoraštis:  2005-08-20: Psichopatė Nr, 14 futuristinių minčių fobija
Pranešimo data:  2005-08-21 15:07:07


jo tikrai pritariu..kartais as irgi bijau gyventi....
Dienoraštis:  2005-08-20:
Pranešimo data:  2005-08-21 12:05:31


idomu :]
Dienoraštis:  2005-08-20: pavogtas laikas :)
Pranešimo data:  2005-08-21 12:03:54


tai laabai faina, kad tu atradai toki zmogu, su kurio budama viska pamirsti...negi tau nepatinka , kad jis atima tavo laika???taai juk nera blogai, manau taip ir turi buti..:)
Dienoraštis:  2005-08-20: Home ...@ Last
Pranešimo data:  2005-08-21 11:57:57


oj gera tau buvo :]
Dienoraštis:  2005-08-20: ir aš nesuprantu
Pranešimo data:  2005-08-21 11:48:46


kaip sudetingai, nieko nesuprantu ......:/
Dienoraštis:  2005-08-20:
Pranešimo data:  2005-08-21 11:44:24


:D
Dienoraštis:  2005-08-20: LAIKAS
Pranešimo data:  2005-08-21 11:41:13


tikrai, verta branginti laika :] bet man vistiek neiseina tinkamai isnaudoti visa dienos laika, nes kad ir dabar as turiu tiek visko padaryti, kad net baisu pagalvoti....zinau, kad visko siandien nespesiu, bet turbut taip labai ir nesistengiu, nes uzuot viska dariusi,dabar sedziu prie kompiuterio....ir laikas vis eina....
Dienoraštis:  2005-08-20: grazu ar ne
Pranešimo data:  2005-08-21 11:32:15


oj kokia baisi...
Dienoraštis:  2005-08-20: sutvirtinimas
Pranešimo data:  2005-08-21 11:28:03


kaip tau faina , kad prie juros vaziuoji...:]
Dienoraštis:  2005-08-20: melancholija
Pranešimo data:  2005-08-21 11:26:46


tikrai super :]
Dienoraštis:  2005-08-20: Skausmas...
Pranešimo data:  2005-08-21 11:24:30


kaip liudnai...:/
Dienoraštis:  2005-08-20: puiki diena:)
Pranešimo data:  2005-08-21 11:23:23


ir man buvo puiki diena:] kai saulyte sviecia, tadaa gera nuotaika, o kai gera nuotaika , tai norisi ka nors gero,linksmo, smagaus nuveikti, o kai noro yra tai visaad ir ka veikt atsiraanda, taip ir iseina nuostabi , linksma dienele :D
Puslapiai: 123456

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Lorde Lorde
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2291
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 32312