Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

augyz


augis
Aktyvus naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 4765 d.
Narys nuo: 2010-02-15
Reitingo taškai: 130
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  Eminem? Before or after relapse?
Pranešimo data:  2013-04-06 17:54:39


JOKIŲ.

Diskusijos:  Muzikinė dokumentika "Soundcity"
Pranešimo data:  2013-03-12 19:54:27


Apie ką plačiau galima?

Diskusijos:  Muzikos stilių žaidimas: "Kill / Save"
Pranešimo data:  2012-04-06 16:27:14


Rock 30

Metal 22 save

Jazz 10

Klasika 20

Filmu Muzika 3 kill

Alternatyva 22 

 

Diskusijos:  Įvertink prieš tave parašiusio music.lt vartotojo muzikos skonį
Pranešimo data:  2011-12-18 17:27:13


6/10
Diskusijos:  Prancūzų muzika
Pranešimo data:  2011-10-09 19:12:27


iš prancūzų tai man tik shoegaze stiliuje patink - Alcest, Amesoeurs, Les discrets,tiesa kaip tik dabar klausau Akphaezya, neblogas avantgardas.
Dienoraštis:  2011-10-06: nebe nulis
Pranešimo data:  2011-10-06 21:55:04


pamatytum archeologų krikštynas :D
Diskusijos:  Laukiamiausi artėjantys albumai: kokie?
Pranešimo data:  2011-07-31 17:50:05


Arkona - Slovo turėtų rūgpjūtį būt
Grupė:  Ką galit pasakyt apie grupę "Diktatūra"?
Pranešimo data:  2011-07-24 18:44:16


nu man tai patriotiškumą kelia lietuviškas folkloras, o ne šitie lopai
Naujiena:  Atskleistos 2011 m. "MTV" vaizdo klipų apdovanojimų nominacijos
Pranešimo data:  2011-07-21 13:41:58


pagal MTV sprendi apie šiuolaikinę muziką? Atsigauk
Grupė:  "Avenged Sevenfold". Ką manote apie šią grupę?
Pranešimo data:  2011-07-16 23:42:38


core is crap
Grupė:  Ką manote apie "Linkin Park"?
Pranešimo data:  2011-07-16 00:58:16


negalėjau be jų gyvent kai man buvo 14.
Naujiena:   „30 Seconds to Mars“ gerbėjų kultas „Lithuanian Echelon“ rengs neįprastas akcijas
Pranešimo data:  2011-07-15 22:52:34


Tai čia šitie daunai Vilniuj laiptinėse plakatus kabino tipo ''The Mars army'', su kaimynu buvom pagalvoję kad čia sekta kažkokia, o čia pasirodo dar blogiau. Jo populiarinkit savo MTV mainstream pop shit toliau. Et, būčiau pagavęs tą žasiną kuris čia tuos plakatus kabino - spirčiau šiknon :D
Naujiena:  Repo autoritetų viešnagė Zaraso saloje – ar išvysime Svarą ilgais plaukais?
Pranešimo data:  2011-07-15 15:54:03


Klaunada šiais metais iš vis
Dienoraštis:  2011-07-04: top 5
Pranešimo data:  2011-07-04 23:01:41


tai man atvirksciai visai patinka Delain muzika,as juos net like'inu sitam saite, tik kad ju geriausios dainos kur maziausiai Sarlotes vokalo,pvz No Compliance, manau jei ne jos vokalas sita grupe galetu buti labai gera. O del Sharon tai kaip tik manau visi ja giria del to kad ju muzika tokia ''labai paprastai prieinama'', nors aisku vokalas yra neblogas bet ir ne super
Dienoraštis:  2011-07-02: vilniečiai,
Pranešimo data:  2011-07-02 17:26:08


tas naujas bokstas kur atrestauravo tos baznycios kuri i VU ansambli ieina
Dienoraštis:  2011-06-25: mano albumų top 20 (šiuo metu)
Pranešimo data:  2011-06-25 17:00:18


Dėkui, nemokėjau visus paveiksliukus padaryt tuo pačiu dydžiu :D
Diskusijos:  Kurio "Music.lt" nario skonis panašiausias į jūsų?
Pranešimo data:  2011-05-28 17:12:12


Lijundra, 51% skaistusia, 49% kraujomaisa, 49% Misantropia, 46%
Grupė:  Kaip jums "Slipknot"?
Pranešimo data:  2011-05-25 16:27:15


Sunkiausia popso grupė pasaulyje,- kaip kažkas pasakė
Naujiena:  Svetainėje "Music.lt" startuoja lietuviškos muzikos zona - lt.music.lt
Pranešimo data:  2011-05-22 13:18:01


o grotuvo nebus?
Diskusijos:  "Scorpions" kūrinys "Wind of change"
Pranešimo data:  2011-05-09 22:02:04


fantastine daina
Grupė:  Arch Enemy
Pranešimo data:  2011-05-02 22:24:35


Kažkaip nustebau kad dar nėra diskusijos apie šią grupę. Taigi ką manot apie šį bandą?
Grupė:  Leona Lewis
Pranešimo data:  2011-04-04 16:09:35


Lori Lewis daug geriau :)
:  Ar "AC/DC" propaguoja satanizmą?
Pranešimo data:  2011-03-24 22:25:14


[quote=placebas][quote=sonia-amy][quote=Teras]bet tie kirkscionys taip mane nervina , neuztenka kad mokyklose vaikams smegenis plauna, tai ir kisasi visur pastoviai [/quote] Vaikams smegenis plauna? Ar tu supranti kokia nesamone parasiai? Tu bent zinai kas yra Dievas? Baznycia smegenu neplauna o mus moko tiketi (cia tau kad zinotum kas tai yra)...[/quote] Smegenų neplauna? Moko tikėti? Tikėti kuo? Kad jei nekeliaklupščiausi keliausi į pragarą? O gal moko garbinti medžio gabalą? Bažnyčia tiesiog lupa iš valstybės pinigus ir bukina žmones, o tu esi puikus įrodymas, kad ir smegenis plauna. O kas dėl AC/DC tai, koks skirtumas ką jie garbina, muziką juk gerą groja.[/quote] o tu žinai skirtumą tarp bažnyčios ir krikščionybės?
:  Ar "AC/DC" propaguoja satanizmą?
Pranešimo data:  2011-03-24 22:23:26


nu ''Hells bells'' žodžiai tai įdomūs...
:  
Pranešimo data:  2011-03-23 17:28:06


nu nežinau ''Shallow lfe'' man pasirodė ir tai įdomesnis
Diskusijos:  Kaip jums "Depeche Mode" kūrinio "Enjoy the silence" 2004 m. versija?
Pranešimo data:  2011-03-05 14:52:03


klausau, bet dažniausiai Lacuna Coil versija
Diskusijos:  Filmai apie priešistorę
Pranešimo data:  2011-02-28 23:44:46


10000 BC galbūt?
Naujiena:  Karščiausios muzikos pasaulio moterys: kurios iš jų žvaigždė 2011 m. švies ryškiausiai? (+ foto galerija)
Pranešimo data:  2011-02-27 16:56:09


https://www.fotolog.com/chikas_del_metal/43022410 šita turbūt karščiausia :D
Dienoraštis:  2011-01-02: (dar nežiūrėti)
Pranešimo data:  2011-01-31 23:01:24


Klausai sympho metal, o apie Therion niekada nemačiau kad būtum nors užsiminęs.
Naujiena:  Kai užvaldo liūdesys... 50 tamsiausių visų laikų albumų (+ audio)
Pranešimo data:  2011-01-29 18:20:56


https://www.youtube.com/watch?v=7EflIzNZnaY
Puslapiai: 123456 ... 11

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


ColdWorld ColdWorld
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 3608
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 354076