Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

ausra_0718


Ausra
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5319 d.
Narys nuo: 2004-06-16
Reitingo taškai: 67
 

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2005-04-28 14:00:23


Idomu.. kaip faina jei dar kokiu dainu sukure...laukiu nesulaukiu!
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2005-02-13 23:30:54


Su gimimo diena!! mano mylimas.. mano nepamirstamas.. ;) taip kad linkiu viso ko geriausio.. kaip liudna, kad tai ka dabar rasu tu niekados neperskaitysi, bet a tikrai tikiu, is visos sirdies tikiu, kad tai pasieks tave mintimis.. kad tu prisiminsi visus tuos kurie del taves pasiryze tiek daug padaryti... su gimimo diena.. linkiu daug meiles, grazios paneles, meiluciu vaiku ir nuostabaus gyvenimo, kokio tu visados ir svajojai... as palaikau tave visada. nors to negirdi, bet jauti... as zinau .:) :]su gimtadieniu dar karta tave! :]
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2005-01-31 19:32:52


Robbie 2 vietoj!! nerealu! sian tas tikrai labai nudziugino.. niekad nenustosiu jo mylet! niekad! (y):-):]
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2005-01-20 16:44:44


wow... faina.Robsteris vistiek bus sauniausias visada!
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2005-01-06 20:30:08


Bl, as irgi nepernesu tos Nicole.. kaip ji taip galejo pasielgt. Robbie turbut dabar butu visai kitoks. na bet gal jam dar geriau dabar bus be tos karves, tik vaikucio man labai gaila... nors tures jis tu vaikuciu dar.. tikekimes :)
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2005-01-01 19:52:39


sveikinu visus visus su NAUJAISIAIS 2005!!!!!!!!!! ir Robbie, zinoma. tikekimes jis pajuto mazyte siluma, kuria jam daba skleidziu visa sirdute !!!!! myliu jus!!!
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-12-31 14:12:06


Jooo... she's the one... laimejau marskinelius ;) gaila kad taip mazai dave dainuoti :) ir per telefona labai durnai balsas pasikeicia, bet siaip buvo labai faina ;)
Grupė:  Ashera. Ką manote apie šią dainininkę?
Pranešimo data:  2004-12-30 20:59:14


man tai is vis ji tokia... kad geriau patylesiu.... ne neuztektu cia man vietos isdestyt viska ka apie ja manau...
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-12-30 20:53:29


cia per m-1 jeigu ka... ;)
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-12-30 20:52:56


Hey sudalyvavau ka tik radiovizijoj!!!!!!!! balsuokit!! :) plasau...
Naujiena:  Žygis: "Tikėk savimi ir nuosekliai siek savo tikslo!"
Pranešimo data:  2004-12-04 20:55:09


esu pagerbta, kad buvo paminetas ir [b]Robbie Williams'as!! Zygiui VALIO
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-12-02 21:36:58


biliojonus turiu jo klipu,bet negaliu atsiust niekam, nes labai daug uzima... :(
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-12-01 17:07:15


nepaziurejau to intrview kur tada sakiau (per pro7) bet priprasiau,kad drauge irasytu.. na jei irase, as laimes virsunej... bet dar to nezinau... taip kad per anksti dziaugtis ;) jei pamatysiu irasa, butinai papasakosiu. del Blue to naro.. eina jis _ _ _ _... vienodai man tokie dalykai... nieks robbie neprilygs ir man visai dzin, kad kazkas kesinas.. na supras, kad _ _ _ _ vietoj yra.. ir tiek :)
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-11-29 19:19:12


siaip cia musu apie 10, jei nedaugiau.. ir nesuprantu kur cia atrodo, kad mes pilstom is tuscio i kiaura.. cia musu fan diskusija...mes kalbam apie ji, nes jis mum patinka... oi, kaio patinka... ;) [b]beto, siandien, kas turit PRO7 00.45 vyks Robbie Williams interview... ar kazkas tai... tai paziurekit, jei nemiegosit.. ;)
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-11-27 22:46:47


hey,mergytes! vakar paziurejau "Bridzita Dzouns" tai praejo Robbie "Misunderstood" garso takelis ... buvo tokia miela akmirka.. dabar suprantu jo klipa, ten gi viskas pagal Bridzita Dzouns :)
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-11-25 21:56:11


Man taip pat Take That laikais jis nebuvo labai grazus. kazkur net yra toks, kur pamaciusi toki gatveje begciau kuo toliau...:) bet dabar jis vyras, tikras vyras. zavus, patrauklus ir ispudingas. ;)
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-11-22 18:18:40


Jeckau, kai pagalvoju, kad Robbie turbut atvaziuos i Lietuva alpstu is laimes.. visdar negaliu patiket, kad yra galimybe... nors is tikruju isbildeciau is namu ir varyciau i kita sali, jeigu kas.. :) tiek daug paraset per pastarasias dienas.. bet su malonumu perskaiciau. beje as irgi turiu msn massenger mano email ten ausra_0718@hotmail.com
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Delfinai". Ką manote jūs?
Pranešimo data:  2004-11-19 23:24:11


Man patinka Delfinai. Stano nuosidus, dainos visai grazios. man tikrai visai patinka :)
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-11-19 23:16:43


robbie diskusijose daugIAU nei populiarus jis cia VALDO :)
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-11-19 23:00:11


Dolante, dabar siunciu Something_stupid, po to tau.. dar liko 15%... :)
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-11-19 22:45:12


hey, kurios praset Freedom, tai noriu pranesti, kad jis uzima 15Mb! tad jei jusu dezutes yra internetines, tai issitustinkit, nes gali netiltpti! patikrinkit, kad nereiktu be reikalo gaisti laiko :)
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-11-19 22:07:02


as turiu ta klipa! kam reikia parasykit emailus!
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-11-19 16:55:33


betrice, supranti, Robbie fanai yra ypatingi. nes jo muzika yra ypatinga. tiesiog ne visi ja supranta. BTW, gal as visai skirsiuos nuo jusu, bet mano nuomone Bushas yra geriausias prezidentas pasaulyje...:)
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-11-19 16:47:45


sorry, netycia :) aaa.. ka dar noreciau pasakyti. man is tikruju DZIN, kad EMA neisrinko Robbiuuuuko "best male" ar dar kaip (net prisiekiu, nezinau kas tas Usher :D ).. ir zinot, kodel man dzin? del to, kad as zinau, jog jis geriausias.. AS tai zinau. man svarbiausia ka galvoju AS, o ne kvaili ir buki amerikonai, kuriu muzikos stilius totaliai skiriasi nuo manojo.. Rabbie MAN visad isliks PATS geriausias :*
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-11-16 18:38:05


ho, ho.. mary Christmas :) juokauju.. :) sveikutes, panelytesi ir vaikukai.. ;) pagaliau pamaciau Misunderstood !! ir uz tai turiu dekoti... mmm... pala, kam gi ten... atrodo, kad Cocaine_Katie... :) na vistiek dekui, dar tik viena karta pziurejau, nes ir taip brolis stume nuo kompo.. bet dabar laiminag , kaip velniukas! :)
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-11-13 23:45:32


gal einam miegoti.... ryt man anksti keltis.. na susitiksim juk dar.. pasnekesim..)
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-11-13 23:39:57


as galiu! :)
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-11-13 23:31:36


vat ir man! as nesuprantu kas yra.. gal labai apkrautas puslapis?..
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-11-13 23:27:04


snekam ka nors svarbiai, kol dauguma esam..jus neisivaizduojat kaip man ompas stabdo.. kol issisiuncia vienas mano komentaras jus parasot ju po 10.. nervija..
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Robbie Williams'ą?
Pranešimo data:  2004-11-13 23:23:21


futboliuke, as daina girdejau juk turiu Greatest HITS, man reikia tik klipo.. as taip pat ne karto jo nemaciau.. na prasau gi, kas turit atsiuskit i ausra.segzdaite@bamba.lt
Puslapiai: 12345

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Lorde Lorde
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2299
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 32136