Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

ausriniuke16


Aušrinė
Įsibėgėjantis narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5315 d.
Narys nuo: 2007-08-14
Reitingo taškai: 304
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Kūryba:  Tyliai, lengvai, pamažu
Pranešimo data:  2011-02-06 16:32:05


Na ne auksinis :D tiesiog mano :DDD
Kūryba:  Prisipažinsiu meilėj tau
Pranešimo data:  2010-09-07 16:41:24


va čia tai liux,išspaudė ašarėlę-žinoma iš juoko :D dešimt balų ir kitaip būti negali ;DDD
Kūryba:  Turėjau daug
Pranešimo data:  2010-09-07 16:37:52


labai gražu,mažai trūko, kad būtų ašarą išspaudę,galiu duoti tik 10,nes neturiu tikrai prie ko prikibti.
Kūryba:  Kol laukiu
Pranešimo data:  2010-09-07 16:14:40


wow grazu ,idomu ,intriguoja ,man patinko 9balai
Kūryba:  Jausmai ir mintys
Pranešimo data:  2010-09-07 16:13:05


va cia tai ka tu sugebi ,nerasyk trumpu ir banaliu posmeliu ,pastebejau kad ilgesniuose kurinukuose sugebi isreiksti geriau save nei trumpuose.saunu 10
Kūryba:  Ko ieškau?
Pranešimo data:  2010-09-07 16:10:56


šitas tai puikus ,mintis panasi i viena mano eiliu ,saunu rasau 10
Kūryba:  Šalta
Pranešimo data:  2010-09-07 16:09:27


banalu nepyk ir vel geriau nevertinsiu
Kūryba:  Fausto nekrologas
Pranešimo data:  2010-09-07 16:08:03


šitas ne superinis bet jau visai nieko duodu 8 ;)
Kūryba:  Spalvos
Pranešimo data:  2010-09-07 16:05:28


kiekvienas manau taip parasyti gali ,aisku mintis idomi yra uz tai tikrai 10 balu galima parasyti ,bet seip jokio talento seme tavo kurinukyje nematau ... aisku tai tik mano nuomone ,nesupyk uz ja .nevertinsiu
Kūryba:  Prostitutės kelias
Pranešimo data:  2010-08-12 16:58:29


Pasiklydus- kiekvienas tam tikroje kūryboje randa kažką artimą sau ,viena patinka vieniems-kita kitiems,ačiū už nuomonę ;)
Kūryba:  Prostitutės kelias
Pranešimo data:  2010-08-12 16:57:24


Silentist-apie realybę rašau todėl ir natūralistiškas,tiesiog norėjau daugiau įtaigos ,tad dvasinius reikalus šį syk palikau už borto.Na jei vaikystėje apie tai rašiai tai užjaučiu,niūri vaikystė...
Kūryba:  Prostitutės kelias
Pranešimo data:  2010-08-12 16:57:18


soll-smagu kad pavyko,bent kiek šis eilius vertingas ;D
Kūryba:  Besaikis ieškojimas
Pranešimo data:  2010-08-12 16:52:27


na apie Dievą visi mano skirtingai ,mano nuomone jis niekur neveda o leidžia mums patiems gyventi,klysti ir mokytis iš savo ar kitų klaidų.
Kūryba:  Išėjus vilčiai
Pranešimo data:  2010-08-12 16:47:10


bet kam gyventi be vilties,juk viltis veda link savo troškimų įgyvendinimo ,jei niekuo netikėsi tai nebus ir noro kažką pasiekti,jei netikėsi savo jėgomis nieko neturėsi.Aišku viskas turi būti iki tam tikros ribos ;D
Kūryba:  Pirmoji meilė
Pranešimo data:  2010-08-12 16:38:22


na tai skonio reikalas ,pati žinau kad šis eilius ne superinis ,bet ko norėt man buvo tik 14 kai jį parašiau :DDD
Kūryba:  Mylėti be atsako
Pranešimo data:  2010-08-12 16:35:50


ačiū už 7 ;)
Kūryba:  Išsiskyrėm, viso gero
Pranešimo data:  2010-08-12 16:33:03


cherry ačiū kad patiko ;D
Kūryba:  Kasdien ilgiuos
Pranešimo data:  2010-08-12 16:30:45


oho tikrai gražus darbas,nors meilės tema jau išsisėmusi ,bet tavo kūrinukas turi šarmo ;)
Kūryba:  Tamsa
Pranešimo data:  2010-08-12 16:27:41


kūrinukas visai neblogas,bet niekuo neišsiskiriantis iš daugelio kitų.Pasistenk atrasti kažką visiškai savito ,orginalaus ,tada tikrai patrauksi dėmesį.
Kūryba:  Pro vartus
Pranešimo data:  2010-02-09 18:25:02


Man labai patiko ,gražios mintys ir pateiktos nebanaliai kaip dauguma pateikia . Lengva ir malonu skaityti . manau verta 10 balu ;)
Kūryba:  Prostitutės kelias
Pranešimo data:  2010-02-09 18:19:38


taip maždaug ir yra , tiesiog norėjau parodyti žmonių panieką ir iškrypimą paleistuvių atžvilgiu :)
Kūryba:  Būk
Pranešimo data:  2010-02-07 16:54:14


Labai gražus kūrinys ,tik kad meilės tema nusibodusi ... Tačiau už eilėraščio žavesį skiriu 9
Kūryba:  Mergaitės nebėra...
Pranešimo data:  2010-02-07 16:50:31


Meilės tema jau išsisėmus ,siūlau rašyti apie ką nors kita. Šeip kūrinys gražus lengvai skaitosi tačiau galiu skirti tik 8
Kūryba:  Mylėti be atsako
Pranešimo data:  2010-02-05 22:43:46


Smagu ,kad tavo nuomonė apie jį gera. Ačiū už ją man smagu kai mano kūrinius gerai vertina ;)
Kūryba:  Pirmoji meilė
Pranešimo data:  2010-02-05 22:42:31


Tai tiesiog lengvas,galbūt neitin geras kūrinukas ,tačiau pasakantis daug.tai jog dažniausiai pirmoji meilė sudūžta į šipulius ,tai jog ji būna naivi ir vaikiška ,bet galiausiai mes iš jos pabundame ir suprantame kad tai buvo kvaila . visgi pirmosios meilės jausmas nuostabus ir visi jį patyrę dar ilgai prisimena tą jausmą kai linksta keliai o po kūną bėgioja mažos skruzdėlytės :0
Kūryba:  Beprotybė nesveika
Pranešimo data:  2010-02-05 22:39:20


RockPrincess- labai smagu tai žinoti ;) ačiū tau :)
Kūryba:  Beprotybė nesveika
Pranešimo data:  2010-02-05 22:38:47


isterija-kiekvienas kūrinys skirtingiems žmonėms gali sukelti skirtingų minčių ir jausmų,tarkim man norisi visą kūrinį skaityti ramiau,gal tik pradžioje kiek garsiau tačiau pabaigoje turėtų būti visiškai tyliai ,taip tyliai kaip atėjus mirčiai,taip tyliai lyg tyla mirsiojio žmogaus kūne išejus jo sielai. Tačiau ačiū už nuomonę,ji man labai svarbi, juk kiekvienas viską galime įsivaizduoti skirtingai,tame ir yra pats grožis ;) dėkui už balus :)
Kūryba:  Aš netiesiogine prasme
Pranešimo data:  2010-02-05 22:32:19


Nėra reikalo jo keisti ,galbūt tau jis nepatinka,bet jeigu aš jį pasirinkau vadinas jis toks turi būti. Smagu ,kaip gauni kritikos už kūrybą tada galima tobulėti,bet pavadinimas gimsta pačiam rašytojui nuo to ką jis nori pasakyti kūriniu ir jis turi likti toks koks gimė mintyse tik parašius eilėraštį. :)
Kūryba:  Prostitutės kelias
Pranešimo data:  2010-02-05 22:28:49


šis eilėraštis tarsi kreipimasis į tas kurios pasuka neigiamu gyvenimo keliu,aš nesmerkiu visų moterų kurios užsiima prostitucija ,nes gyvenimas yra žiaurus ir nežinome nei vienas kada galime ir mes nuklysti. šis eilėraštis tarsi supažindina su tuo ,jog pasukus paleistuvystės link nepraturtėsi pinigais ,o tik sugriausi savo gyvenimą, pirmiausia sudarkysi save,po to nebeteksi pagarbos ir busi pasmerkta ir galiausiai numirus niekas tavęs nepasiges ir niekas nesisielos dėl mirties. Ačiū už tavo nuomonę bei gerus balus. Lepini mane ;D
Kūryba:  Kokia Tu Graži --- N'E,U'Ž,M'I,R'Š,T'A,M'A,',',',',',,,
Pranešimo data:  2010-02-05 22:21:10


galbūt šiek tiek naivokas ,vaikiškas kūrinys ,nes meilės tema,ypač perteikta paprastai be perkeltinių prasmių ,yra išsisėmusi. Bet su amžiumi tavo kūryboje turėtų atsirasti branda.Pastebėjau patobulėjimą, rašai suprantamiau,tik patarčiau įdėti daugiau paslaptingumo , daugiau realistiškumo(juk gyvenimas nėra toks gražus ir meilė nėra tokia tobulai,užburiančiai jausminga). Šaunu tai ,kad kuri ir nenuleidi rankų.Kai prisimenu savo pirmuosius darbus juokas ima ,kažkada taip bus ir tau . Atsižvelgdama į tavo amžių galiu teigti ,kad rašai neblogai,todėl skiriu tau 9 ;) (norėčiau parašyti 10 balų ,bet stengiuosi būti objektvi ) Sėkmės!
Puslapiai: 123456 ... 11

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Black Tide Black Tide
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

06:08 - Very_crazy_enough
https://www.delfi.lt/veidai/zm ones/ieva-voveris-pranese-apie -skyrybas-su-vyru-120264595
06:03 - Very_crazy_enough
Girdejau, kad Voveris paliko Voveris,
19:43 - Very_crazy_enough
Matytumet, Silentistas online. Viskas regis tvarkoj. Tik metus ne zodzio puslapyj nesurezga, children of bodom ir bury tomorrow 10-ais vertina kasdien.
19:39 - Very_crazy_enough
Jei man taip kirstu kamuolys kaip belgui Lukakui ir as jam, tai iskart analphabetas patapciau, ir grafofobas dar : D
19:27 - Very_crazy_enough
uolys lekia į vartus, Nors kartais kojos, smūgiai – trankūs,
Įvartį, kai muša žvaigždė, Kamuolys galvą paliečia! Lookakoo
19:26 - Very_crazy_enough
2 sportai, kur kartais reikia galvos.
Balti, juodi laukeliai. Karalius, bokštas, pėstininkas...
Čia šachmatų žaidėjai Mintis į priekį gena tinka.
Čia galvą naudot privaloma, Strategija – apgalvota.
O futbolo aikštėje, žiūrėk. Kova verda beprotiška!
Kamu
17:07 - Very_crazy_enough
Bet jeigu is 48 saliu kur LT reitingu lentelej yra140ieji pasaulyje, ateityje turesim gera komanda, to pasekoje - ir stadijona, as nebetylesiu kaip sirgalis. Reksiu, spardysiu kamuoli, losiu totalizatoriu ir nesirgsiu uz kokia yiponcu komanda kaip snd
16:41 - Very_crazy_enough
Ka reik daryti kad nemiegotu ant zemes kamuoliai? Reik juos spardyt metyt ar kitaip gniauzyt, nes apkerpejes daiktas sukiuza, sudziuna, nebestangrus - ypac vasara! Kick de bol ;7]
03:13 - Very_crazy_enough
R,I,P Dee Palmer// David Palmer. July 2, 1937 (vargoneliai Jethro Tull 1968-79)
23:20 - Very_crazy_enough
Keisti futb komentatoriai. Tai jie abu palaiko belgus, paskui abu iskart - egiptiecius! Hipokritikai!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 952
  Iš viso užsiregistravę: 73773
  Naujausias narys: aliciaanch
  Šiandien apsilankė: 74127