Naboo VIP narys |
Paskutinį kartą matytas: Prieš 2820 d. Narys nuo: 2006-05-17 Reitingo taškai: 9231 |
| |
Aš tiesiog prisiminiau music'ą :)
Ir kaip sekasi ? Studijuoji vis dar ?
Grupiu pasirodymams ivertinti uzteko ir po maziau nei sakini ? Turbut nebuvo verta, jo ?
Mažumos - normalu. Tavo tradicinis Lietuviškas, dar nesimaišantis įvairiapusiame pasaulyje, supratimas, tikriausiai, leidžia jam nesikeisti.
Situacija su atlikėju liūdna, nes potencialas ir jo išpildymas ėjosi visu pajėgumu. O še, išlindo Ten Walls su "paniatkėmis" scenoje, kurioje gėjų bendruomenė buvo neišardoma dalis nuo pačio žanro pradžios. Absurdiškas poelgis, kuris pliusų Lietuvai nepridės, ją atrandantiems jauniems ir judriems žmonėms.
Naujas reikalas
https://driezhas.bandcamp.com/album/7
GY!BE - Piss Crowns Are Trebled
Naujas albumas stream'inamas per Guardian LINK
Su lengvu polėkiu, išimta iš konteksto, veikia kaip "katalizatorius" (King 810):
... tonight I sat down and pulled my head out the clouds
And I closed my eyes and I thought out loud ...
Ukrainiečių eksportas The Walls nemokamai debiutuoja. Save apibūdina metalo, post metalo, doom'o, roko žymėm.
https://thewalls90.bandcamp.com/releases
Rutone, bla bla bla. Man top'ai jau senai esti atradimų šaltinis. Jų kažikoks kitoks vertingumas - nublėsęs, kad iš nostalgijos purslais taškyčiaus, mat teta Butkutė topo viršuje savo užpakalį laiko, užkelta gurmaniškų klausytojų.
Tipiškas music'o topas. Gavosi daug ką apimantis, bet jokios specifinės krypties neturintis sąrašas. Aišku, tas LIKE paspaudimas, daugeliui suveikia tik subjektyvaus impulso pagalba. Nelabai tepadeda susigaudyti kokie tie metai buvo. Bet čia jau kaip kasmet. Aišku tik tiek, kad muzikiečiai Butkutės ir acė(tarpas)dėcė nepamirš.
Žiūrint čia, berods nieko ir nepraleidau, per visus metus atidavęs naujai muzikai itin mažai savo laiko. Pasižvalgius kitur, trys ketvirčiai - net neatpažįstami vardai.
Šiaip, nesu mėgėjas išskirti, bet H&M Basic'as. Nereikia ieškoti. O visa kita, dažniausiai susirandu renkantis gamintoją pirma.
Marianne Faithfull. Užkibau su "There is a Ghost".
Čia turbūt ta n-toji naujiena, kurią buvo galima sutalpinti į penkis sakinius (sudėjus visas mamytės geriausiai suslėptas paslaptis).
Zach de la Rocha užtaisė bombą ir ištaškė viską nafik. Nesveiki beat'ai.
King810 - Write About Us
Visai pofik.
Beja, jo Essential Mix'as buvo išrinktas metų geriausiu BBC Radio 1 laidoje. Top penketuke buvo ir Lietuvių Ten Walls.
All things Matrix - 5/5 :P
Svarbi detalė, albume kažkur sušmėžuos The Haxan Cloak. Kiek jo prisidėta - nežinia, bet viena faktas - liau liau liau. Netikėti ir įdomūs dalykai vis tik pasitaiko :P.
Canadian rocker Chad Kroeger has confirmed the suspicions of many, confirming that he does in fact suck balls.Kroeger told Playboy: "I put my own dick in my mouth. I was 14 and much more flexible at the time."It was soft and required a lot of pulling. I really wanted that case of beer."
Gone Girl
Suktas trileris. Filmas padarytas ir istorija supinta laaaaaabai gerai. Tikrai nebuvo aišku, kas kaip ir kodėl dėsis po kelių scenų. Rodos šis šulinys buvo išsemtas holivudo kine, tačiau ne, nes netgi Aflekas nesugadino reikalo. O tie keli Lars von Trier momentai susižiūrėjo išties gardžiai.
Pagrindinė veikėja - tikrai pribloškančiai gerai galinti atrodyti aktorė (seilės). Charakteris patraukliai moteriai prideda kelis šimtus procentų, mažų mažiausiai :P. Filmas vienas geresnių, matytų šiemet. 8/10
Hobitas. Penkių Armijų Mūšis (koks tikslus Lietuviškas vertimas ?)
Filmas tikrai paprastas ir keistai, šios dalies veiksmas neištemptas. Čia akivaizdžiai pasimato faktas, kad iki trilogijos ištęsta Tolkieno novelė - ne pats teisingiausias sprendimas, mano nuomone. Spoileris. Filmo veiksmas susideda iš dviejų dalių - drakono nužudymo bei penkių armijų mūšio. Pavadinimas, iš esmės, išduoda viską.
Žiūrėjau 2D ir nepasakyčiau, kad juosta buvo realistiškiausia iš trilogijos. Kelios vietos, netipiškai serijai, badė akis prasta efektų produkcija. Pirmoji dalis buvo gražiausia iš trijų, antroji - įdomiausia, o šioji - ... tiesiog liko ramu, kadangi laukimas ir serija yra užbaigti. 6/10
Equilizer
Paprastai sudėjus, vienas prieš visus, su morališkai apeliuojančiu, bet senu kaip pats susmirdęs holivudas, konceptu "pensijon išėjęs supermenas/makgaiveris imasi ginti nuskriaustos nepilnametės, priverstinai prostitute dirbančios, merginos". Iš esmės, D.Washington'as yra vienas iš tų kelių aktorių, kurie gali kažką duoti tokiama filmui, kad reikalas nebūtų tiesiog eiline klaida. Plius nebloga muzika (Eminemo dainuška pabaigoje viską sušiko) ... 6-7/10
Visiškai kiton pusėn mano vertinimai :o
Bla bla bla bla.
Visąlaik sunkiai priimdavau gandonus ir ala "fyfas", kurie ateina į koncertą ir užsiimėja kaži kuom, bet ne muzikos klausymu. Kartais galiu suprasti šiukšlių mėtymą ant scenos į atlikėjus už netinkamus pasirodymus, galiu suprasti ir kategorišką apsisukimą bei išėjimą iš vietos, bet mokėtii už bilietą, kad galėtumei pasipuikoti vienoje ar kitoje formoje, tada jau ima pyktis. Gandonai ir Fyfos, kad ir kokie ereliški jų kedai, - siutina.
Iš vienos pusės, pilnai suprantu ir palaikau Jazzu komentarus. Iš kitos, man labai jau vienodai šviečia jos jausmai. Scenoje tikrai neatrodo tokia gyva, kaip rodo jos pačios pastarųjų dienų komentarai.
Ir šiaip, situacija yra patogi aprašyti spaudoje. Ji visai populiari, kad žmonės domėtųsi, skaitytų ir tokie kaip K.Vyšniauskas turėtų progą konstruktyviai pakritikuoti. Bereikšmis vyksmas.
Interstellar
Lengvai geriausias matytas rimtas sci-fi filmas nuo ... senai. Buvo šiais metais Lucy, Transcendence, The Signal, tačiau realiai negali lygiuotis į bendrą kategoriją su šiuo kinu.
C.Nolan'as su Interstellar mano malonumui, rimtai interpretavo visai galimą netolimos ateities scenarijų su siurprizais ir istorija, kuri devyniasdešimt devynis kartus iš šimto, ankstesniuose sci-fi filmuose baigdavosi įdomiausioje vietoje (neskaitant Marvel tipo filmų, kurie 'deep space' keliones pavertė taxi tipo veiksniu).
Filmas porą kartų privertė kone visiškai pasimiršti, o taip būta netaip ir dažnai. Tad skiriu šį filmą į asmeninę specialiųjų kategoriją.
Matrica savu laiku pateikė įdomiausią interpretaciją, apie tai kas kaip ir į ką, tarkime, "technologiškai" gali išsirutulioti. Čia prieš www įsiviešpatavimą, facebook'ą ir google. Dideli pokyčiai, kuriuos bent jau per trivialias jungtis galima susieti. Interstellar taip pat gali būti panašus kinas, sietinas su netolimos ateities pokyčiais.
10/10
Cha Cha
Kad ir kokį EL-P
Glen Cook'o - The Black Company seriją kartu su spin-off novele Silver Spike
Pirma turiu paminėti, kad sukčiavau neskaitydamas, o klausydamasis "audio book'o". Pirmas toksai kartas, bet susiklostė idealios sąlygos, tad ilgai negalvojęs "nėriau" į epinio dydžio istoriją, kitame laike, kitame pasaulyje.
Magija, inkorporuota į militaristinę aplinką, The Black Company grupuotės viduje ir už jos ribų, buvo naudojama, kaip labai išskaičiuotas karo resursas. Todėl istoriją priimti buvo nesunku, aiškūs charakteriai ir aiškiai sudėliotas siužetas, buvo ne apie painiavą išsiaiškinant kaip kas ir kada, o kiek toli arkliukas ištrauks. Kada ant jo pakliuvau, tada buvo įdomiausia. Dėmesį išlaikiau iki pat pačios pabaigos ir esu visai patenkintas. Suprantu, kad rašytojo darbas, toksai greitmaistis, tačiau kabliukai, kaip Sci-Fi ir Fantasy stilių ilgalaikiam mėgėjui suveikė. Žargonas, itin plati veiksmų scena, stiprūs charakteriai aplinkui pagrindinį (ala Cleant Eastwood macho :D ) ir kažkieno fantazijos ribų tyrinėjimas man tinka. Niam niam.
Tegaliu lyginti su Stainless Steel Rat serija, su kitokiomis tokio dydžio nesu susipažinęs. Kertelė žemesnė, dėl subjektyvių priežasčių, bet Croaker'io tapimas pusdieviu-stebėtoju, mano nuomone, atrodo kaip tesinga istorija.
Dabar kimbu į senai senai pradėtą Dark Tower'io seriją. Drawing of the Three tikrai sužavėjo. The Wastelands priminė Harry Harrison'ą, A.C. Clarke su miesto Lud vizija, bet neprikaustė. Toliau - Wizard and Glass :)
Pasikeitė laikai, pasikeitė ir scena. Netiktai iš išorės, o struktūriškai ir iš esmės. Kodėl reikia ar yra bandoma, galvoti kitaip, kai klausaisi muzikos per ausinuką, kuriame esti keli tūkstančiai muzikos įrašų. Kai 70'aisiais nauja muzika buvo prieinama tik per radiją, klubuose ir plokštelėse (nurodytas laikmetis reiškia - labai senai). Ar logiška tikėtis tokios pačios atmosferos "industrijoje" ?! Nebebus tokių kaip The Beatles, kodėl ? Paprastas pvz, ko dabar reikia, kad gera roko grupė iš JAV atvežta į Europą surinktų salę su tūkstančių vietų ? atsakymas - didžiulės gaujos jaunų ar jaunatviškų žmonių, kurie naršo internetą, domisi - lykintais įrašais, t.y. patys ieško, randa ir tyrinėja. Kiek iš tų žmonių išgirdo gabalą per radiją, TV ar pamačius plakatą Vokiečių gatvėje ir iš lempos nuėjo pasiklausyti ? Mažoji dalis. O kiek iš jų pvz naudojosi torentais ?
Londone grupės kaip Pixies džiaugiasi užpildydamos sales iki 3000, nes turi legendinį statusą. Kiek tokių grupių ?
Lochas, vienpusiai mąstantis ir turtingas pirdyla bando moralizuoti, nes tikriausiai jo samdyta komanda su magistrais tikrina jo pačio emailą.
Esmė, kad laikai pasikeitė, db žmonės turi mokėti multitaskinti, o roko muzikoje, ne pas visus yra pakankamai ambicijos, dėl "natūros" ;D. Turi mokėti ir norėti blogą sukurpti, kuris neatrodo kaip gimdyta kengūra, facebook puslapį pildyti ir t.t.
Kompiuterių muzika natūraliai išgyvena epohą kurioje klasikinė gitaros muzika dar tebeieško vietos ir mutuoja. Noriu būti įsitikinęs, kad dar turėsime vieną kitą Led Zep'ų ar Pink Floyd'ų versijų savo gyvenime.
Pamatyti verta, lankiausi pirmo albumo ture ir dabartiniame. Viskas buvo tik gerai, o dabar visuose frontuose tik stipriau.