| Tema | Atsakė | Kas atsakė? |
|
Naujokas |
Paskutinį kartą matytas: Prieš 4638 d. Narys nuo: 2013-10-06 Reitingo taškai: 30 |
| Tema | Atsakė | Kas atsakė? |
pala, pala eminemui 41?O____O
Nepatiko jums daina ''Rugpjūtis'' ? 
gera daina, geras balsas. myyyliu

Galėtumet įkelt nauja albumą ir dainas
tiksliai.. bet čia taip ir ne tik su big bang, o ir kitų k-pop grupių variantais... 
| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| DjVaids | Nothin's Gonna Stop Us NowChicago |
||||
| Very_crazy_enough | FirefliesOwl City |
||||
| Alvydas1 | ShallowLifelover Šios dienos atradimas |
||||
| Sahja | Diena ir naktisMango |