Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

cuzar


Mindaugas
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6738 d.
Narys nuo: 2004-12-03
Reitingo taškai: 68
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  "The White Stripes" - "Seven Nation Army". Kaip jums šis gabaliukas?
Pranešimo data:  2006-09-20 20:32:04


[quote=Iron_Meal]Yra ir geresniu White Stripes galbaliuku, bet sitas irgi traukia klausyt...[/quote] po kolkas is ju kurybos geresniu neteko girdet :):)
Kūryba:  Būsi mano
Pranešimo data:  2005-09-17 21:41:31


cia geras :) labai pasitikinti trbt esi:)... o gal cia tik siaip daina, kuri taves neatspindi. Na bet nemanau, kad tokia daina butu imanoma pavergt klausytoju sirdis.. cia tik mano nuomone
Kūryba:  Viltis
Pranešimo data:  2005-09-17 21:38:00


kazkox pavirsutiniskas...
Kūryba:  Įsimylėjau
Pranešimo data:  2005-09-17 21:27:53


paprastumas zavi... tik vienintelis dalykas, kas man nepatiko - eilerastis be pabaigos.
Kūryba:  Vairuojam mes kur norim
Pranešimo data:  2005-08-10 16:27:01


as tavo vaizdas fraze girdeta. berods g and g sindikato kazkokioj dainoj. Siaip tokia nieko. Likau nesuprates kokiam cia stiliuj sita daina dainuojama butu... ?
Kūryba:  Einu keliu...
Pranešimo data:  2005-08-10 16:23:10


sunku labai vertint.. susilaikysiu. lai kiti sprendzia eilerascio bala :)
Kūryba:  Vaikystė
Pranešimo data:  2005-08-10 16:20:42


uz tiesa verta 10 duoti :)
Kūryba:  Žinau, jog tau sunku
Pranešimo data:  2005-08-10 16:12:38


pailgint 2-a stulpeli butu neprosal :) nors neaisku kaip skamba pati daina, tad...
Naujiena:  Eminem'as savo gerbėjams parodė užpakalį
Pranešimo data:  2005-08-10 16:00:39


cia skaitosi gerbejams pagarba.. :)
Kūryba:  Išeik tu iš manęs
Pranešimo data:  2005-08-09 16:57:45


labiausiai istrigo is sito eilerascio pasakymas "smėlėtą laikrodį rodyklių plėšomą ". Nu nebutinai smeleta, bet rodykliu plesoma.. tai taip net uz sirdies griebe (gal muzika prideda savo..)
Kūryba:  Pavargau
Pranešimo data:  2005-08-09 16:43:37


nieko nesupratau .. :) nelogiskas labai kurinukas,pvz,Problemas spręsti Kartu purve skęsti blogai skamba problemas spresti (kilti aukstyn) ir purve skesti su kazkuom (jau kristi)... dar irgi tox ryskus - Galvą pakėlus Tau į akis žiūrėti ,Toliau nuo Tavęs - nu cia irgi lygiai tas pats.... nu bet cia tik mano nuomone.. :) gal cia tik kurybos pradzia.. neklausyk kitu ir daryk savo :)
Kūryba:  Pažadai Sau - Ne Pažadai
Pranešimo data:  2005-08-09 16:33:25


man patiko. idomu kaip skamba daina... :) nors zn iki 10-uko truksta.. tokia skylute tame, kad pirmas posmas tox kazkox... nu paprastas... nieko idomaus ten kazkaip palyginus su treciu.. vat tas man ir nepatiko.. tad stiprus 9-etas :)
Kūryba:  Kodel taip toli
Pranešimo data:  2005-08-09 16:17:40


labai normaliai.. nors duociau maziau tasku, bet ka cia jau kelsies i padanges.. :) O tu Ghost_Ridah tai jau stabiliai kazkur skraidai... gerai, kad moki idomiai parasyti kazkoki eilerasti (daina nepavadinciau), bet gal kiti to nesugeba ? ..
Daina:  Foje - Vaikystės stogas
Pranešimo data:  2005-07-25 20:42:41


viena is favoriciu visame winampe... DIDZIULE NOSTALGIJA , kad nebera FOJE grupes. Kartais liudesys uzeina ir mintys "kaip jiems sektusi dabar, ka jie kurtu, ar nepasikeistu stilius"...
Daina:  Foje - Laužo šviesa
Pranešimo data:  2005-07-25 20:40:14


jo... jis ten berods 54 sec isspaudzia nors ir ant galo tos pacios natos nebeislaiko ir is oro likuciu pradeda dainuot ka imanoma :) bet daina tai superine, nieko nepridursi
Daina:  Foje - Paskutinis traukinys
Pranešimo data:  2005-07-25 20:37:51


Vezanti daina
Daina:  Foje - Vėjas
Pranešimo data:  2005-07-25 20:34:52


kazkur isskrendu per sita daina...
Diskusijos:  Gitaros pamokėlė
Pranešimo data:  2005-07-25 20:21:35


nesamone. Drasiai gali pirkti ta knyga ir mokintis ! As asmeniskai nusipirkau gitara, mediatoriu ir kazkoki pradziamoksli su cd. Nesakau, kad moku gamas ir t.t. Per visa mano staza (metus) gavau viena pamoka is draugo. Ji truko gal 10 min ir vadinosi turbut "ismok apjungt akordus siuolaikiskai" :D. Groju del saves ir galiu pasakyt, kad sekasi gana gerai atlikinet dainas... Nereikia leist pinigu tiems mokytojams. O siaip galima ismokt grot net is interneto (abstu pamoku), tik reiketu moket gerai anglu kalba ir daug kantrybes ziurint i ta ekrana... Sekmes
Grupė:  Andrius Mamontovas
Pranešimo data:  2005-07-25 20:02:26


Koncertas man patiko nerealiai. Visame nebuvau, o paskaiciaves, kada mazdaug ilips i scena A,MAmontovas, atejau ir as :) . Siaip pirma karta maciau ji savo akimis ir paliko ispudi dar didesni, kaip muzikantas. Ypac patiko paskutinis traukinys, vaikystes stogas, meiles nebus per daug ir lauzo sviesa!
Grupė:  Kaip jums Jurga Šeduikytė?
Pranešimo data:  2005-07-25 19:46:54


per juros svente nieko gero neparode...
Diskusijos:  Apie kokios grupės / atlikėjo koncertą svajojat Lietuvoje?
Pranešimo data:  2005-07-25 19:43:53


Keista man, bet noriu FOJE koncerto :) nors ir buvo paskutinis, bet vis tiek nostalgija yra...
Diskusijos:  Jūros šventė
Pranešimo data:  2005-07-25 19:20:50


is sventes nieko gero nebuvo... nebent graziu masinu, laivu... :) pasizmonet gali biski... nu ir baigiamasis koncertas geras buvo (A.Mamontovas padare savo)
Naujiena:  „Pavasariniai žiedai“ Andriaus Mamontovo koncerte nuskambėjo paskutinį kartą
Pranešimo data:  2005-07-25 19:07:39


Andriau, Andriau, Andriau !!! :) is tiesu uztraukus pradzia "nenoooriu laukt", sukele sypsena nemazai publikos daliai, bet po to isivaziavo ir ziurovai pradejo selti. Man patiko :) Sauonuolis A.MAMONTOVAS
Dienoraštis:  2005-05-27: pamstymas (trumpas)
Pranešimo data:  2005-05-29 16:21:00


snekejau giliau nei pavirsius.. - perkeltine prasme
Naujiena:  Vytautas Šapranauskas įrašė pasakų vaikams albumą
Pranešimo data:  2005-05-29 08:01:49


joo.. tas tai be veiklos neliks :D;D
Naujiena:  „Yva“: piratai sučiupti
Pranešimo data:  2005-05-29 07:59:12


[quote=redG][quote=vaidutexxx]galejo ir nesuciupt :Pbutu ir toliau jai nuostolis cha![/quote] Pritariu!!!!! Gi ji nemoka givai dainuoti tai kam isviso staipytis grojant muzikai ir zodziams!!!!!!!!!!(+)x([/quote] stabiliai...(+)(+)(+)(y)
Dienoraštis:  2005-05-27: pamstymas (trumpas)
Pranešimo data:  2005-05-28 18:09:50


mm.. isgyvenit pakanka duonos, vandens ir bomzyno.. bet ar to pakanka? mastykit patys :)
Dienoraštis:  2005-05-26: siaip tokie ritiniai pamastymai...
Pranešimo data:  2005-05-26 17:53:57


[quote=sandrulee]gyvuliskiems ingstinktams reikia bet ko...o zmogui reikia daug daugiau!!!tu ir skiriames nuo bezdzioniu, curaz!!!!:][/quote] as ieskojau panasumu, o ne skirtumu... is emociju sprendziu. kad tu zn kas as..?
Dienoraštis:  2005-05-26: siaip tokie ritiniai pamastymai...
Pranešimo data:  2005-05-26 16:17:07


tiesmukiskai atsakius, tai mes kaip ir issivystem is bezdzioniu, tad turim gyvulisku inkstinktu, kurie vercia mus ieskot, rast ir prarast :)
Kūryba:  Mirtininkė
Pranešimo data:  2005-05-21 18:03:38


matos, kad zmogus turi meniska siela ir masto apie gyvenima giliau nei kiti...
Puslapiai: 1234

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


The Stone Roses The Stone Roses
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1894
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 33082