Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

dark



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7286 d.
Narys nuo: 2005-12-29
Reitingo taškai: 25
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  Mėgstamiausia / fainiausia reklama
Pranešimo data:  2006-07-14 21:40:15


man patinka ta kur pastoviai prie fules rungtynes rodydavo pana telike ir skirtingu saliu veliavos :)
Diskusijos:  "Good Charlotte" albumas "Chronicles of life and death"
Pranešimo data:  2006-04-26 18:37:47


cujiu jo...
Naujiena:  Grupę "Good Charlotte" paliko būgnininkas
Pranešimo data:  2006-02-19 21:23:17


jis jau yra naujoje grupeje the summer obssesion
Naujiena:  "Grammy" apdovanojimuose triumfavo "U2"
Pranešimo data:  2006-02-11 20:06:45


saunuoliai:))
Naujiena:  Madonna ir "Gorillaz" pirmą kartą pasirodys kartu
Pranešimo data:  2006-02-04 22:31:15


idomus reginys bus,tik per kuri kanala tex ji paziuret?:)
Diskusijos:  Ką manote apie grupės "Good Charlotte" dainos "Hold On" vaizdo klipą?
Pranešimo data:  2006-01-29 18:56:31


nu bet man jos vis1 panasios :(((ka as galiu padaryt?:))) aisku atlikimu skirias,bet man vis1 jos panasios
Grupė:  Ką manote apie "Bloodhound Gang"?
Pranešimo data:  2006-01-29 18:54:29


linksmi vyrukaj:)kurie ir dar geraj pavaro:)
Naujiena:  Avril Lavigne parūpo podiumas
Pranešimo data:  2006-01-27 12:02:48


tuo geriau mum kad ji dinks is muzikos(as to labai tikiuos):)
Naujiena:  Madonna neigia gandus apie skyrybas
Pranešimo data:  2006-01-24 17:55:18


kaj visados atsibode gandai:DD
Naujiena:  Netikėta pagalba Britney
Pranešimo data:  2006-01-24 17:50:17


nu ir kam jaj padet?!!!:DDD
Naujiena:  "System of a Down" gitaristas kurs savo projektą
Pranešimo data:  2006-01-24 17:46:05


bus idomu!!!:)
Naujiena:  Praėjusiais metais JAV muzikos rinkoje "U2" neturėjo sau lygių
Pranešimo data:  2006-01-24 17:42:39


saunuoliai pavare!!!tik zinom gal jie daugiau uzdirbo kad didesnes kainas uzsikele,nu bet jie ir taip daug uzdirbtu:)
Naujiena:  "Coldplay" pyksta ant bilietų perpardavinėtojų
Pranešimo data:  2006-01-24 17:40:49


nu kad tiem perpardavinetojam kas atsitiktu>(
Naujiena:  Naujame savo vaizdo klipe Pink pašiepia ne vieną įžymybę
Pranešimo data:  2006-01-24 17:34:15


teisingai!!!!:)))
Naujiena:  Žiemos Olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje - Avril Lavigne
Pranešimo data:  2006-01-24 17:29:17


tikiuos jos plaukai sudegs ir apsijuoks pries visa pasauly,mucha cha:DDD
Diskusijos:  Ką manote apie grupės "Good Charlotte" dainos "Hold On" vaizdo klipą?
Pranešimo data:  2006-01-12 16:51:01


mmm.... abidvi gan liudnos abiejuose dainuojama apie globalines problemas,man atrodo ar ne taip???
Diskusijos:  "Good Charlotte" daina "Predictable"
Pranešimo data:  2006-01-09 13:18:43


cia maciua kalbejot apie the that i die taj va noriu pasakyt kad si dajna man irgi patinka turiu gyva pasirodyma kur benjis dainuoja ir minia atkartojo zd jega daina:D
Grupė:  "Simple Plan" - Jūsų nuomonės
Pranešimo data:  2006-01-08 15:26:50


gali but kad daugelis gerbeju yra merginos bet taj nereiskia kad del ju grozio as ju klausau man jie grazus nors esu macius tik keleta nuotrauku o daugiau jajs nesidomiu o klausuau tik muzika:))) welcome to my life gera daina ypac sukeliu jausmu audra man:) i'm just a kid jega:))
Naujiena:  Skiauterėti „In Culto“ muzikantai vos išvengė muštynių
Pranešimo data:  2006-01-05 17:57:37


ko is lietuviu tiketis:)))bet kad skiateres taip pakeistu taj nemanau:)
Naujiena:  Svaro gimtadienyje - 100 svečių
Pranešimo data:  2006-01-05 17:53:05


jega:) as ir taip gimtadienius noreciau svest:)
Naujiena:  „Biplan“: Šuns metų pradžioje vagys iškrėtė šunybę
Pranešimo data:  2006-01-05 17:47:45


nu ko is lietuviu ir tiketis:))
Grupė:  "Simple Plan" - Jūsų nuomonės
Pranešimo data:  2006-01-04 14:52:59


ir beje simple plan yra kanadieciai!!!! nors ir kaip gaila kad awril tevinainiai>(
Grupė:  Kokia jūsų nuomonė apie grupę "Green Day"?
Pranešimo data:  2006-01-04 14:48:34


man si grupe labaj patinka taj viena is keturiu labiausiai patinkanciu grupiu:) nu zd JEGA!!!!!:)
Diskusijos:  Ką manote apie "Good Charlotte" dainą "I Just Wanna Live"
Pranešimo data:  2006-01-04 14:45:35


man si dajna kiek posiska bet cia neesme man ji vis1 patinka:)
Diskusijos:  "Good Charlotte" daina "Predictable"
Pranešimo data:  2006-01-04 14:44:02


man benjis irgi grazesnis:) bet sejp klipas taj tikraj jega:)!!!
Diskusijos:  Ką manote apie grupės "Good Charlotte" dainos "Hold On" vaizdo klipą?
Pranešimo data:  2006-01-04 14:42:37


man sis klipas patiko o dabar man atrodo kad we believe is trecio albumo biski uznesa savo prasme i hold on:)
Diskusijos:  "Good Charlotte" albumas "Chronicles of life and death"
Pranešimo data:  2006-01-04 14:40:24


jo:) nueikit i www.goodcharlotte.com ir i bilio bloga ten ji parase kad albumas bus paveluota kaledu dovana:) nu zd laukiu nesulaukiu:)
Naujiena:  "Rolling Stones" pagerino jiems patiems priklausiusį rekordą
Pranešimo data:  2006-01-04 14:37:14


pavare:)!!!
Naujiena:  "U2" lyderį muzikavime sulaiko kiti grupės nariai
Pranešimo data:  2006-01-04 14:36:13


live 8 jega
Naujiena:  Ziget'o festivalis - iš arčiau
Pranešimo data:  2006-01-01 20:14:28


na mane taip pat sudomino pats festivalis,bet straipsnis galetu but geresnis...nors viskas aprasyta gan informatyviai isskyrus The Rasmus albumus
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Gazebo Gazebo
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2266
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 102446