| Tema | Atsakė | Kas atsakė? |
|
Diana Naujokas |
Paskutinį kartą matytas: Prieš 4595 d. Narys nuo: 2013-11-21 Reitingo taškai: 10 |
|
| |
| Tema | Atsakė | Kas atsakė? |
| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| DjVaids | Nothin's Gonna Stop Us NowChicago |
||||
| Very_crazy_enough | FirefliesOwl City |
||||
| Alvydas1 | ShallowLifelover Šios dienos atradimas |
||||
| Sahja | Diena ir naktisMango |
Nereali grupe! Bet tik tol, kol grupeje dainavo Sigis... Kaip noreciau suzinot, kaip jam dabar sekasi... Labai labai gaila, kad grupe tada issiskyre. O su daina ,,Lyja naktis" isaugo mano sunus. Ji jam buvo pati mylimiausia lopsine :)