Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

enigmatic


Edvinas
Ultra narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5420 d.
Narys nuo: 2004-10-11
Reitingo taškai: 2249
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Diskusijos:  Kokią knygą šiuo metu skaitote?
Pranešimo data:  2010-07-07 01:17:04


Jean-Paul Sartre "Šleikštulys". Ilgai nedrįsau šios knygos imti į rankas, jačiausi esąs nepasirengęs. Pradžia "įkrito". Gal "išlipsiu" ką nors supratęs daugiau.
Diskusijos:  Knut Hamsun
Pranešimo data:  2010-07-07 00:25:32


Hmmm...Ankščiau esu daug girdėjęs apie Hamsuno "Badą" ir "Paną", deja, neteko skaityti. Prieš kelias minutes užverčiau paskutinį puslapį "Misterijų", ir turiu pasakyti, jog mintys aplankiusios dvejopos. Visų pirma, sunku būtų paprieštarauti, jog Hamsunas sugeba sukurti neeilinį herojų ir, kas sunkiausią, neeilinę sąmonę, mąstymo ir gyvenimo misterijų vaizdinį. Nagelis, Dafnė, Minutis - ryškiai sukurti personažai su terpe pačiam skaitytojui juos "perprasti" iki galo. Tačiau šiek tiek sutrikau dėl pačios istorijos. Misterijos, misterijos...ir misterijos? Sąmonės klodai, neįžengiami, paslaptingi, neperprantami ir nepaklūstantys jokiems logikos dėsniams? Visi mes žinome, kas dedasi mūsų galvose, galime nujausti, kas vyksta kitų sąmonėje, kad ir sutrikusioje, tačiau niekas iš mūsų negalėtų teigti, jog įmanomas totalus suvokimas. Hamsunas plačiai užsimojo, drąsiai, manydamas, jog skaitytojas supras jo bei jo kuriamų personažų sąmonės užkaborius vos iš kelių esmingesnių užuominų. Bent jau man tai buvo sudėtinga. Matyt, dar reikia daug atrasti ir suprasti, kad galėčiau sakyti, jog ne tik protas, ne tik mano, ne tik sąmonė, tačiau ir pats visokeriopas suvokimas yra man paklūstantys ir leidžiantys juos suprasti, reiškiniai.
Dienoraštis:  2009-06-04: Ko nerimsti, žmogau, it paukštis?
Pranešimo data:  2010-01-10 16:40:32


Dziaugiuosi, jog buvo ir tie paskutiniai keli sakiniai. Tikrai. Zinai, I, galbut as butent todel pasilikau viena puse savo zetono vaikiskaja. Kai sunku, kai labai niezti padus ir sokcioji is skausmo, visuomet padeda pabegimas i vaikyste.
Dienoraštis:  2009-04-14: Nes pradėjom kraują vietoj vyno lakt...
Pranešimo data:  2009-05-07 22:00:58


Ammmm...prisizaidei pries gyvenimo taisykles?
Dienoraštis:  2009-04-03: Putė - kaip širdutė
Pranešimo data:  2009-04-04 18:24:13


Nesupratau, apie kokius sutapimus tu šneki :/
Dienoraštis:  2009-01-16: Music-1 žanrų paklausos analizė 2004 m.
Pranešimo data:  2009-01-16 14:44:26


Ka tu cia nusisneki?
Dienoraštis:  2008-08-09: [FOTO]
Pranešimo data:  2008-08-09 22:24:40


Saunu. PUIKU.
Dienoraštis:  2008-08-09: Tuščios dienos pamąstymas.
Pranešimo data:  2008-08-09 22:22:54


Cia tavo pamastymas? Labai jau kazkur girdetas... Beje, manau, jog tavo dienos visos tuscios...
Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2008-08-09 22:21:25


Cranes - come this far. Labai jau joje daug. Man.
Naujiena:  Birželio pabaigoje Vilniuje – skandalingoji pankė Peaches (+ video)
Pranešimo data:  2008-05-31 18:52:01


Pankė? :D
Kūryba:  AK-47
Pranešimo data:  2008-05-30 19:05:24


K_B, bet čia NET aiškios plėtotės nėra.
Kūryba:  AK-47
Pranešimo data:  2008-05-30 16:58:15


Ir ką tuo norėjai pasakyti? Iš tavęs tikėjausi DAUG geriau. O čia - "šlamštas".
Diskusijos:  Šviežiausi jūsų muzikiniai atradimai
Pranešimo data:  2008-05-27 14:49:10


[b]Kwoon[/b] Kuomet pamačiau klipą "I lived on the moon" - žinojau, jog jie geri. Ir išties, bent albumas "Tales and Dreams" - puikus. Post-rock, ambient, atmospheric atmainos.
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2008-05-27 14:37:35


1. Dead Can Dance – Rakim; 2. Boaz Mauda – Ke'ilo Kan; 3. Portishead – Hunter; 4. Polkadot Cadaver – Bring me the Head of Andy Warhol; 5. Babasonicos – Pijamas.
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2008-05-12 22:01:07


1. Peace Orchestra – Who Am I 2.Crisopa – Regalos 3.Crisopa – Óvulos 4.Pure Reason Revolution – The exact colour 5.kreivas & raimonda – gerki
MP3:  
Pranešimo data:  2008-05-09 14:37:21


;DDDDDDDDDDD
Diskusijos:  Šviežiausi jūsų muzikiniai atradimai
Pranešimo data:  2008-05-09 13:56:09


[b]No-Man[/b] experimental, progresyvas kai kur, bet šiaip ambient irgi nemažai. Sunku juodu priskirti prie kažko vieno. Atradau paklausęs naujausio jų albumo "Shoolyard Ghosts" - puikumas ausims. Tai ir pradėsiu dabar, visgi gyvuoja jau 20 metų. Beje, tai šalutinis Steveno Wilsono iš Porcupine Tree projektas.
Naujiena:  2008-uosius metus Rihanna skirs poilsiui
Pranešimo data:  2008-05-09 13:45:02


Pagaliau jos nebegirdėsiu, kur beeičiau. Bent matus, nors vienus metelius...
Naujiena:  Vėl policijos nuovadoje atsidūrusi Amy Winehouse paleista už užstatą
Pranešimo data:  2008-05-08 15:34:32


O kas dar daryti.
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2008-05-08 15:32:08


Gabux, ačiū už Crisopa - labai labai ten gerai.
Dienoraštis:  2008-05-06: tik 3 litukai ;D
Pranešimo data:  2008-05-06 23:25:36


Tuomet tada mano rankos nusvyra :./ O ar niekas tau nesakė, jog sava galva yra pati protingiausia? :)
Dienoraštis:  2008-05-06: Surask mane, šauksme, aš milžino paunksmėj tyliai pasislėpus
Pranešimo data:  2008-05-06 23:21:16


Nu va prašau. Aš tai siūlau deginti Mortą ir rėkti "žiema žiema, bėk iš kiemo". arba "dink, kol papų nesumozojau". Suprask teisingai.
Dienoraštis:  2008-05-06: tik 3 litukai ;D
Pranešimo data:  2008-05-06 23:18:34


O tai kodėl gi ne? :O
Dienoraštis:  2008-05-06: tik 3 litukai ;D
Pranešimo data:  2008-05-06 23:11:51


;D o turi elektroninę bankininkystę?
Dienoraštis:  2008-04-13: . Ir išniro Vera Lynn iš pamirštų playlist‘ų.
Pranešimo data:  2008-05-06 23:00:38


Klimt'as... Daug prisiminimų. Menine prasme - įstabu, o vat kitomis - šiukštu, ne.
Dienoraštis:  2008-05-06: Surask mane, šauksme, aš milžino paunksmėj tyliai pasislėpus
Pranešimo data:  2008-05-06 22:47:37


Intelektualiniai "žaidimai" man patinka. Tik nežinau, kaip tau. Kad ir kaip bebūtų, tavo ramų ežeriuką subangavo kažkas ne itin teigiamo. Juk buvo tobulas štilis. Ir katės dar su visom akim.
Dienoraštis:  2008-05-06: Apie lopus, varnas, Rokus ir žemiausias viršukalnes.
Pranešimo data:  2008-05-06 22:24:28


Sakai, per piktai? Ne čia taikiau, tiesą sakant. Žinoma, išskyrus Poną Penį. Aha, didžioji pė geriau rodosi.
Dienoraštis:  2008-05-06: ar gali?
Pranešimo data:  2008-05-06 22:15:48


Įsivaizduoju, bet užtektų ir vieno, nesu reiklus :O
Dienoraštis:  2008-05-06: Apie lopus, varnas, Rokus ir žemiausias viršukalnes.
Pranešimo data:  2008-05-06 22:05:23


A kaip jo, kaip aferisto karjera prasidėjo gal pasakojo? :)
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2008-05-06 22:04:05


Visuomet norisi sakyti, kad paklausykit mano klausytas dainas. Na bet jūs iš tikrųjų paklausykit ;D 1. kreivas & raimonda - gerki 2. Amusement Parks on Fire – Venus in Cancer 3. kreivas & raimonda – sonetas 4. Pure Reason Revolution – Apprentice of the Universe 5. Pure Reason Revolution – Aeropause
Puslapiai: 123456 ... 142

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


Miyavi Miyavi
6,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 1941
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 21324