Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

erdnija



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5702 d.
Narys nuo: 2007-12-29
Reitingo taškai: 24
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Geriausi Graikijos atlikėjai

29 skaistusia

Komentarai

Naujiena:  Mamas jų dienos išvakarėse sveikino D. Roussos
Pranešimo data:  2008-08-11 20:33:17


Didžiausia pagarba jam!
Naujiena:  Grupė „Pikaso“ grįžta į sceną
Pranešimo data:  2008-03-14 19:40:21


[quote=erdnija]Nu ok ok. Čia kiekvieno skonio reikalas. Aš labai mylėjau kažkada šią grupę. Ir dabar kartais pasiklausau. Tikrai būtų faina, jei jie grįžtų, bet negrįš, tad viskas. Aš pvz. labai pykstu, kad mūsų pop padangę teršia visokios YVOS, KĮŽ'ai, bet kažkam patinka. Šiaip ar taip, gal kas turi ar žino kur galėčiau gauti jų dainą, kurią Mango koncerte dainavo?[/quote] Bent jau netikiu, kad grįš.
Naujiena:  Grupė „Pikaso“ grįžta į sceną
Pranešimo data:  2008-03-14 19:38:00


Nu ok ok. Čia kiekvieno skonio reikalas. Aš labai mylėjau kažkada šią grupę. Ir dabar kartais pasiklausau. Tikrai būtų faina, jei jie grįžtų, bet negrįš, tad viskas. Aš pvz. labai pykstu, kad mūsų pop padangę teršia visokios YVOS, KĮŽ'ai, bet kažkam patinka. Šiaip ar taip, gal kas turi ar žino kur galėčiau gauti jų dainą, kurią Mango koncerte dainavo?
Diskusijos:  Geriausi Graikijos atlikėjai
Pranešimo data:  2008-03-11 20:46:08


[quote=Dionisas]Na aš irgi tikrai sergu graikų manija :D domiuosi viskuo kas susiję su Graikija, todėl labai apsidžiaugiau radęs bendraminčių graikiškos muzikos srityje. <...>;)[/quote] Kaip šaunu! Man lygiai tas pats. Taip pat labai džiaugiuosi, paskelbus šią temą. :)
Daina:  Se Thelo Sam Trelos (graikiška versija)
Pranešimo data:  2008-03-11 20:29:39


Man tai Sakis kai dainuoja graikiškai gražiau. Vis dėlto tai jo gimtoji kalba.
Diskusijos:  Geriausi Graikijos atlikėjai
Pranešimo data:  2008-01-17 14:45:36


Na mano mylimiausia yra Elena Paparizou. Dar patinka Anna Vissi, Kostas Martakis, Michalis Chatzigiannis, Despina Vandi, Christos Dantis, Chryspa... Seniau labai labai patiko Sakis Rouvas. Tai tik tų ir tesiklausau galima sakyti. Lietuviška muzika neprilygsta graikiškai visiškai...
Diskusijos:  Geriausi Graikijos atlikėjai
Pranešimo data:  2008-01-17 14:29:54


[quote=Hmm][quote=erdnija]Sergu Graikijos manija. Klausausi beveik tik graikų muzikos. O kaip jūs? Žinote kokį atlikėją? [/quote] esmes nesupratau, klausai grupes ne pagal muzikos zanra, o pagal tai is kokios ji salies?[/quote] Taip man išeina. Na tų visų hard rock neklausau, bet man taip gražu, kai graikiškai dainuoja :D
Diskusijos:  Geriausi Graikijos atlikėjai
Pranešimo data:  2008-01-04 19:01:33


Na man būtent nuo jų ta manija prasidėjo. Tai kas labiausiai patiko?
Diskusijos:  Geriausi Graikijos atlikėjai
Pranešimo data:  2008-01-04 18:35:24


Sergu Graikijos manija. Klausausi beveik tik graikų muzikos. O kaip jūs? Žinote kokį atlikėją?
Diskusijos:  Atlikėjų išvaizda: ar daug ji jums reiškia?
Pranešimo data:  2008-01-04 18:33:23


Šiaip aišku svarbiausia vokalinė pusė. Bet kai dainininkas (-ė) gerai atrodo tai išvis gerai. Taigi iš dalies svarbu.
Grupė:  Oomph!
Pranešimo data:  2008-01-04 18:28:12


Oi ir aš kažkada labai mėgau... kažkaip paskui užmiršau ir baigės. Sulig Gott ist ein popstar...
Diskusijos:  "Eurovizija" - fonograma?
Pranešimo data:  2008-01-03 18:33:36


Per 2005 metų Elena - Helena gyvai dainavo. Buvo super. Na, o 2006 - ųjų Eurovizijoje buvo svarbiausia ne dainavimas gyvai, o profesionalus ir akį traukiantis pasirodymas. Prisiminkit choreografiją. Būtų neįmano lygiai, gražiai gyvai padainuoti. O vaizdas iš šono, sutikit, buvo geras.
Diskusijos:  Rumunų atlikta daina "Tornero" (Eurovizija 2006)
Pranešimo data:  2008-01-03 18:30:36


Balsas jo liux
Diskusijos:  Dainų konkursas "Eurovizija"
Pranešimo data:  2008-01-03 18:29:38


EEEEEE!!! Kaip laukiu 2008 Eurovizijos!!! Gal kas pradėjo ja domėtis?
Grupė:  Ką manot apie grupę "Pikaso"?
Pranešimo data:  2008-01-03 18:20:52


Na aš taip pat negalėčiau savęs pavadinti jų fane. Bet buvo laikotarpis, kad klausiausi tik jų dainų ir tikrai liūdėjau, kai jie išsiskyrė... Na kartais dar prisimenu senus laikus ir pasiklausau jų dainelių (vis dar netrinu). Bet iširus Pikaso įtikėjau graikų muzika, nes mano kvailam muzikiniam skoniui nebeįtiko nė viena Lietuvos grupė ar atlikėjai hahaha. Amen.
Puslapiai: 1

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Gazebo Gazebo
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2266
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 102446