Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

eugenijab



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 4594 d.
Narys nuo: 2004-03-20
Reitingo taškai: 44
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Albumas:  Falco - Wiener Blut
Pranešimo data:  2011-07-23 00:31:09


Man patiko Walls of Silence, Satellite to Satellite, Tricks. Aplamai šis albumas labai patinka, gražūs žodžiai, kai su žodyno pagalba esmę supratau.
Daina:  Pet Shop Boys - Heart
Pranešimo data:  2008-03-15 19:36:22


Šios dainos klipas man nerealiai patiko.
Daina:  Titanic
Pranešimo data:  2008-02-23 23:10:00


Ši daina savo tempu ir atlikimu manau labiau atitinka skęstančio laivo temą, palyginus su Celine Dion "My heart will go on". Gana prasmingas Falco dainos tekstas, išvertus iš vokiečių kalbos. Čia yra mintis apie tai, kad ne taip svarbu, tu esi turtingas ar vargšas. Daug svarbiau yra - kai nelaimėje esi ne vienas, kai sulauki pagalbos. O tie, kurie išsigelbėjo, gavo drąsos visam gyvenimui.
Albumas:  Falco - Nachtflug
Pranešimo data:  2008-02-23 23:06:17


Tai mano vienas mėgstamiausių Falco albumų. čia vyrauja greito tempo dainos.
Daina:  Falco - Rock Me Amadeus (Salieri Version)
Pranešimo data:  2008-02-23 23:02:56


Ši dainos versija - bene pati ilgiausia, trunka apie 8 minutes. Dainos pradžioje paminimos su Mocartu susijusios datos - jo gimimas, kūryba, mirtis ir t.t. Labai gražiai derinosi smuikas prie šios dainos. Kiek teko skaityti užsienio mėgėjų atsiliepimų, tai jie komentavo, kad tuo laiku Falco efektyviau už bet kokius mokytojus atkreipė jaunimo dėmesį į Mocartą.
Albumas:  Falco - Falco 3
Pranešimo data:  2008-02-20 23:21:23


Šis albumas buvo populiariausias, kiek teko girdėti, jo parduota daugiausiai egzempliorių.
Albumas:  Falco - Symphonic (album)
Pranešimo data:  2008-02-20 23:18:17


Paskutiniai 3 kūriniai - paimti iš koncerto Vienoje 1994 m.05.12 su simfoniniu orkestru. Mano nuomone, nuostabus albumas, ypač gerai orkestras sugrojo Der Kommissar, Monarchy now, Europa, Titanic, Vienna Calling, Rock me Amadeus.
Diskusijos:  Kokių grupių koncertuose esat buvę?..
Pranešimo data:  2006-07-31 15:11:38


Buvau Def Leppard,Depeche Mode ir vakarykščiame Stingo koncerte.
Diskusijos:  Filmo "Pragaro Virtuvės Vaikėzai" muzika
Pranešimo data:  2005-09-13 09:36:53


Čia kur dėl dainos teiravotės,gal turite omeny tą,kur transliuodavo,reklamuojant šį filmą.Tai Falco "Out of the dark".
Diskusijos:  Iš kelinto karto išlaikėte vairavimo egzaminą?
Pranešimo data:  2005-03-19 22:57:05


Išlaikiau iš pirmo karto.Bet klaidų padariau.Aikštelėje ne iš karto įsiparkavau.Pagrindinė klaida-užgęsimas,net 3 kartus (n).Mat su Polo neteko važiuoti,visada tik su Astra,o ten pavaros truputį kitaip jungiasi.Egzaminuotojas sakė,kad mašiną valdau neblogai,tik tie užgęsimai viską gadino :(.O į teorinius egzaminuotojo klausimus atsakiau gerai.
Diskusijos:  Kokia vokiška daina jums gražiausia?
Pranešimo data:  2005-02-20 00:49:53


Falco dainos - Jeanny,Out of the dark,Rock me Amadeus, Vienna Calling, Titanic ir kt.
Grupė:  Ar patinka jums grupė "Def Leppard"?
Pranešimo data:  2004-10-17 11:03:57


Būtinai pamatysi :).Jie,galimas daiktas,dar pasirodys Lietuvoj,nes bilietai buvo gerai perkami,gal tik keliasdešimt nebuvo išpirkta.Beje,Šios grupės dainas transliuoja M1 Plius,jų puslapyje www.pliusas.fm,paspaudus "renginiai",susirandi dainų tūkstantuką,ten ir jų dainų yra.Tik dabar balsavimai nebevyksta.
Grupė:  Ar patinka jums grupė "Def Leppard"?
Pranešimo data:  2004-10-17 10:56:41


Šiaip publika tai daug vyresnė,nors teko matyti šiek tiek ir mano bendraamžių (man 24).Įspūdį padarė 2 fanai,maždaug 15 ir 10 metų.Abu apsirengę grupės marškinėliais,veidus išsidažę D.Britanijos vėliava,pašiauštos skiauterės,ties ausimis išskusta plaukų ir grupės pavadinimas užrašytas :).Jie,mačiau,į pirmą eilę nuėjo. O tu ar buvai koncerte? Man tokie koncertai brangus malonumas,tai vienintelis užsienio grupės koncertas,kuriame buvau,bet,kaip minėjau,tikrai nesigailiu (y).
Grupė:  Ar patinka jums grupė "Def Leppard"?
Pranešimo data:  2004-10-17 10:49:25


Buvau kažkur per 5-7 metrus nuo scenos,tai garsas tikrai geras buvo.Na man tai labai patiko,kartais tą koncertą net sapnuoju %).Tikrai nesigailiu,kad visą stipendiją paaukojau bilietui,nors grupiokės stebėjosi.Žinia,ne visiem tokia muzika patinka,o čia buvo tikras roko koncertas - be šokių ir fonogramų :],bet gyvas atlikimas (y).
Grupė:  Ar patinka jums grupė "Def Leppard"?
Pranešimo data:  2004-10-17 10:43:29


Def Leppard - viena iš mėgstamiausių mano klausomų grupių. Ir greitos dainos,ir baladės patinka,bet labiausiai tai Love Bites (y).Ir jų koncerte pernai Vilniuje buvau :).
Diskusijos:  Kuri "Queen" daina - geriausia iš geriausių?
Pranešimo data:  2004-10-15 19:51:17


Queen - viena iš mėgstamiausių mano grupių.Net nežinau,kurią čia dainą išskirti,šiaip labai mėgstu The Show must go on,You don't fool me,tokia greita dainelė Breakthru (+).Mano pažįstami sako,kad jiems Queen muzika per sunki (-).Čia jau kaip kam.
Diskusijos:  Jūsų nuomonė apie radijo stotis?
Pranešimo data:  2004-10-15 19:30:28


O aš klausau radijo.Bet labai išranki muzikai esu,lietuviškų nemėgstu.Man labiausiai patinka užsienio pop ir roko muzika,kuri buvo populiari prieš 10-20 metų(mano vaikystėje ir paauglystėje),tad dažniausiai klausau M1 Plius.Jie groja ir naujausių kurinių,bet ne visus,o atitinkančius stoties formatą.Be to,didžėjai nevargina savo greitakalbėmis.Daug kas nesupranta mano muzikinio skonio (-),jiems tokia muzika per sunki,betgi kiek žmonių,tiek nuomonių %).
Puslapiai: 1

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Evanescence Evanescence
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 4347
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 112763