Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

faworite



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7517 d.
Narys nuo: 2004-07-14
Reitingo taškai: 53
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Daina:  Liquido - The Opera
Pranešimo data:  2005-03-30 13:40:42


i sliquido lyriskesniu dainu sita man viena labiausiai patinkanciu..:) taip ir skamba mintyse ...You'll be making many friends as you're heading for america place of mass hysteria... mmm...;):o
Daina:  Liquido - The Joke Is On You
Pranešimo data:  2005-03-30 13:38:43


super daina!!! pagal tokia taij kaip sakant tik 'taskytis' ir 'taskytis'..:D%p
Daina:  Liquido - Why are you leaving?
Pranešimo data:  2005-03-30 13:37:41


jooo..pritariu:] nors siuop metu man pati paciausia yra is ju naujojo albumodaina 'drag me down', bet jei reiketu rinkti liquido megiamiausiu dainu 5-uka, why are you leaving tikrai i ji paterktu..:)) ypac priedainis uzveza..:p
Naujiena:  Ilgai lauktas naujas „Tele Bim-Bam“ albumas – gruodžio 10 d.
Pranešimo data:  2004-11-24 20:05:25


oi kaip jega, tikiuosi isigyti..:p nerealios man ju dainos...;)
Grupė:  Jūsų nuomonė apie grupę "Mokinukės"?
Pranešimo data:  2004-11-14 12:00:50


depression>> ya, ya..;D mano brolis skaito ta donalda ir kiti kartais, tai tikrai \'idomus\' zurnalas.... yra ish ko pazwengti tiktais.. tai del to intelektualumo nesutikciau..:p tik_ieva>> o wertino tai shapauskas ir 10 balu dawe todel, kad kaip tokio amziaus, ir tokio stiliaus grupe, tai sawo darba atlieka isbaigtai, bet aisku rimtos muzikos gerbejai 10balu tikrai neduotu.. tai wo, bet bet kokiu atweju, jos wisishkos kwaiseles...;)
Grupė:  Jūsų nuomonė apie grupę "Mokinukės"?
Pranešimo data:  2004-11-13 17:05:11


jau tokios liustros man jos.... ziauru ir klausyt.. o siaip tai siandien 'faina' dalyka perskaiciau- 'panelej' ju albumas yra iwertintas 10 balu ish 10!!! nu sakes... dar nespejau perskaityti uzh ka, bet jau ko ko, o tokio iwertinimo jos nenusipelne!!! noup, noup, noup...(-)
Naujiena:  “Skamp” iš Amerikos parsiveža metų grupės titulą!
Pranešimo data:  2004-11-13 16:59:34


mmmm...... as juos myliu... ; )*~
Naujiena:  "Mokinukių" gerbėjai atakuoja dainininkių namus
Pranešimo data:  2004-11-10 19:00:43


nu shakes, kaip galima tokiu kwaishu dar autografu prashyti.. jos jau turbut ganetinai 'zwaigzdiskai' jauciasi- taigi kaip pas 'normalius' daininkus gerbejai werziasi.. tik as kazkodel garantuoju, kad tie parasu prasytojai kazkaip newirsija 10metu ribos...;D is tikruju noreciau nuwaryt su draugem i ta ju albumo pristatyma! gera juoko doze butu garantuota..:p
Naujiena:  „Mokinukėms“ – popmuzikos įžymybių pagyros
Pranešimo data:  2004-10-12 19:50:02


xexexe..;D jos tikrai mane pawerge sawo "hitais" ! o taip, kokios 'nuostabios dainininkes' help mazhiau tokiu.. wienintele nauda ish ju, tai tai, kad pasijuokt galima! ir dar labai norechiau ishgirsti ta ju 'roko skambesio' daina 'gera diena'.. idomu kiek ten to roko yra..:)
Naujiena:  Pristatome naująjį "Skamp" albumą "Reach"
Pranešimo data:  2004-10-12 19:44:30


oi kokie shaunuoliai! ish tikruju ash dabar laiko neturiu skaityti shios wisos naujienos,nes dar turiu pasiruoshti kai kurioms pamokoms, bet nusipirkusi albuma galesiu netik paskaityti, bet ir ishgirsti! mmm...;)
Naujiena:  Robbie Williams'as išsižada aktorystės
Pranešimo data:  2004-10-12 16:09:59


nu jei jau jam atrodo, kad negaletu suwaidinti dzheimso bondo, tai gal jis ir geriausiai zhino, bet wis wien manau, jei imtusi shio waidmens jam wis wien tai neblogai isheitu! nes pazhiurint jo koncertu, galima pastebeti, kad robbie itin teatralishka asmenybe!:)
Diskusijos:  Animacinių filmukų garso takeliai. Kokie jūsų favoritai?
Pranešimo data:  2004-10-10 15:27:51


man tai filmuko 'candy-candy' nerealiai grazhios dainos... turiu parsisiuntus, tik gaila, kad ten tokios kaip telefonines melodijytes, o tu tikru dainu tai niekur neradau.. tai per wideka pasiklausau..:-) jei kas nori paklausyti nueikit: ;) https://candycandyanns.iespana.es/candycandyanns/mus.html
:  Kaip jums grupės "Delfinai" kūrinys "Sukasi žemė"?
Pranešimo data:  2004-10-10 13:28:23


neee... shi daina tai man nlb.. bet yra kelios wisai nieko.. :p tik kad wisos wos ne tokios pacios..;D
Diskusijos:  Justas - "Musė" ("Telebimbam"). Kaip jums?
Pranešimo data:  2004-10-10 13:24:26


kaip man shi dainele patikdawo...;) buwo wiena mylimiausiu! dabar jau kitos man TELEBIMBAM dainos patinka, pwz. 'ledai', 'telebimbadienis', 'nakteles ziedai' ir kt.. shi grupele, tai wieni mano mylimiausiu dainoreliu!(+)
Diskusijos:  Jūsų nuomonės apie "Pikaso" albumą "Sudie"
Pranešimo data:  2004-10-10 13:21:05


to albumo rankose nelaikiau, bet ir nereikia, zhinodama, kad jis pikaso, o ju dainos tokios 'nerealios' , tai nuomone jau susidariau..8) nors gal su ju lygiu palyginus, tai jis ju geriausias? %p
Diskusijos:  Ką manote apie "Skamp" albumą "Reach"?
Pranešimo data:  2004-10-10 13:17:32


gaila nenuejau i shio albumo pristatyma oazej..x( o shiaip tai tikrai werta.. nors dar nenusipirkau, bet girdejau kelias dainas ju koncerte, man patiko..:p
Diskusijos:  "O-Zone" - "Despre Tine". Gera daina?
Pranešimo data:  2004-10-10 13:09:29


man tai shios dainos melodija wos ne tokia pati kaip ir 'dragistea din tei'.. nepatinka man..(-)
Diskusijos:  Kaip jums dainos, kuriose dainuojama ir kartu grojama pianinu?
Pranešimo data:  2004-10-10 13:05:16


shiaip wisai nieko toks derinys, bet man tai reikia daugiau garso, bugnu.. bet pwz, kai ash groju liquido 'play some rock' ant piano, tai to trenksmo lyg ir uzhtenka.. nuo dainos priklauso.. dazhniausiai jau profesionalus muzikantai taip groja.. nes wis wien sunkiau nei tik dainuoti.. :]
Grupė:  Ką manote apie Onsa?
Pranešimo data:  2004-10-10 12:51:03


mane irgi nustebino toks zhemas balsas..:-) o shaip tai daina kazhkokia nelietuwishka man pasirode.. jei buchiau ishgirdusi per radija, tai galwochiau kad uzhsienio daina.. nes shiaip per radiocentra nebuwau girdejusi.. shis mano pasakymas tai shiaip skaitosi pagyrimas, nes kai kai kurie lietuwiukai sukuria muzika, ir ja paleidzhia per radijo stotis, tai ojojoj.. zhdzh, kurk toliau!;)
Grupė:  Kam patinka Džordana Butkutė?
Pranešimo data:  2004-10-10 12:39:28


kai buwau pradinuke, tai man ji diewaite buwo..;D plakata atsimenu jos nusipleshusi buwau nuo tu apwaliu stowu, kur apie naujus kino filmus ir pan. praneshama.. tai ten jos nauja albuma reklamawo.. bet tai shitai buwo seniai.. dabar tai nei jos klausau, nei ka.. %)
Naujiena:  Paris Hilton bandymas debiutuoti - nevykęs
Pranešimo data:  2004-10-10 12:35:44


ir gerai... atsirado dainininke...;D
Daina:  Louis Armstrong - What a Wonderful World
Pranešimo data:  2004-10-03 19:15:09


tooooookia nereali daina... suwirpinanti shirdi.. ojojooj.. myliu shia daina! :D
Diskusijos:  Geriausi "gyvi" koncertai
Pranešimo data:  2004-10-03 15:12:08


ish lt tai Skamp labai laiswai jauchiasi scenoj!! ir erica puikiai dainuoja gywai, nes turi stipru balsa! ish uzhsienio tai be galo laiswai jauchiais robbie williams, o tas zhiauriai fainai, ir balsas jo, geras!:]
Diskusijos:  "Music Slam '2004". Kokie įspūdžiai?
Pranešimo data:  2004-10-03 15:09:28


ash tai to lietaus beweik nejauchiau kazhkaip.. toks krapnojimas jautesi ir wiskas.. chia gal todel, kad tokia mergina aukshtesne dideliais garbanotais plaukais pirmoje eileje, priesh mane stowejo, tai man su plaukais ta lietu uzhstojo..:p aishku po to nuo jos labiau i centra paejau, kad geriasu matytusi..:]
:  "Skamp" kūrinys "Na Na Na". Ką manote?
Pranešimo data:  2004-10-03 15:06:24


o man tai shi daina tooooookia nereali!! diewinu!!:p
Naujiena:  Beyonce Knowles patyrė traumą
Pranešimo data:  2004-10-02 12:19:54


wis wien nepakenks shis iwykis jos karjerai.. tik zhinoma, koja tai skauda!:| :-)
Diskusijos:  Ar gera daina gali atsibosti?
Pranešimo data:  2004-10-02 10:56:32


jeigu l.dazhnai klausysi, tai aishku atsibos, kad ir kokia ta daina butu gera! tai ash dabar sawo mylimiausias dainas rechiau klausausi, kad per daug neatsibostu, bet jau kai pasileidzhiu, tai ant wiso garso- kitaip neidomu..:-)
:  Ką manote apie Robbie Williams'o dainą "Radio"?
Pranešimo data:  2004-10-02 10:53:24


paskutiniu metu, tai kuo daugiau ishgirstu shia daina, tuo labiau ji man pradeda patikti..:p
Daina:  Liquido - Play Some Rock
Pranešimo data:  2004-09-30 20:17:22


shita daina zhiauriai faina, tik kad jos jau taip daug kartu klausiausi, kad pabodo, tad dabar ishsitraukiau natas ish neto ir ant piano groju..;)
Daina:  Liquido - What You Keep Inside
Pranešimo data:  2004-09-30 20:16:06


shita daina man irgi patinka, ant piano ishmokau grot..:p
Puslapiai: 123

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Bon Jovi Bon Jovi
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 3573
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 373161