Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

fidelcastro


leonardas
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5440 d.
Narys nuo: 2007-01-20
Reitingo taškai: 25
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Grupė:  Ką manote apie legendinius "Guns N' Roses"?
Pranešimo data:  2011-03-10 23:55:36


Aš kai gilinuos tik į muziką, o ne kas kiek mergų pamylėjo ar kiek narkotikų užvartojo, tai man GnR viena mėgstamiausių grupių. :)
Grupė:  Saulius Mykolaitis. Diskusijos apie jį.
Pranešimo data:  2008-03-14 19:44:23


kodel atminimo? :O ar jis amzina atilsi? :( nes jeigu gyvas, tai vakaras nelabai gali buti atminimo :D
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Good Charlotte"
Pranešimo data:  2008-03-14 15:43:20


vienos dainos uzteko, kad susidaryciau labai nebloga nuomone apie sita grupe :) victim of love man is ties labai patiko ;)
Grupė:  Jeronimas Milius
Pranešimo data:  2008-03-14 15:39:21


kaip jau buvo mineta, Jeronimas turi labai dideli potenciala ;) nors man tai tokia muzika ne prie sirdies :( bet vaikinukas talentingas :)
Grupė:  Saulius Mykolaitis. Diskusijos apie jį.
Pranešimo data:  2008-03-13 10:34:11


vakar drauge atsiunte daina "ziema". tai paliko labai nebloga ispudi :) grazi tokia :)
Diskusijos:  Geriausi Graikijos atlikėjai
Pranešimo data:  2008-03-13 10:30:14


zinau 3 :D sakis rouvas, paparizou ir anna vissi. o siaip tai nelabai domiuosi graikiska muzika :)
Grupė:  Diskusijos apie grupę "My Chemical Romance"
Pranešimo data:  2008-01-05 17:02:11


tai kas jos nezino? :D tik apie muzika taio tikrai nieko negaliu pasakyti :( nes neklausau as tokio chlamo kaip emo muzika :D
Grupė:  Ką manote apie Bryan'ą Adams'ą
Pranešimo data:  2007-11-27 20:03:05


[quote=kp123456]Man tai jis nerealus... Kas nors varysit i jo koncerta?[/quote] taip, as eisiu i koncerta. jau pirmosiomis pardavinejimo dienomis bilieta nusipirkau :D
Diskusijos:  Tavo albumų Top 3-ukas
Pranešimo data:  2007-11-27 01:56:10


sunku ir sisirinkti... rammstein - mutter rammstein - reise reise U2 - best singles
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2007-11-27 01:53:03


1. Rammstein - Mein Herz brennt 2. Metallica - Nothing else matters 3. ACDC - Hells bells 4. Guns 'n' Roses - Paradise City 5. U2 - Sunday bloody sunday
Diskusijos:  Jūsų mėgstamiausia sena daina?
Pranešimo data:  2007-11-27 01:49:40


metallicos beveik visos dainos, aerosmithu didzioji dauguma, nirvana irgi beveik visos, ACDC viena kita, guns 'n' roses. dar aisku ir uzmirsta kazkas pasiliko...
Grupė:  Ką manote apie Bryan'ą Adams'ą
Pranešimo data:  2007-11-27 01:46:09


vienas is mano megstamiausiu grupiu/atlikeju visame pasaulyje. ypac zavi dainos black pearl ir 18 till i die. koncertas jau po savaites!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Grupė:  Apie grupę "Reamonn"
Pranešimo data:  2007-11-27 01:40:54


visai patinka man sie vokietukai :) ne taip ,aki prammstein, bet vis tiek... megstamiausia daina - supergirl. o ir atradau reamonn visisko, bet laimingo atsitiktinumo deka :)
Diskusijos:  Kuri grupė Lietuvoje geriausia?
Pranešimo data:  2007-11-27 01:38:13


man tai kazkaip ŽAS patinka... dar Jonas Čepulis, gal dar Katedra siek tiek ir Lietuvoje, ko gero, deja, butu kaip ir viskas... :(
Grupė:  Ką manote apie "Depeche Mode"?
Pranešimo data:  2007-11-27 01:33:11


siaip man visai patinka. ypac a pain i'm used to ir precious :) dar labiau pradejo patikti po koncerto pernai metais :)
Puslapiai: 1

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Lorde Lorde
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2291
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 32312