Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

gothic_rose


neringa
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7645 d.
Narys nuo: 2005-03-18
Reitingo taškai: 32
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Naujiena:  Alice Cooper'is - Kylie Minogue gerbėjas
Pranešimo data:  2005-04-05 17:11:32


sakes , negaliu patiketi...na bet kaijp yra taijp yra :-)
Naujiena:  Gwen Stefani - geriausiai besirengianti moteris
Pranešimo data:  2005-04-05 17:09:52


galejo Dita von Teese buti pirmoje wietoje , na bet ir antra gerai (+)
Naujiena:  „The Prodigy“ atšaukė koncertą Vilniuje
Pranešimo data:  2005-04-01 21:43:33


na ash manau kad cia nesamone , balandzio 1-oji... na o jeigu tiesa taij labaij liudna ;(
Naujiena:  Vilnietės dizainerės darbai sužavėjo "Yvos" gražuolę
Pranešimo data:  2005-03-31 21:25:50


na ziuresim kaijp cia bus , na bet jauciu kad ju drabuziai niekuom nesiskirs nuo dabartiniu...:|
Naujiena:  Atlanta iš Berlyno skubėjo atsiimti apdovanojimo
Pranešimo data:  2005-03-31 21:19:49


as neskubeciau i lietuva del tokio sudniekio...
Diskusijos:  "Good Charlotte" - "Predictable". Kaip jums šis vaizdo klipas?
Pranešimo data:  2005-03-25 19:31:35


neblogas (+)
Naujiena:  Ramybės drumstėja Britney
Pranešimo data:  2005-03-25 19:20:02


uzjauciu wisas pasaulio garsenybes del tu ramybes drumsteju..(+)
Naujiena:  Kylie - laibu kaip bitutės liemeniu
Pranešimo data:  2005-03-25 19:03:01


hm..ash su tokiu korsetu nesugebeciau is wietos pajudeti...nesamone:|
Naujiena:  Gwen Stefani nori dirbti su grupe "Keane"
Pranešimo data:  2005-03-25 19:00:32


idomu kas is to iseijs...:-)
Naujiena:  Vilniuje koncertuosianti „The Prodigy“ – garsenybių numylėtiniai
Pranešimo data:  2005-03-25 18:59:39


ash taijp noreciau pabuwoti ju koncerte , bet...;(
Diskusijos:  Kaip jums "The Cure" daina "Friday I'm In Love"?
Pranešimo data:  2005-03-24 19:29:54


o kaip tik ja dabar klausau! ;D ziauriai nuostabi daijna!
Diskusijos:  Ką manote apie "Within Temptation" dainą "Mother Earth"?
Pranešimo data:  2005-03-24 19:26:29


labai prasminga...:)
Diskusijos:  Kaip vertinate "Scorpions" kūrinį "Maybe I, Maybe You"?
Pranešimo data:  2005-03-24 19:24:53


labai grazi :)
Diskusijos:  "HIM" - "Join Me (In Death)". Ką jūs manote apie šią dainą?
Pranešimo data:  2005-03-24 19:22:47


labai faijna daijna :]
Diskusijos:  Kaip jums "Within Temptation" kūrinys "Stand my ground"?
Pranešimo data:  2005-03-24 19:21:51


labaij nuostabi daina (y)
Diskusijos:  Kaip jums "Depeche Mode" kūrinio "Enjoy the silence" 2004 m. versija?
Pranešimo data:  2005-03-24 19:18:37


man abi labai geros..(+)
Diskusijos:  Ar senos dainos, geros dainos???
Pranešimo data:  2005-03-24 19:17:49


kai kurios (+)
Diskusijos:  Kaip vertinate Marilyn Manson kūrinį "Sweet Dreams"?
Pranešimo data:  2005-03-24 19:16:19


geriausia is wisu dainu !! ji labai wezanti , kartais pasiklausius norisi werkti , nes ji tokia grazi , issilyditi net galima..jei ne ta daina tai nebuciau susimasciusi kad Marilyn'as Manson'as aplamai egzistuoja , ir nebuciau jo fane..tikriausiai mano kambarys butu iskabinetas kokios nors britney spears arba westlife plakataijs...:| aciu dievuij kad Mansono muzika man apswiete prota :D
Diskusijos:  Jūsų nuomone - geriausia grupės "AC/DC" daina?
Pranešimo data:  2005-03-24 19:09:22


highway to hell , stiff upper lip (y)
Diskusijos:  Kokia vokiška daina jums gražiausia?
Pranešimo data:  2005-03-24 19:06:38


rammstein - du riechst so gud , stripped..labaij geros daijnos , malonu klausyti :D
Diskusijos:  Kaip jums "Queen" daina "Show must go on"?
Pranešimo data:  2005-03-24 18:56:48


sita daina niekada nepasens , labaij gera daina (y)
Diskusijos:  Kaip jums "Apocalyptica" kartu Ville Valo ir Lauri Ylonen atlikta daina "Bittersweet"?
Pranešimo data:  2005-03-24 18:44:23


man ta daina labaij patiko , wiskas taijp graziai skamba ;)
Diskusijos:  Jūsų mėgstamiausia sena daina?
Pranešimo data:  2005-03-24 18:36:29


Marilyn Manson - Dope hat (y)(y)(y)(+)
Diskusijos:  Kaip jums dainos, kuriose dainuojama ir kartu grojama pianinu?
Pranešimo data:  2005-03-24 18:32:20


wisai nieko , labai ramios... :)
Diskusijos:  Kaip jums "Oomph!" kūrinys "Augen auf"?
Pranešimo data:  2005-03-24 18:30:31


labaij puiki daina :D
Diskusijos:  "Destiny's Child" kūrinys "Soldier"
Pranešimo data:  2005-03-24 18:27:14


nu merginos galejo ir geriau pawaryt...(+)
Diskusijos:  "Red Hot Chili Peppers" - "Californication". O kaip jums šitas gabalas?
Pranešimo data:  2005-03-24 18:25:39


labai gera daina!!(y)(y)(y)(y)(y)(y);D
Diskusijos:  Kaip jums Gwen Stefani daina "What you waiting for"?
Pranešimo data:  2005-03-24 18:22:58


man daugelis gwen stefani dainu patinka , ir jos klipai idomus...(y)
Diskusijos:  Bendra Christina Aguilera ir Nelly daina "Tilt Ya Head Back". Ką manote?
Pranešimo data:  2005-03-24 18:20:00


tyliu...:o
Diskusijos:  Ką manote apie Amberlife ir Ladybird bendrą kūrinį "My Lover's Gone"?
Pranešimo data:  2005-03-24 18:18:53


aij nieko gero..(-)
Puslapiai: 123

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Solitudes Solitudes
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 2496
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 77538