Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

gwenny



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5637 d.
Narys nuo: 2005-09-30
Reitingo taškai: 69
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Diskusijos:  Kai nežinai grupės / atlikėjo ir dainos pavadinimo, o tik kelis žodžius, klausk čia!
Pranešimo data:  2011-01-17 18:25:42


Sveiki, pagelbekit!!! daina tokia klubine , tranki, dainuoja vyras: looking for a while ... Gal kas zino tokia?
Diskusijos:  Kai nežinai grupės / atlikėjo ir dainos pavadinimo, o tik kelis žodžius, klausk čia!
Pranešimo data:  2011-01-08 13:19:50


[quote=latras][quote=gwenny]Gal kas zino daina, kuria rodo per mtv, klipe automobiliu vaziuoja vaikinas ir mergina, nakti, veliau vaikinas mergina palieka ar kazkas panasaus. Please padekit surast ta daina:))[/quote] gal du vaikinai viena mergina su masina veza? [/quote] Jei ten naktis, tada gali but, bet kazkaip isivaizduoju kad tik dviese jie , tokioj senovinej masinoj atviru stogu;/ per mtv daznai rodydavo.
Diskusijos:  Kai nežinai grupės / atlikėjo ir dainos pavadinimo, o tik kelis žodžius, klausk čia!
Pranešimo data:  2011-01-06 21:11:03


Gal kas zino daina, kuria rodo per mtv, klipe automobiliu vaziuoja vaikinas ir mergina, nakti, veliau vaikinas mergina palieka ar kazkas panasaus. Please padekit surast ta daina:))
Diskusijos:  Kai nežinai grupės / atlikėjo ir dainos pavadinimo, o tik kelis žodžius, klausk čia!
Pranešimo data:  2009-12-04 18:35:17


Gal kas zinot labai sena daina, kuria atlieka trys ar keturios merginos, ir pamenu tik kelis dainos zodzius : oi lilia lilia cia, stai ir apgavau tave'' Gal kas pamenat ta daina?
Diskusijos:  Kai nežinai grupės / atlikėjo ir dainos pavadinimo, o tik kelis žodžius, klausk čia!
Pranešimo data:  2009-10-01 09:40:52


Jau radau savo daina, va sitos ieskojau: https://www.youtube.com/watch?v=rq6l-YGBwXo&feature=PlayList&p=BAC180F3DA7746E7&playnext=1&playnext_from=PL&index=12
Diskusijos:  Kai nežinai grupės / atlikėjo ir dainos pavadinimo, o tik kelis žodžius, klausk čia!
Pranešimo data:  2009-09-30 19:26:26


[quote=thatsme][quote=gwenny]Ieskau prancuziskos dainos, dainuoja vaikinukas, daina daznai grodavo per radija, nes yra tranki tokia, priedaini dainuoja kazka panasaus i somedayyyyy tik prancuziskai, kai nemoku kalbos negaliu ir pasakyt Padekit surast ta daina, labai labai reikia[/quote] Galejai parasyt bent per kokia radija grodavo ir kada. Nes dabar pagal tai ka pasakei atrasti tikrai sunku. Tuolabiau kai ta radija klausau retai ir per Opus 3 itariu, kad tos dainos net negroja. Gal sita? https://www.youtube.com/watch?v=XAp8TQ0amnM[/quote] Neberodo klipo:'(, ja daznai grodavo per poweri ir m-1
Diskusijos:  Kai nežinai grupės / atlikėjo ir dainos pavadinimo, o tik kelis žodžius, klausk čia!
Pranešimo data:  2009-09-27 22:55:00


Ieskau prancuziskos dainos, dainuoja vaikinukas, daina daznai grodavo per radija, nes yra tranki tokia, priedaini dainuoja kazka panasaus i somedayyyyy tik prancuziskai, kai nemoku kalbos negaliu ir pasakyt Padekit surast ta daina, labai labai reikia
Dienoraštis:  2008-04-12: Ūgis :)
Pranešimo data:  2008-04-22 16:56:59


Kate Moss/Jordan :D Galėjo būt ir blogiau
Dienoraštis:  2008-04-06: [Einam gert arbatos?]
Pranešimo data:  2008-04-06 20:56:48


Aš tik už žalią;)
Diskusijos:  Kai nežinai grupės / atlikėjo ir dainos pavadinimo, o tik kelis žodžius, klausk čia!
Pranešimo data:  2007-11-04 10:29:04


[quote=dovilke][quote=gwenny]Gal kas zino daina is motorola razr2 reklamos? kas ja atlieka? kur dainuoja kazkokia mergina[/quote] taip zinau labai lengvai imanoma suzinoti: Shiny Toy Guns - Le Disko[/quote] Didelis dekui:)
Diskusijos:  Kai nežinai grupės / atlikėjo ir dainos pavadinimo, o tik kelis žodžius, klausk čia!
Pranešimo data:  2007-11-01 13:26:17


Gal kas zino daina is motorola razr2 reklamos? kas ja atlieka? kur dainuoja kazkokia mergina
Diskusijos:  Religinės (ir ne tik) sektos
Pranešimo data:  2007-08-28 19:09:48


Gal kas yra su tokiom susidūrę, ar ką nors įdomaus turi papasakot? Ką manot apie tai?
Diskusijos:  Tatuiruotės (Tatoos)
Pranešimo data:  2007-08-27 14:33:33


Turiu viena, posakis hebraju kalba, ant nugaros einanti vertikaliai:)
Dienoraštis:  2007-08-27: dirty / beauty
Pranešimo data:  2007-08-27 14:26:51


Kur sokai su parasiutu?
Diskusijos:  Serialas "Dingę" ("Lost")
Pranešimo data:  2007-07-05 21:53:48


LTV "Dingusių" trečiojo sezono serijas pradės rodyti nuo rugsėjo 5-osios:)
Diskusijos:  Koks siaubo filmas privertė jus drebėti?
Pranešimo data:  2007-07-05 21:48:16


Neseniai matytas 'Saint ange' (Šventasis angelas).Šiaip labai patiko, bet buvo vietų, kurias prisiminus naktį nebuvo labai malonu:)
Diskusijos:  Netark nei žodžio (Don't Say a Word, 2001)
Pranešimo data:  2007-06-30 16:23:49


'Dont say a word' - 'Netark nė žodžio' Filmas, rodytas nesenai per TV3, padarė man didelį ispūdį, nors buvo matytas ir anksčiau:) Labai patiko Brittany Murphy vaidyba. Trumpas filmo aprašymas: Psichiatrui daktarui Natanui Konradui, kuris atsikėlęs ryte supranta, kad jo dukra pavogta, o butas pilnas sekimo įrangos, laikas bėga labai greitai. Bet žiaurūs vaikų grobikai nenori pinigų. Jie nori, kad daktaras Konradas iš pamišusios paauglės galvos išgautų šešių skaitmenų skaičių. Jei negaus, ko nori, jie nužudys jo vienintelį vaiką. Tačiau laikas bėga, o pacientė nekalba... Kaip jums šis filmas, ar kas matė? , kokia nuomonė
Diskusijos:  Robbie Williams kūrinio "Rudebox" vaizdo klipas
Pranešimo data:  2006-08-20 12:57:20


Daina tikrai nustebino, bet manau verta demesio:)
Dienoraštis:  2006-08-19: .audros veža.
Pranešimo data:  2006-08-20 12:41:07


Nu va, kazkas grozis kokie grazus zaibai, o ten kur as gyvenu zaibai tik keli buvo ir truputi palijo:( As laukiu nesulaukiu normalios audros:(
Dienoraštis:  2006-08-20:
Pranešimo data:  2006-08-20 11:26:04


Skaiciau ta knyga ir maciau filma:) Patiko
Diskusijos:  Jei galėtumėt pasirinkti, kuriame pasaulio krašte gyventi, kokia vieta tai būtų? Ar liktumėte ištikimi tėvynei?
Pranešimo data:  2006-08-07 18:18:11


Noreciau gyvent ten, kur siltesnis klimatas. Pvz.; Ispanija, Portugalija ar kokioj grazioj saloj:)
Diskusijos:  "Trick Me" ar "Milkshake"? Kuri iš šių Kelis dainų geresnė?
Pranešimo data:  2006-08-07 14:35:52


Trick me:) Ir klipas labiau patinka
Diskusijos:  Serialas "Dingę" ("Lost")
Pranešimo data:  2006-08-04 15:52:47


Nu man tai nerealiausias serialas:) Labiausiai patinka Sawyer'is :):):)
Diskusijos:  Karjera ar meilė?
Pranešimo data:  2006-07-05 10:42:10


Rinkciaus karjera, nes vien is meiles nepragyvensi, bet manau abu siuos dalykus galima kuo puikiausiai suderint
Diskusijos:  Vardai
Pranešimo data:  2006-06-30 19:30:06


Eva, Goda, Deividas, Edgaras
Grupė:  Grupė "Muse". Ką manote?
Pranešimo data:  2006-06-30 16:41:01


nu nereali grupe:)
Dienoraštis:  2006-06-08: atostogos =P
Pranešimo data:  2006-06-08 20:13:50


Nu va, zmonem atostogos, o manes dar laukia PUIKUSIS lietuviu egzas...
Dienoraštis:  2006-04-02: Baltos Ligoninės. Gyvenimai. Nr. 31
Pranešimo data:  2006-04-02 13:25:25


grazu.ir net labai...:)
Diskusijos:  Skaniausias kvapas
Pranešimo data:  2006-03-03 10:48:28


kavos, kvepalu 'little black dress'
Dienoraštis:  2006-03-02: PADEKIT
Pranešimo data:  2006-03-02 18:40:49


ka man daryt? man jis ziauriai patinka bet kaip matot... jau 3 kartus bandziau su juo pasneket bet... taip ir likau nesuprasta.jis manes paprasciausiau neprisimine!
Puslapiai: 123456 ...

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Moonsorrow Moonsorrow
6,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
01:12 - DjVaids
Prieš antrą kėlinį
Filadelfijoje įsisiautėja audra, ilgoji pertrauka pratęsiama bent 15 minučių.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 2831
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 259449